Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello nem tud vki plexit primára vagy ami meg egyezik vele? az enyém kicsit szét tört :D
Okés köszönöm!
A Prima-é is ugyanolyan. Én most hirtelen fejből nem tudom, de sima egyszerű méretűek.
Célszerű ilyenkor mindegyiket cserélni, mert elég illúzióromboló tud lenni egy zörgő morgó blokk.
Szia én nekem supercity 50 em van.És azt szeretnémkérdezni hogy esetleg a főtengelycsapágyának aszámát neme tudnád?Vagy a primáé ugyanaz?
Van az önindítónál két kis fogaskerék, azok vannak ledarálva. Mint nagyon sok Prima-nál.
El van írva az email címed a profilodnál. Elküldtem ismét.
Üdv. Nem kaptam sajnos meg..

szotyilow@citromail.hu
Üdv. Küldtem mailt.
Gyújtás alaplap,lendkerék,cdi mennyi lenne?
Cagiva Prima 50RR alkatrészek, a képen látható komplett blokk bontott alkatrészei, a főtengely 70ccm hengerszetthez való, karbi Dellorto PHBG 20 tip.,. Üres jelző kapcsoló megvan, csak a képen látható alkatrészek vannak! Tel: 06 20 62 40 49 8
Halli Mitől lehet az hogy a a prima 50-es em önindítója nem indítja a mocit.
megnyomom a gombot olyan hangot a d mintha tekerne de nem indít?
Még abban kérném a segítségeteket , hogy mikor szétszedtem a blokkot lefényképeztem a vezetékezést de sikerült elhagynom. A manuálban nem ugyanaz a színjelölés. Egy fénykép a blokkból kijövő vezetékekről jól jönne. A sárga sárgazöld a fesz szabályzó fekete trafó de a kék az nem értem mert van rajta átkötés ami nincs a manuálban és a trafóról még mindig hiányzik egy vezeték. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv Gábor
Ok nagyon jól hangzik holnap hívom. Köszönöm Gábor
Nekem nincs dugo de tudom mejik dugo egyezik meg halal pontosan vele es a stiftek elhelyezese is ugyan az!06 20 375 71 04
Gyakorlatilag sehol nem kapsz hozzá se hengert,se dugót.Csak használtat.Két éve olaszországból lett rendelve dugó 70 euróért.A Primáé nem jó bele,mert az 40mm,a Cocis 38mm
Sziasztok Cokis 50-es hez hengerszettet keresek illetve a meglevőbe dugó is elég lenne.

7.5 bár a kompresszióm kicsit gyenge ha jol sejtem?
A henger jó állapotú de Dugót nem találok sehol.
Mindenféle segítséget keresek. Van egy pár alkatrészem komplett blokk
szétszedve persze henger nélkül. Illetve egy 125-ös öninditó ha érdekel valakit. Köszönöm a segítséget.
Szia érdeklődnek cocis 50-es hengert keresek .
A fényképen levő az? Illetve menyi lenne?
Köszi a választ.
Gábor
Szia öninditód meg van még?
üdv

75-ös hengerhez hol lehet kapni dugattyút? neten sehol nem találtam
Hello
Így nehéz segíteni nagyon.
De elsőnek mérjetek egy kompressziót abban a hengerben.
Rakjál belevaló gyújtógyertyát megfelelő hézaggal. Ha van megfelelő szikra akkor ott rendben lesz ez a rész.
Karburátor legyen tiszta és jól beállítva.
Gyújtásidején nem tudsz állıtani, de a trafó és a tekercsek meghibásodásával is okozhat ilyet.
Szép ;) én is így jártam egy rx 50-esel.
Sziasztok ötlet kellene hogy mi van akkor ha tolásra nem indul egy cagiva prima 50 csak puffog és nem indul be.
Nem tudom.
Szerintem olcsón adja a tulaja, ha meg már úgyis festeni kell, akkor már a többit is meglehet csinálni.
köszi nem. mert amint látom el van törve csak az alja meg nem ugyanaz a kettő!