Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelj én azt mondom akkor megéri ha tényleg egyben van és azért sztem pofás kis gépek. Meg olasz szal azért kajszisabbak, mint a rivális kis rizsrakéták
Az önindítója jó a supercity -hez is?Mert én most szerzek 1et,és ha elromlik egyből tudnám cserélni..
Köszi az infot!Hát ez egy gyári ,szó szerint idős tulajtól,nagyon megkimélt 6sebességes..,mad teszek fel képet róla jövőhéten már itthon lesz.Alkatrész után én is érdeklődtem már és van hozzá hála a sok olaszból behozott bontószökevényeknek..
Fogyasztást elfelejtettem írni enyém olyan 6-10 ig eszik. Ez a remegő kezeden múlik csak.
Figyelj ez most olyan, hogy minden motor lehet megbízható ha karban van tartva ez alól ez se kívétel. Nekem egy 125 ösöm van én meg vagyok vele elégedve mondjuk az alakatrész szerzés nehézkes kicsit, de nincs vele gondom. Visszatérve a kérdésedre nem tudom, hogy milyen lehet egy 50 es motorral 300 kilométert egyhuzamban lemenni, de bírni fogja ha jól volt karbantartva. Jó kis gépek sztem én utánna olvastam sokat mikor vettem, de nem találtam olyan gondot ami miatt ne lehetne venni egy ilyet, de ez a 25 ös.
Cagiva super city50 est szeretnék,túrázásra 100-300km-ekre.. Megbízhatóak?Mennyit fogyasztanak?
50 es tamanaco bontott alkatreszei eladoak!Henger,onindito,bendix,berugoszerkezet,vizkevero,válto nincs! 0620-375-71-04
Szia van tankom, de sajnos már javított. A "fehér" és a "fekete" müanyag találkozásánál eresztett, meg lett ragasztva. Ha így èrdekel, keress meg mailben!
helló mindenki lenn egy nagy problémám cagiva supercity50 hez kellene nekem öninditó vagy hogy lehetne berugósra megcsinálni mert rendeltem egy öninditót de az elephant 125ösé volt és az nagy rá szóval ha valakinek van öninditója vagy tipje h csináljam meg berugósra kérem segitsen
Hello érdeklődnék, hogy maradt e meg valami supercity idomod és mennyibe kerülnének?
Üdv!
Eladó egy balos tükrös index, az index búra törött meg van azért ütés.kopás nyom, de nincs eltörve a müanyag, ára is baráti 1500Ft
Üdv!

Nézegettem egy 1995-ös Cagiva River 600-as motort, az lenne a kérdésem, ez mennyire megbízható gép? Alkatrészt lehet kapni hozzá? Ha igen honnan mert én nemigazán találtam csak külföldi oldalon...
Sziasztok valakinek nincs egy Cagiva Tamanaco 125 höz tankja? Érdekelne árral együtt.
Sziasztok. Nem tud valaki Cagiva elefánt vagy tamanoc szerviz manuált amibe elektronika benne van? Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. 125, 1989.
Sziasztok!
Cagiva freccia összes megmaradt alkatrésze eladó. Egyben 20.000,-Ft mindenestől. Ez nagy vonalakban tartalmazza a vázat kerekekkel, első telókkal, kormánnyal, féktárcsákkal...ezen kívül blokk, hűtő, vízcsövek, műszerfal, lámpa, idomok, fékek, és még sokminden... Ez így egybe 20.000,-Ft.
Sziasztok! Supercity 125 höz keresek telóvédőket. Akinek van feltétlen írjon. Meg idomszet, műszerfal ezekről csak egyenlőre árat kérnék. Emailt írjatok krisz0004@hotmail.com Előre is köszi.
Sziasztok freeciához 125 tűkrős irányjelzőt keresek mind két oldalso
Emailon küldőm az árat postai utánvételel is megoldhato varom az emailodat barna-norbert@fremail.hu
Üdv! Valószínűleg maga a főtengely jó, de a hajtókar nem ugyan az a hossz. A dugótető és a csapszegfurat távolsága változott az Elefant blokkja után, ezért módosult a hajtókarhossz is, ha jól emlékszem 5 mm az eltérés.
Üdvözletem kartársak!

Ismételten segitségre lenne szükségem ,megizzaszt a gép.Létezik olyan hogy a motor nem tölt annyit visza hogy az aksi energiályát szinten tartsa?

Töltés van pontossan nemtudom mennyi ,viszont látni lehet ha kicsit merült már az aksi ,gázadásnál a lámpa erösödik egy kicsit.

Valaki hozzáértö adhatna tnácsot milehet ez.
Sziasztok,nagyon kellene super city 50-hez öninditó,vagy az öninditóból a kúpos rugóra lenne szükségem.Ha valaki tud segítsen .Előre is köszönöm !
udv. a freccia fotengelye jo az elephazba? mind a ketto 125 ccm
Üdv.
Menyi lenne?Hol lehet át venni?
Köszi elöre is
Tűkrön kivűl van mindenem barna-norbert@freemail.hu
Hali!
Indexrelén kívül van mindenem ha érdekel.