Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali meg van a henger? van valami baja? Mennnyit kersz erte dugóval egyutt kell!
cagiva prima ,elephant 50 blokk és blokkalkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Elhiszem. én is néztem a gyári könyvét (legalább is amit adtak hozzá az előző tulaj) ott nem találtam meg :S. De köszönöm szépen a segítséget.
Nem az égéstérbe kell neked azaz olaj..... Egyébként meg ha nem hiszel nekem, tölsd le a szervíz manuálját a Primának. Ott le van írva feketén fehéren, hogy AGIP 15W50.
Amúgy ez az olaj 4T vagy az mind 1 ?
igazság szerint nem én szereltem a motor. Aki csinálta azt mondta, hogy megnézett mindent és nem tudja h mitől lehet ez. másfajta olaj van a váltóba lehet hogy az lenne a baj?
A rugókat is kicserélted? A léptető villákat megnézted, nincsenek véletlenül, megkopva, elhajolva?
értem . most lett kuplung csere szóval ne mtudom :S
Csakis AGIP 15W50-es olaj. A váltód pedig azért szarakszik mert kopottak a lamelláid, egy komplett lamella csere megoldja a gondot.
Sziasztok. Cagiva Primába milyen váltó olaj való? menet közbe nem veszi be az ürest csak ha leállítóm a motort és menetközbe a 2. at csak 7-8 ezres fordulat körül veszi be felette az istenért sem. esetleg valakinek valami tapasztalat ezen a téren, hogy miért van ez ?
Hello érdekelne hogy gyújtás elektonika és komplet önititó megvan e léci küldél már egy email és menyiért adod tesomnak kell erre vagy vajzer77@freemail.hu ra az eailt küldél merr nagyon kellene alkatrész.
szerencsére még én is tudtam szerezni dolgokat a motorhoz. Igaz elég sokat kellett utána járkálni...
Hááát Köszönöm a választ nem mondom, hogy feldobtál... titkon reménykedem, hogy tényleg derbi a paripa (ahhoz van minden az igaz, hogy piszok drágán, de az nem érdekel)
szia. én is most újítom az enyémet. Hát mit ne mondjak nem egyszerű. dugót csak A-at lehet csak kapni. nekem D-s kell ezért 1 hónapot kell várnom amíg legyártják olaszba. 22 ezer huf... Bontott alkatrészeket úgy ahogy lehet hozzá szerezni, de az sem egyszerű. Üdv.
Sziasztok ! Én abszolút kezdő vagyok a témában.. Ezért fordulok hozzátok. Holnap tervezek vásárolni egy Derbi GPR-t ami sztem sokkal inkább egy Cagiva Prima...nemtom hogy lett a hirdetésben Derbi.
Nem is ez a fontos, hanem az, hogy amennyiben Cagiva Prima, lehet-e hozzá valahol alkatrészt kapni, esetleg a Derbi GPR 50 hengere stb.. alkatrészei kompatibilis-e ... Nemigen láttam sehol kimondottan Cagiva Prima alkatrészt.
Gyors válaszotok előre is köszönöm !
cagiva elephant,prima,super city ,tamanaco 50 blokk és blokkalkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
valaki nem tud segiteni abban hogy honnan szerezek Caviga Primához gyujtás jeladot mert sehol sem találtam és nagyon idegesitő mert sűrgős lenne! :@
Nem tudja valaki hol tudok Caviga Primához gyujtás jeladot kapni? Mert márnéztem mindenhol és sehol nem találtam! Sürgőslenne! Kösz.
esetleg valami elérhetőséget tudnál adni mert én ne mtaláltam :S
Esetleg még az italmondo.hu oldalon írj nekik.
Szegeden, Sajtos mester úr gyárt dugókat, guglizz rá és találsz elérhetőséget.
Sziasztok. Lenne 1 problémám. Cagiva Primámba kellene D-s dugattyú, de sehol nem kapok :S esetleg tudtok olyan helyet ahol lehet kapni 40 es D-st 12 es csapszeggel? Előre is köszönöm. Üdv.
Üdv.
Vettem a Primámba egy másik alaplapot. Viszont ennek kisebb a belső átmérője, így nem megy rá az én lendkerekem. A kérdésem az lenne, hogy ha megveszem a hozzá tartozót, ráfog így menni a főtengelyre? Mert hát kisebb a belső átmérője. Feleslegesen viszont nem szeretném megvenni, ha úgy sem fog működni.
Van valakinek 50 es Cocis / Tamanaco / Elephant kipufogója eladó?

Lefelé induló kellene nem a jobbra elkanyarodós.

Ár képpel mellékelve érdekel

Köszönöm !