Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
megtudod adni a mobilszámodat, hogy egyeztessünk
Szerdán 21-22 óra között átmegyek Debrecenen, Hajdúszoboszló felé Akkor jó neked, hogy a tükröket odaadjam?
Szerdán 21-22 óra között átmegyek Debrecenen. Akkor jó neked, hogy a tükröket odaadjam?
üdv. Olyan kérdésem lenne, hogy prímába milyen 125 ös blokkot lehetne beszerelni ami nem igényel nagy átalakítást ?
ELADÓ CAGIVA MITO EVO 2 1300km-el 98% állapot! Cagiva Mito EVO 2!
Üdv. Mindenkinek! Prima-hoz keresek tükröket.Köszi elöreis.
Jelölj be. A hírdetésednél írtam!
Szia! nem lattam hogy irtal volna e-mailt. ha tudsz valamiben segiteni akkor bejelolhetlek facebookon vagy ha megadod a szamod felhivhtalak! Koszi szepen
üdv
50, 75 ös henger, főtengly eladó
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Írtam email-t!
Sziasztok! Nekem egy komplett motorblokk kellene cagiva primamhoz! aki tud valamit ajánlani légyszi segitsen! köszönöm! :)
Sajna nem. :(
Heló!Ojan után érdeklődnék hogy nincs valakinek eladó öninditólya fogaskerékel meg hátcsó kisülése véletlen?
Nem jársz véletlenül mostanában Debrecen vagy Hajdúszoboszló felé?
Kelleni fog mindenféleképpen, hogyha valahogy megtudunk egyezni.
Igaz nekem GPR-em van, de a Prima tükre szebb.
Nyíregyháza! :)
Hol laksz?
3eFt?
Hello
Mennyi az ára?
Eladó Cagiva Prima tükrök.

El voltak törve. megjavítva. Tükörlapok épek.

https://www.dropbox.com/sh/x4o...
Húú de rendes vagy köszi!
Menni fog a dolog, lassacskán meglesznek az alkatrészek.
Majd csinálok egy adag képet, ha lent leszek a műhelyben.
Sikerült megtalálni a service manual-t?
Mert ha nem, akkor innen letudod tölteni!

Ott megtalálod a balansz tengelynek a vezérlését is, meg sok jó dolgot.

sok szerencsét a motorhoz. Ha van időd, nyugodtan tegyél be róla képet.
Nehéz a dolog mert az előző tulaj agyon gányolta az egészet. Többen használnánk a motort és úgy gondoltuk, hogy vagy kap még egy esélyt vagy mehet a méhbe. Ezért a blokkot gondoltam felújítjuk először annyira, hogy normálisan működjön mert a váltó is nehezen járt meg elég "taknyos" volt és utána teljes generál. Már haladok csak a blokk tele volt tömítőpasztával meg valami undorító fekete ragaccsal gondolom "olaj". Akkor majd keresek service manualt. Köszi!
Hello
A ballansz tengely, hogyha elvan téve akkor az nagyon tud rázni. Amikor nem pörög fel, az nem hiszem, hogy ez okozza.
Ha már szét van szedve, lehetőleg cseréld az összes csapágyat, szimmeringet mert nem nagy összeg.
Mielőtt szétszedtétek nem mértetek kompressziót a hengerben?
Mivel nem gépnél vagyok, nincs itt a rajz a jelekről, de keress "service manual"-t a Prima-hoz, abban benne lesz a kép.
Sziasztok!
Van egy Cagiva Prima 50-em. Iszonyatosan rezonál az egész és nem veszi a fordulatot. Szétszedtem és azt láttam, hogy semelyik fogaskerék sincs jelen.Hogy kell jelre rakni a fogaskerekeket? Csak egy csapágynak volt lógása, szóval a rossz beállítás miatt rezonálhatott ennyire?
Előre is köszi!
Hello
Elég nagy hiànycikk.
Vegyél plexilapot, majd vágd ki.
Ha ügyes vagy, még jól is fog kinézni.