Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello egy kis segítséget kérnék most vásáróltam egy pályamotornak megépített cagiva w8-at és szétbarmolták rajta a powert rendeltem rá egy mechanikust és az lenne a kérdésem mi kell hozzá hogy a mükődőképesre tudjam csinálni
9000 huf plexi eladó
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Két éve vásároltam egy Cagiva frecciát amely át volt építve, egy yamaha virago motorja van beépítve, itt a sportmotoron még videó is volt az átépítésről, de már sajnos nincs fönt. Szeretném megtalálni aki átépítette,mert eladnám a motort,és szeretnék többet megtudni a motorról. Előre is köszönöm a segítséget. imosz10@gmail.com
Külön nem adós róla az önindítót bendixel ?
Mito evo bontás
Hali!Érdeklődnék az idomok után!
Üdv mindenkine! Az lenne a kérdés hogy Cagiva 350 ar-nak a gyújtásának az előgyújtási értéke mennyi lenne?
Sziasztok!
Cagiva Elefant 125, hogy tudom megnézni a fesz. szabályzót hogy működik-e? Csak a gyújtás és a 3 vezeték van a tekercsek felől, plusz 1 ami a blokk végéből jön ki, minden más ki lett szedve...
+van egy blokkom is hozzá külön 20ezerért..Vagy külön..
Eladó szép állapotú50es.. 150e az irány ár!Önindítót NEM adom el róla!70-427-0156
Sziasztok!
Valaki tudna super city 50-es hez öninditót,nagyon kéne!
Lehet,hogy a hengerfej a ludas.
udv mindekinek. abban kernem segitsegeteket. hogy egy elephant125 hoz mibol csinaljak hengerfejtomitest mert amit rendeltem fel ora alatt kinyomta. probaltam mar azbesztzsinorral is de ugy megazarabb. esetleg valami vekony alulemezbol? pl sorosdoboz. vagy meg az azbesztzsinor kipufogo pasztaval bekenve? mar nem tudok mit kitalalni. koszi a segitseget
Sziasztok!Keresek Cagiva w8 tankra való oldalidomokat,vagy SC-re valót,továbbá cross fejidomot,és kézvédőt.
Üdv mindenkinek!
Cagiva super city 125ös blokkom eladóvá vált.
kompletten mindent cseréltetem rajta. ujj csapágyak simeringek minden.
sajnos a "szigetcsépi-bolt" magyar gyármányu dugojátol tönkre ment a dugó gyürü, és szétrepett a hengerem viztarto része.
a henger nem sérült. a fötengely és minden más tökéletes állapotba van. nem ment 50km-ert el a gép.
a motor kopmletten eladó, vagy darabokba. blokk váz minden. 50es papirozásu.
érdeklödj: 0630/479-17-66
Cagiva Mito Evo 2007 bontok!
a gond nem biztos hogy az összerakással volt.
én ugy jártam hogy széthuztam a blokkot, és csináltam hozzá 1 "ujj tömittést." kartonbol. semmi gond nincs is vele, nem ereszt stb. csak vastagabb mint ami a gyári volt. igy 1-2 mm külömbséggel vagdalja a 4-et és a 6.at ki saját akaratábol. és nem jön ki üresbe csak ha leállitod.
nincs tul nagy gond belöle. nekem viszont az elszált belölle és szétverte jobbrol az elsö tengelyem, meg is görbült. (öninditó tengely)
Cagiva super city125-re vennék kemény gumikat, földes utra, nehéz terepre.
és még vennék bontot motorrol alkatrészeket.
:öninditot. oldal deknit (aluminiumrészt), sport kipufogot és légszüröt,
elérhetöségem: pituka14@freemail.hu
vagy: 0630/479-17-66
Sziasztok!
Mito Evo farokidom nincs véletlenül valakinek eladó?
motoplat alaplap+lendkerék eladó
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy an egy Cagiva Elefantom Motoplat gyujtással. A gyujtásbol kijön 6 szál vezeték. 2 sárga,piros,fekete,kék és szürke. Ezeket a kábeleket hova kell csatlakoztatni? Sajnos nem találtam hozzá kapcsolási rajzot se manualt. Esetleg ha valaki tudna ebben segíteni irjon ide vagy a mate931104@freemail.hu-ra.
Köszi!
van csörögj meg visszahívlak
hello,
egy Cagiva Planet alkatrészekre bontva várja azok jelentkezését, akik igényt tartanak vmelyik alkatrészére baráti áron
csak néhány apróság hiányzik, fő egységek megvannak még
70/933-4053
hello. ha valakit érdekelne van pár alkatrészem nem csak az ami a képeken van . email:kacsa93@citromail.hu vagy tel:06304193169