Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. elkelt a komplett váz , csak néhány blokkalkatrész maradt.
http://aprod.hu/i/hirdetes/der...
ugyan olyan mint a Prima, csak fényezni kell.
valakinek nincsen eladó oldalsó idomja?
hello. a két oldalsó idom megvan még?
Nem lett fényezve,csak polir meg silicon én lepödtem meg a leg jobban a fotokon
Szép ez a motor.
Szeretnék egyszer egy ilyen fénYezésű Prima-t.
Helo. Érdeklődnék 75 cc hengernek hengerfejnek meg öninditonak?
Egy kicsit lentebb, mindent megtalálsz szerintem.
Heló!
Cagiva prima alkatrészeket keresek ilyet hogy: önindító vagy közlőfogaskereket, váltó oldali lábtartót, levegőszűrő dobozt, oldal idomot (mindkét oldalit), vízpumpa tengelyt, a blokkba a képen látható tengelyre fogaskereket és anyát. ha valakinek van jelezzen már! Köszi :D
Üdv! Önindító és különolajzás takarófedél milyen árban lenne?
Hello
A GPR visszapillantó tükrök mennyibe kerülnek?
cagiva prima 50 alkatrészek eladók tel.06304906559 veszprém
Kopotat én is láttam az apródon, csak az van ott. Hiába hírdetik úgy, hogy teljesen jó állapotú. 2x vettem onnan lamellát mondván ,,x mm vastag.. megjött a csomag rámérek, xmm.hez képest 3mm-el volt véknyabb. Pont nem jó már, de frizbizni és kutyát dobálni még tökéletes. Ugyan olyan AGIP 15W50-es töltötem bele csak frisset
Akkornézd meg az apródon, én ott láttam 6000ért kuplungot meg hengereket hirdetnek..Milyen olajat raktál bele?
Lecseréltem az olajat és megoldódott a probléma.
A benzinhez viszont MOGUL2t (kék flakonos) olajat használok,,nekem az vált be..volt 250 Honda Cr,abba is mindig azt tettem,mainapig megy..Apám a ciripelő csörgő simsonjába is azt teszi azóta állítolag finomabban puhábban jár tőle...
Valami 1000Forintosat tettem bele aszem 10w90?Vagy ilyesmi kiváló vele...
AGIP 15W50-es olajom van benne, ami a manálban is szerepel. A 10 ropi kicsit sok a kuplungért, 16990 a vadonat új, Olaszországból postával. Te milyen olajat használsz?
De ha csúszika kuplungod az lehet az olajtól is mert sűrű...
komplettan 10e?
Hali.
A kuplung lamellákat és rugókat mennyiért adod?
Nekem van komplett, blokkom ,A hengert +hengfejet elvitték róla,alkatrészei eladók,eredeti főtengely, nem lóg nem kotyog,még benne van a blokkban,oil pump,deklik,kuplung,..
Köszi megoldódott a gumi téma!10ért vettem 1 pár original,pirelli-t!