Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyit er neked?
Halli komplett öninditó menyi lenne a primához ? :)
Üdv. Önindító már elkelt.
Helló öninditó motor meg-e van még ? És ha igen mennyi lenne az ára Válaszát előre is köszönöm .
Helló Cagiva Primához öninditód meg van-e még és menyiért adnád ha meg van ?
Válaszod Előre is köszönöm .
Bp. Népstadion buszállomás : 5eFt a gumi + 500Ft szállítási költség.
kb. 11 óra magasságában.
Ennyit tudok segíteni vagy Te eljössz érte és akkor nincs posta sem szállítási költség. :)
5? hát nem tudom mert a posta az +2000 2500.az már 7500..3+posta?Vagy személyesen tudnánk találkozni vagy Pest megyében találkozni Bp-Cegléd vonalon?4es fő út környékén?
5eFt?
a 120 /80 16 érdekelne..
130/90 *16 vagy 120/80*16

Képek itt: https://plus.google.com/photos...
Íme itt az új gépem,sikerült egszerezni.Teljesen ép kokány mentes ,de a hátsó gumit cserélni kell esetleg nincs valakinek jó áron?,120-130 70 16?
Azt nem tuom, a cagiva prima forumon olvass vissza én ott láttam hogy egy maszek ilyeen berugokaros szerkezeteket árul,a primákhoz-és super cityikhez 50ccm...
berugószerkezetet hoan tudnék venni mi passzolnah belle ha esetleg tudna segiteni emgköszönném
Hello

Nincs valakinek Prima első fényszórója eladó?
Enyém eltört.
Hello
Az a gond a a berugóssal, hogy nek fog elférni.
Biztos meglehet csinálni, én is gondolkoztam rajta, de az a gond a motorblokk nagyon bent van a vázon belül.
Önindító meg ritkán feltéved a bontott motorok között.
Nekem két Prima-m volt, mindkettő tolásra indult, de nagyon könnyen îgy nem foglalkoztam az önindítóval.
Most meg vettem egy GPR-t, azoknak az alkatrészellátása nagyon jó.
helló mindenki lenn egy nagy problémám cagiva supercity50 hez kellene nekem öninditó vagy hogy lehetne berugósra megcsinálni mert rendeltem egy öninditót de az elephant 125ösé volt és az nagy rá szóval ha valakinek van öninditója vagy tipje h csináljam meg berugósra kérem segitsen
Nekem van supercity blokkom,henger+h.fej nélküli,6sebességes,25000ért..
bocsi,de ez a hírdetés már pár éve lejárt,jelenleg nincs egyben lévő 50ccm-es cagiva blokkom
hello :d menyibe adnád a blokkot és mien álapotban van ? :D
Sziasztok!
Kinéztem egy 2001-es CagivaPrima50-et.Érdeklődnék,hogy milyen az alkatrészellátás hozzá,milyen blokk van benne,megbízható-e ,stb...annyit találtam róla,hogy nicasil-os henger van benne,ez mennyire előny vagy hátrány ha pl javítani kell.Nem nagyon értek hozzá...valaki felvilágosítana?Megéri megvenni,vagy gond lesz vele később,ha javítani kell?
Előre is köszönöm!
Hello érdekelne 6 sebességes prima vagy super city váltó, vahy blokk.
06203884161
Hali.
Ha a gyertyánál folyik neked a hűtőviz az nem jó.
A hűtőfolyadék befolyik az égéstérbe.
Innentől kezdve megvan miért nem akar menni a motor.
A hengerfely nincs véletlenül valahol megrapedve? Nem kívülről, hanem belülről, vagy esetleg a henger és a hengerfely közötti tömítés nincs véletlenül elégve? Ez magyarázná azt, hogy főzi a vizet, és ezért nyomja ki foylton a túlfolyón. Ha kevés hűtőfoyladékkal volt használva és egy párszor megfőzte a rendszert akkor elképzelhető, hogy a tömítés kiégett, tönkrement.
Vízpumpád üzemel rendesen, A lapát nincs lecsúszva a tengelyről?
Egy képet mutatnál a kis darázsról?
Sziasztok!
Vettem egy Prima 50R-t. Akadt vele egy kis problémám. Először is a vízhűtés. Kivillant a lámpája. átnéztük a gyertya mellett az O gyűrű nem tömített rendesen, kicseréltük azóta megszűnt a folyás, de viszont továbbra is világít mint rájöttem a túlfolyón kinyomja a vizet. Ezt mi okozhatja?
A másik kérdésem. Felújított blokkal vettem úgyhogy bejáratós még. De gyorsítom és 60nál többel nehezen akar menni és a 6-ból vissza kell váltanom mert nem bírja vissza esik a fordulat hiába húzom neki:S próbaképp tettem rá egy sportlégszűrőt sokkal jobban pörgött igaz fúvókát kellene cserélni csak nem tom hanyast tegyek bele.