Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan milyet keresel?
Néha látok Lucky-sat külfldi oldalakon, de egSzerűbb és olcsóbb ha egy jó dekorosnál megcsináltatod.
sziasztok. Az a kérdésem lenne hozzátok hol lehet matricaszettet szerezni?
Én azt tanácsolom, inkább vegyél hozzá nagyobb karburátort és azt fúvókázzátok be a motornak megfelelően. Az a baj a kisebbnek nem olyan a keverékképzése.
köszi írok is neki . Am 1 kérdés ha 17 es a karbim és 19 eset akarok esetleg itt is lehet nagyobb fúvókát beletenni mint a simsonnál vagy kell 1 új 19 es karbi ?
maillom:guszty22@citromail.hu
ha van henger fejed Cagivához
hali.henger fej érdekelne
cseténybe lehet kapi hozzá.nekem meg egy henger fej kéne
de ha tudsz tanácsot adni hogy honnan tudok szerezni !Szívesen meghalgatak!
Nem jól keresed.
Az a gond a 3 sebességessel, hogy alapból is nagyon lomha, túl sokat esik vissza a fordulat váltáskor, amit nagyon, vagy inkább szinte sehogy sem tudsz jól kihasználni. Főleg városon belül. Emiatt volt rajta a 10-es lánckerék, hogy jobban gyorsuljon.
Nekem, ahogy írtam 15van.
Most kapott egy 6-os váltót, de sajnos nem Prima-é, így fordítva van benne a fokozat.
Most valamivel jobb a végsebessége, de nem sokkal, inkább a lényeges az, hogy jobban komotorozható maga a motor.
Jobban van elosztva a sebesség. Nem kell úgy kipörgetni, hogy haladni is tudj.
Most tervezem a teljes fényezését, és kapni fog egy 21-es karburátort.
Csak az a baj hogy nem tudok szerezni 6 sebességes váltót. AM 10 ES fogaskerék volt rajta most amit tettem rá a 13 as.
Inkább itt folytatom most már.

Na szóval én ilyenre fogom megcsinálni, jobban tetszik mint a Prima gyári fényezése.

A feliratok nem fognak változni.
Szia Bandez95 üdvözöllek a Prima-sok körében!
Sok probléma lehet, de elsősorban meg kéne nézned a karburátorodat. Milyen karburátor van rajta, tisztítsd ki, majd állítsátok meg. Ha a kicsi karburátor van rajta, akkor felejtős, mert ott az alapjáraton kívül nem tudsz mit állítani.

Mostanában hasonlóval találkozok én is.
Kipufogóm, eltömődik, így mintha "Fojtva" volna a motor, nem tud teljesen kipörögni.
Ez abból van, hogy nekem ki lett kötve a különolajozás, és sokat jártak vele sok olajjal, így tele van olajsárral a kipufogóm.
Egyszerű, leszedem, kitakarítom, kijön egy rakás korom, majd szépen megint kitud pörögni, de ebből érzem, már úgyis a kiégetés marad.
Tanácsolom, nézd meg te is, hogy a kipufogó gát, szabadon tudjon kiáramolni.

Ha nem hoznak javulást, nézd meg a gyertyádat, majd mérjetek kompressziót. Legalább egy kompresszió méréssel, tudni fogjátok, hogy milyen állapotban van a henger és dugattyú kapcsolata.

Ha tudsz, tegyél ide képet a motorról.
Sziasztok egy olyan problémám van a motorommal, hogy valamiért 60 km/h-nál lefullad, vagyis nem tudom tovább húzni olyan minha nem érzékelné a gázadást. Én még új vagyok hiszen kb 1 hónapja vettem a bicajt. Szóval kérdésem mi lehet a baj? a válaszokat előre is köszönöm!
Nekem a mostani Prima-m is 3-sebességes volt, majdnem ugyanilyen adottságokkal.
A 6-os váltó cseréje nem foglya megoldani a gondodat.
Ajánlom hogy vegyél egy 15-ös első lánckereket, cseréld ki a váltót 6-sebességesre, és a gyári pici karburátort egy 21-esre.
Anélkül, ha csak váltót cserélsz, nem fog szinte semmivel sem jobban menni, csak az áttételek vannak jobban elosztva.

Én most akarok karburátort cserélni rajta.
valaki nem tud eladó 6 sebis váltótt ? Kéne nekem mert 3 sebis és 80 at megy 11ezres fordulattal . 10 ezres a 70 es sebesség és kellene több hogy ne fogorja szét magát
Elküldtem, leírtam. :o)
Szia! artur6412@citromail.hu És ird meg hogy mivel tartozok érte,e löre is köszönöm Artur
Szia

Persze. Küld egy email-t és máris küldöm.
Szevasz,a
nevem Artur.Azt szeretném kérdezni hogy tudnál-e nekem is küldeni kapcsolási rajzot,és mi lkenne az ára?Igaz nekem primám van,de valaki azt mindta egyezik a két tipus elektronikája.Elöre is köszönöm Artur
Sziasztok! Nagyon hálás lennék ha tudna valaki segiteni.C.PRIMA-tip. motoromon nincsen szikra,egy szerelö tanácsára vettem másik alaplapot,de nem hozott eredményt. Ha tudnátok segiteni merre keressem a hibát nagyon megköszönném.
Nem tudom miből való, előfordulhat. Végülis most így marad.



Újabb gondom van. Csak 5 sebesség van benne, és szerintem az 5-ik ami hiányozhat, mert az elsők megvannak. A nagyobb fokozatnál érzem azt, hogy kikell jól húzatnom, mielőtt az utolsó fokozatba kapcsolnék, az meg szerintem a hatodik lehet, de lehet hogy csak úgy érzem, mert az utolsót amit most kapcsolni tudok, azt nem nagyon bírom kipörgetni.
Nekem nincs szükségem önindítóra, de keresek én is egy hibásat is. Tolásra könnyen indul, de bekéne szerezni egyet.
Sziaszok szükségem lenne egy prima/ super city 50 önindítóra ha van irjatok és mondjatok árat is köszi.