Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó cagiva prima/elefant blokk! majdnem minden blokalkatrész megvan! kiscsende@freemail.hu
üdv, az apródon talász ,van most bontásra kínált supercity, blokk dettó a primával,
Üdv valakinek nincs eladó 6 sebességes jó állapotú blokkja ?Érdekelne olcsón cagiva prima 50 es blokk 6 sebis amivel ugy harapós is a szörnyeteg.
Köszönöm szépen és meg fogadom a tanácsod. :D 70000 huf volt ennyi pénzért sehol sem találtam ilyet pláne nem ilyen jo motorikus álapotut raktam képet :D
Faaah, hogy lehet ennyi mondanivalót leírni egy mondatban. Egyébként ki kell belőle szedni az összes csavart fúrsz bele nagyobb menetet és nagyobb csavarokat teszel bele. Egy képet tehetnél fel róla. Mennyiért vesztegették?
Sziasztok ma vásároltam meg az első sportomat egy cagiva primát állitolag 50 r, a kb egy órát probáltam nem csalodtam benne /eszméletlen ahogy megy/ :D De vanak esztétikai hibái ilyenek egy ötcenti darab ki van törve a plexiböl és hiányzik a hátso ülése is de ez mind semmi miután ki éltem magam rajta elkezdem takaritani mert nagyon szutykos volt most figyeljetek a lánc kerék csavarjaiböl 4 darabot kézel csavargathatok szerintem bele vanak szakadva mert se ki nem tudom venni se meghuzni :( Esetleg valami tanácsot szeretnék kérni töletek , vagy vigyem szerelöhöz?
kormánycsonk(primára )1500ft/db+posta
szacsomotor@freemail.hu
motoplat gyujtás eladó! 06203757104
Sziasztok.
Jobb oldalsó kormányt keresek, valakinek van eladó?
köszönöm a segítséget :D
nekem volt egy elegge fajdalmas balesetem egy darabig kerestem idomszettet nem sok sikerrel... aztan ugy dontottem hogy ha mar dolgoztam egy darabig egy hejen ahol kamionokra gyartottunk szeltereloket es halofulkeket uvegszalbol elmentem a muhejbe vettem toluk egy liter mugyantat es uvegszalat hozza... az idomok hatoldalat letisztitottam, bedurvaztam a flexel (csiszolokorongal) aztan cinezopisztolyal par hejen osszeolvasztottam csak epp h alljon ossze ahogy kell allnia. aztan bekevertem egy kis mugyantat 2dl-ert ozza 2-4% kotoanyaggal aztan ecsettel felkentem a megtisztitott,mecsiszolt feluletre aztan ra a hozzavalo uvegszalat aztan arra is annyi mugyantat amennyit fel bir szivni es aztan megint uvegszalat es megint gyanta es igy tovabb...... de 3-4 reteg boven eleg! igy tenyernyi lyukat is be tudsz fedni vele ha ugyes v akkor nagyobbat is. kuvulrol meg kotes (szaradas) utan ahol ossze van illesztve a muanyag belevagsz a flexel es a vagas kornyeken meg kb.1mm-er csiszolsz a muanyagbol es ide pedig uvegszalas gittet kensz fel gondolom a tobit tudod... ha mugyanta ala jol bedolgozol vagyis alaposan letisztitod (zsirtalanitod )az annyit jelent szoval azujlenyomatod utan marado zsir sem marad az anyagon (idomon) akkor olyan jol megfogja h inkabb mashol torik minthogy ott torjon megegyszer ezt tapasztalatbol mondom es nem kell attol tarts ha nem raksz tobbet mint 3-4 reteg h merevebb lessz mint mashol a merevseg retegetol fuggoen valtozik 4 reteg epp eleg ahoz h a tul oldalon a gitt ne repedjen meg
Eléggé furcsa anyagból van. Látom te is borsod megyei vagy, itt a környéken (Sajószöged) van egy profi műaynagos ő megtudja csinálni igaz nem olcsón.
Hello nekem olyan problémám lenne h a motor eldőlt és eltörődőt a burkolat 1-2 darab hiányzik és h mien anyaggal lehetne megcsinálni ill pótolni?
plexid van még?
50 ccm fotengely elado 5000 ft csak telefonon 06203757104
Árúba bocsátom drága motoromat. Ajánlatokat várom, degradáló hozzászólásokat nem!
cagiva elephant 50 nek jó a 6 gangos váltója a cagiva prima 50 hez ?
Szia super city-re az ön inditó mennyi?
szia öninditód meg van még?
Csakis AGIP 15W50
Primára való plexi. Bocsi
Plexid nincs véletlenül?
Sziasztok. érdekelne, hogy Cagiva Prima váltójába milyen olaj való?!
üdv.eladó 2 db blokk bontva prima,super city 50.pima fejidom,super city idomszett stb .06706623314