Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs meg, eladtam 5ért. Bocsi
Telószámom: 06 20 62 40 49 8
Cagiva Prima 50RR a képen látható állapotban, nem üzemképes, egyben vagy bontva eladó. Ajánlatokat várom.
Akkor mégegyszer.
Önindító?
3500+posta?
Mondj egy reális árat érte...
Mennyiért válnál meg tőlük?
Az van nekem is 3db.
Nagyobbat keresek.
Komplett önindító egyben mennyi? Hibás is jó, csak az enyémről hiányzik.
Igen
Hali.

Az indító motorban lévő 2 db kis fogas kerék meg van még?
Gyári van 14es. Ha érdekel mondj egy árat és vidd
Gyári van, 14es.
Hello
Karburátorod van? ÉS mekkora?
Hello.

Cagiva prima 50es blokk eladó kompletten, valamint műszerfal, egyéb alkatrészem is van! Képeket kérésre csinálok.

Érdekllődni emailban vagy 06308929477 es számon.
Nem tudom, hogy mit szedsz de én is kérek belőle 2-őt. Nem tudom hol láttál abban a hozzászólásomban hűtővíz és kipu összefüggést.
ez nem rossz5let köszi majd megprobálom de azért nem árt venni 1-et tartaékba ha mégse jönne össze
Hogy jön a kipufogó a hűtővízhez ? Semmi köze a kipunak a vízkeringetéséhez
A lapát ,,közepe,, ki van kopva? Folyton lecsúszik biztos a tengelyről. Én azt a kis tengelyt kifúrattam, természetesen kb1,5-2cm mélyen esztergályossal . Fúrattam bele egy kis menetet. Egy sima M3x15 sülyesztett felyű csavarral meg egy pici alátéttel megfogattam a lapátot. Azóta nekem sem főzi a vizet.
A légszűrőben a szivacs tiszta? A kipufogó nincs eltömődve az olaj miatt? Légszűrő és kipudob le, ugy mennyél vele egy kört. Ha még mindíg gyenge akkor a hengernél van a baj.
Üdv érdeklődnék hogy valaki nem tud eladó vízszivattyút primához ? MEG a kis deknit ami a lapát előtt van ? mert úgy néz ki hogy amiatt forralja a vizet és így nem hajthatom a gépet :S
Szevasztok!
Olyan problémám akadt,hogy a motorból(cagiva super city 50) elment az "erő" .Ugyebár olyan 6000/min körül eddig mindíg volt egy ugrás szerű gyorsulás minta 125ösnél a power nyitásnál.Namost ez megszünt nics ez az ugrás szerű gyorsulás.Karburátort kitakarítottam,gyertyát cseréltem.membránt néztem jó,cseréltem is azzal sem változott.A motor egyébként gombnyomásra indul és jár rendesen stabil alapjáraton.Mi lehet a gond?
ez a jo link
itt egy kis rovid vidi majd lessz egy gorsulos is http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
motorcsere oka lehet, az alkatrész ellátottság. Az AM6 hoz van alkatrész mig a Cagiva-hoz nincs vagy nehéz beszerezni. /önindító, henger, dugattyú/

Szerintem.