Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anarhiát
Ja arra vannak,hogy ők is a vérünket szívják ,kint a trafinak nem az a szerepe ,hogy még egy réteg bőrt húzzunk le arról a faszról
És mikor egy dolgozó emberkét baszogatnak ,ráadásul ilyen faszok mint a KPMes buzik olyan büntetési tételekről beszélnek ,hogy fél évi fizetés nem elég rá,ja és ezeket a faszokat is mi tartjuk el ,mert ugye közalkalmazottak ,én még 4méter magasra rakott putri verdát nem láttam ellenörzés közben,azokat nem merik megállítani,ezek az oviban elnyomott kis buzik Hú vazee te fel húztam magam
Ne fordítsd ki a szavait, ez a politikusok kenyere. Nem a cigókat szidta hanem azzal van baja, hogy a rendőrség(nem egyes rendőrök mert mindenki tudja, hogy ők is változtatnának ezen) inkább a közlekedés révén a pénzbehajtással foglalkozik és nem a bűnelkövetőkkel. Most mindenki arra fogja, hogy ők is féltik az életüket, szerintem nem mert hanem hiába nyúlnának a cigókhoz pillanatok alatt kiengedik őket míg a sofőrök fix pénzbeszedésre alkalmas alanyok. A Draskovics épp ma beszélt arról, hogy komoly szigorítások várhatóak még és idén többszáz trafit telepítenek az országban na meg bevonnak még egy csomó kis szabálysértést (pl. biztonsági öv) az objektív felelősség alá.
Csak azt áruld el nekem légyszives. Mi köze a gyórshajtáshoz a cigányoknak. Örülj neki hogy ilyen rendörők vannak. Meg hogy egyáltalán még vannak....
Nem szeret, de kénytelen! Legutóbb már kiabált velünk mikor salzburgból haza esőben végig 150-el jöttünk, igaz óránként megálltunk mert szétáztunk-fagytunk......na mikor kiengedett mindíg kiabált.
Azért meg kell próbálni, hátha adnak a jóhírükre a kereskedők (gyártók)
Autónál szoktak vállalni külön átrozsdásodásra garanciát 5-8 év, én már javíttattam 3-4 éves autót kis hibával gariba (még nem rozsdásodott át)
Motorra azt hiszem nincs ilyen külön, de az általános garancia akkor is érvényes. Sőt van a szavatosság (nem jótállás) az hosszabb most már csak 2 év asszem, és az a különbség, hogy a jótállás alatt nem kell bizonyítani, ill. a forgalmazónak kell bizonyítani a rendeltetésellenes használatot, a szavatosság alatt meg a vevőnek kell bizonyítani, hogy gyártási a hiba.
Eladó Spidi Z100 Lady / női kesztyű. Ár:5.000 Ft. Használt. Jó állapotban. Érd.:30-316-8347
Eladó Sidi (Way Tepor) női csizma. Használt. Jó állapotban.
Méret: 38, de 37-es lábra jó! Ár: 20000 Ft. Érd:30-316-8347

Lorica-ból készült túracsizma
Vízálló-szellőző Tepor béléssel
Megerősítés a sípcsontnál, bokánál, saroknál és a lábujjnál
Váltóvédővel ellátva
Tépőzáras záródás
Oké Tsanyi,gondolom a lányod se szeret száguldozni,akkor benevezek veletek majd én is túrázni,ha nem gond.
Na most mond meg,majd bepróbálkozom a garival,de szerintem elhajtanak mint a magzatot mitt ebben az országban a garit nem igazán lehet érvényesíteni
Vicc:
Miért nem világít a cigány szeme?.......
Mert Ózd olyan fényárban úszna mint Vegas
"száraz volt az út de valszeg só volt rajta ,"
Az nem árthatna neki, én minden télen elő szoktam venni a kis járgányomat, ha nincs lecspocs, mégsem rohad 2001-óta.
Nem öregbítik a Suzuki hírnevét ezek a hírek.
Ha Anita jön akkor az már rögtön 1 és amíg ki nem érünk ide : http://sportmotor.hu/motoros_v...
addig normálisan megyünk és csak ott megy mindenki ahogy tud. Aki meg nem akar kanyarogni az a parkolóban beszélget a többiekkel. Szokott egy srác 1.1-es draggal is kijönni.
Na az már jól hangzik,és cruiser is megy vagy csak ti a mérges mocikkal ?
Erre már többen felhívták a figyelmem, akkor lehet, hogy leszedem. De a szlovák 577-es túrák 1 naposak, 5-6 óra körül itthon szoktunk lenni.
Hát én ilyen 3napos túrákat pláne horvátba nem igazán tudok kivitelezni én csak egy melós vagyok a teherautón ,sajna nem saját
Ja és a kamerával vigyázz nagyon mert a rend őrei nagyon harapnak rá idéntől!Erre van idejük de ,hogy a cigányokat elkapják akik öldösik a fehér embert arra már nincs
Még nem foglalkoztunk vele, de gar.-ban nyilván megoldják.
2 hete volt 22, hétvégén ha jó idő lesz motorral megyek a pringre ha nem akkor kocsival, de most hétvégén is motoroztunk : http://sportmotor.hu/motoros_v...
Húsvétkor 3 napra megyünk páran a horvát partra, de addig a szlovákokhoz is átnéznék.
Nálunk megint esik az a hurva hó
Megint várni az olvadást utána az esőt ,hogy a só is lemosódjon és utána lehet csak mocizni,de f@sza
Tsanyi,lehetne már valami emberibb idő ,hogy mocizzunk egyet ,vagy nem?Mennyi idős a lányod?Nincs hátsó szándékom
Anitának is a lábtartó konzol rozsdul?Mit csináltatok vele ,garanciában nem lehet érvényesíteni? Vagy vegyek hammeraitot és meg van oldva?
Az nekünk is akkor volt, az újat rövidebbre vágattuk és így már talán nem törik majd el. Az M1800-on is törik ugyanígy.
nekem a rendszámtáblatartó idomot kellett csréltetnem mer mert szétrepedt fél év után.
Szia
Az Anita gépén is elkezdett rozsdulni, érdekes volt.
Üdv
5 hete motoroztam,száraz volt az út de valszeg só volt rajta ,mert a bukó csövemet és a hűtő burkolatomat is vihetem krómoztatni
A lábtartó konzol is rozsdás lett ,mondjuk ettől azért felrobbant az agyam amikor gyári alkatrész 1éves motoron így néz ki
Jó neked, kabátom javítás alatt így a hétvége is kérdéses. Jól eltünt ez a topic, igaz itt kevés a chopper inkább a sportmotor. De ne add fel!