Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mito alaktrészek eladó!

Evo1, Evo2, Mito 1 Mito 2

Rengeteg minden van. 6,7 sebességes blokk, henger stb.stb.
06706574245
Cagiva mito hianyos blokk eladó
Ami nincs -henger szett
Önindító
Kuplung
Csak egyben eladó gyujtás állo forgó rész jó..
20000ft
Lengövilla kozponti rugóval egyutt 6000
Karburator 28mm es 10000
Tükrök evo 1-2 6000ft
milyen számú a henger? ill. mekkora a furat? (jelenlegi húzott állapotban)
Sziasztok! Ezek vannak Mitohoz
Üdv! Cagiva Mito idom gittelni való sajnos festeni.Alsó ekeidom,két oldalidom képet teszek fel róla.A régi kőrlámpásé meg dobom van hozzá meg 34dellortó karbi.
Valakinek Henger, hengerfej ?
Azt nem nezttem meg.A fekete dobozra gondolsz ugye?
Az elektronika ad jelet?
Sziasztok segitset kernek:power motornak 12volt mukodik viszont ha osszevan rakva ahogy menni kene nem csinalja a tesztet gyujtasnal :( lehet a potmeter a hibas? koszonom elore is
Sziasztok! Cagiva Mitohoz fesszabályzó eladó.
06-30/682-4456-on lehet érdeklödni.Postázom is.
Sziasztok. Mikuni vagy Delorto 34 -es karbit keresek Mitóra csonkkal együtt . ocsi107@freemail.hu címre akinek van . Köszi előre is .
Köszi ezt a sok segítséget
Kokusan Denki japán Power cuccok eladóak, Tesztelt jól működőek. Gyorsan megvettem de nincs rá szükségem, szerencsére más volt a hiba így eladóak is lettek. amennyibe vettem annyiba adom is tovább. Ár: 17e ft
Ment a mail
Várom az üzeneted.
Szia . A karbi+ a csonk már meg is van véve . Lécci írj ocsi107@freemail.hu
Eladó holmik:34 es delorto karbi16eFt, pirelli diablo supercorca 90% os 110/70 13eFt
Találtam itthon fúvókát igaz nincs rajta hogy hanyas de kisseb mint a 145-ös.
Bele raktam be indult 15km alatt 6dc benzint evett meg hát jobb mint 1.5L.
De most sem az igazi, kb 75 a vége ha nem forgatom minden sebességbe, ha pedig forgatom 140lett a vége.
a tűm mérete X48 , 264 dm jelű a tűsfúvóka
Bocsi közben rá jöttem ahol a tűszelep van ott a benzin jut be a karbi ülepitőjébe az egy 200fúvóka. A főfúvóka pedig egy 145-ös.
Köszi, de akkor jól írtam ahol van a tűszelep az a főfúvóka?
Ma kivittem a gépet a terepre" Felmelegedett a motor a hűtő vizem is 40 fok felett volt.És nem állt le,alapjáraton 1000-1500 között mozgott.Ugy hogy nálam csak annyi volt a hiba",hogy hideg volt a motor...
Helló!
Segítséget kérnék van egy super city és szuperül be vágja a 1.7L 15km alatt hosszú távon 60al mentem gyorsabban nem is nagyon lehet mert cső gázra szinte semmit nem csinál. Csak akkor pörög normálisan és megy is ha 1-2-3-4-5-6 csőgáz akkor kipörög és megy 130at .
Dellorto 28 MD karbi van rajta, szét szedtem és ahol a tűszelep van az a fúvóka 210-es. Tű fentről a másodikba van.
Hol lehetne kisebb fúvókát beszerezni/kapni?
Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok!

Cagiva mitohoz eladó megmaradt alkatrészeim (komplett váltó,kuplung, kábelkorbács , első féknyereg stb. Emailt ritkán nézek ! Tel:06703882489
Sziaztok!
Ugyan ez a problémám,mint WILDBIKERBOY-nak.Csak nekem 1000-es fordulaton pörög szivaton.Valaki valami megoldás?