Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ! Megpróbálom aztán meglátjuk!
Próbáld meg előfeszítve hagyni egy ideig, hátha megadja magát, majd újra tekerni neki kicsit.
A főtengelyt pedig ne felejtsd el majd centíroztatni, ha megütötted.
Ott egy porvédő és egy karmantyú van. Utóbbi a sokadik szakszerűtlen fékbetét cserénél megadja magát.
Eléggé sok motort forgalmaznak ezekkel a Brembo hátsó fékekkel, márkák után kell kutatni, majd érdeklődni, de ha van is, drága buli!
Sima gumi nem jó, mert a fékfolyadék megeszi reggelire.
Jobban jársz ha veszel egy bontott féknyerget és azt teszed fel, vagy csak belőle a karmantyút. Nekem van egy donorom, talán még a karmantyú jó lehet belőle.
Üdv, a hátsó fékemből folyik az olaj most este lekaptam es a dugattyú körül ha jól látom szimering van? Vkibpontos méretet tud irni. Cagiva super city
Megpróbálom ezt a megoldást! Köszi a választ!
Akkor a vér lehetett a baj.... Régi a voodo könyvem
Kakasverrel kell locsolni teliholdkor :)
Meg a kakas tollábol koszorut fonni azta fejedre fel és körbe tánc :)
Amugy rd 350 re felraggasztották .... aztán fel akasztottam drotra a lendkeréknél fogva és kb 3 orat gyapáltam mire leugrott
Szivacsot tegyél a blokk alá vastagon mert ripityára törik...
Sok sikert hozzá...:/
Sziasztok! Mito evoval kapcsolatban lenne kérdésem! HOGY A BÜDÖS PI&@ÁBA LEHET LESZEDNI RÓLA A LENDKEREKET!? Megvettük a lehúzót, ütöttük kalapáccsal, imádkoztunk hozzá, körbe locsoltuk éjfélkor farkasvérrel de semmi... Van esetleg valakinek valami jó trükkje vagy ötlete a leszedésre? Előre is köszönöm a válaszokat! Szép napot
Yamaha aerox féklámpa kapcsolója kompatibilis bele, én fém házas, arany színűt vettem, működik már egy ideje. 1000Ft kb, de jobb mint az mz kapcsolók, főleg, hogy ez belevaló, mivel a féklámpakapcsoló menetemelkedése sűrűbb, nem 1-es.
EVO 2 Henger + hengerfej eladó !
Sziasztok!
Keresek Mitohoz (1994)
-Plexit
-hátsó féklámpa kapcsolót
-km óra spirált és agyat
és olyan kérdésem lenne hogy váltóba milyen és mennyi olaj kell, illetve első teleszkópba milyen szimering és mennyi olaj.
Előre is köszi
Told be ;)
Az indító reléd behúz, ez jó jel. A relére rácsatlakozik két 6-os anyával az akku + és az indítómotor kábele. Ezt a kapcsolatot zárja rövidre a relé. Próbáld meg, hogy te zárod ezt rövidre, és ha forog rendesen az indítómotor, akkor a relé a gond. Ha semmi, akkor az indítómotor.
Vagy ha van multimétered, akkor még könnyebb dolgod van.
Relé? Biztosíték? Nézz rájuk és ha tudod mérd ki.
Sziasztok!

Nem indul az Evo2-m, eddig ment, de 5 napot állt, és utána nyomom a gombot, és csak kattan egyet az ülés alól, és ennyi.

Nemrég vettem, az akksi új. Mi lehet? Köszi!
Sziasztok !

dellorto PHBS 32 es karburatort keresek.

ha van valakinek, várom az ajánlatot.

Köszönöm: András
Helló!
Eladó 2db power motor
Van de nem rendszamos. Blokkfelek váltó. Főtengely Gyújtás álló forgó rész
30 5129874
Valakinek esetleg van eladó blokk közepe (kis motorszám táblával együtt adásvételivel) ?
Köszönöm az ötletet!
Elkelt... csak mito gyujtásom van meg dt 125
Amál sem csak trafo van meg cdi af 1 125 röl
Rg500!Amal Sem gyújtás elírtam:)
rg500!A rotax123 Amalé sem alaplapról tudnál ide tenni képet?OLX megszünt sajnos ott irtam neked.Csád messze van!Sziasztok
Üdv!
Cagiva super city 125 alsó-felső villabefogót keresek.
Akinek van jelentkezzen köszi Sűrgős!
Van komplett mito evo 1 gyújtás álló és forgó rész
Hívj 305129874.

1998 as motorból
3 után hivj