Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekelne!
Hogy tudunk beszélni? Pl: MSN ?
A kwa gazdájára hogy jó-e ,új készítéssel kapcsolatban rám.
Kire kell rákérdezni? Mert egy ilyen kipuffancs engem is érdekelne!
Ez tényleg nagyon tuti !
Köszi a dicséretet, kérdezz rá tőle a kipura ha van rá lehetőség.
Nos én nem ismerem ,de ez a kipu nagyon jól néz ki az a közép csö ahogy kinyúlik bazi jól néz ki
Üdv. Mindenkinek
Ha valaki ismeri a motor gazdáját megkérdezné tőle mielőtt kommentárt fűznék a képhez jó lett-e a kipufogó,
megköszönném.
Én még nem vettem észre, de megnézem!
itt a képen ahol be van karikázva ,nektek nincs egy kicsit megsárgulva a teló,a képen nem látszik,csak így nem kell magyaráznom
Nem tudom mennyi volt nyitott kipuffal a fogyasztás ,mert én nem használtam úgy ,csak kipróbáltam vele ,szerintem alkalmatlan túrázásra ,megbolondul az ember olyan hangos.Már a garázsban van a moci de holnap csinálok a megfurt részről képet és feldobom,hogy lásd asszem 8as furatok vannak,de piszok szép a hangja ,ennél nem kell hangosabb.
Megnézed majd akkor nekem ,hogy van e még ilyen oldal táska?és ,hogy merevíteted ki?
Azt jól láttam ,hogy egyszerűen lecsatolható az ülés tövében?A gyári táska tartók vannak fenn ?
Hello
A táska nem esik össze,de azért én raktam bele merevítést. A nyitott dobokat hol vetted és mennyi volt? Fogyasztás változott nyitott dobbal? Légyszi dobj egy képet hogyan van megfúrva a gyári kipu. A hűtőbordák közét rongyal szoktam tisztítani de nincs látszatja.
Ilyen hidegben már normális, hogy magasabb a fogyasztás !
A hengereknél a hűtő bordák közt milyen teknikával takarítjátok ,mert nem egyszerű feladat .Egyszer mintha láttam volna olyan vékony üveg mosót ami nagyon kis helyekre is befér,csak nem tudom hol láttam
Üdv
Nekem így ,hogy járatva volt a garázsban és a városban tötymörögtem 5,7liter volt a fogyasztás .
A táskák Budapesten a Wilker hondánál vannak.
Ja felpörgetem a fórumot mert tényleg leült
Ma lemostam felvikszoltam a vasat ,ha már menni nem tudok vele ,hogy ez a tél menne a csába
Friss kép ha nem gond senkinek:
Sziasztok
Új vagyok itt de 2 éve motorozok. Páran már ismerhettek, de aki nem az majd később. A táskák érdekelnének a gépemre amit lejjebb láttam.
Nekem 125-ös volt!
Én is nagyon csodálkoztam!
Nyugodtan motoroztam, semmi hirtelen gyorsítás, előzgetés!
Mikor elindultam otthonról teletankoltam, mikor hazaértem és ha kút jól mérte a litereket, akkor ennyi volt a fogyasztás. De ez csak egyszer sikerült, Egyébéknt 4.5 körül szokott lenni.
Virágó mit fogyasztott?
535-ösre lennék elsősorban kiváncsi
Sziasztok.Végre kicsit megmozdult a fal. Nagyon lelaposodott mióta bejöttek a hidegek. Hogyan lehet menni egy intr. al,hogy 3.9 l. legyen a fogyasztása. Ez lehetséges mert számomra hihetetlen. Persze nem azt állítottam,hogy nem igaz csak hogy hogyan....
Szia!

Mennyi volt fogyasztása?
Én átlag 4.5 féllel el járok vele (bár nem úgy közlekedek vele, ahogy Attila írta)!
A rekord egyszer 3,9 volt, mondjuk akkor tényleg nyugodt, nézelődős motorozás volt!

Ilyen dobozzt még csak képen láttam, de ott nem nézett ki olyan rosszul! Élőben nem fest olyan jól?

ui.: nekem Virago-m volt előtte...
Szerettem ezt a mocit,és ami hiányzik az a fogyasztása,ha Suzi ennyit enne amit a kis Hyo kajált,a turázgatások tényleg nem sok lóvéba kerülnének.
Üdv
Én Kom.Esztergom Megye ,Dorog város,azok már nincsenek meg hála az ég ,de márkatársnak nem adtam volna el ,nem akartam volna ki...aszni vele ,hogy ilyen csúnya dobozokkal szaladgáljon .Azt nem én raktam rá ,és mikor elhoztam a vasat leszedettem és otthagytam Pesten a kereskedésben .
De egyébként ez volt elötte:
Sziasztok M800-tulajok!

Schangle:
Te az ország melyik részéről írsz? Amennyiben bőr táskát veszel a motorra, a rajta lévő dobozokat megtartod?
Lehet, hogy érdekelne...
30eft volt?Megnézed hogy van e még ugyan ilyen mint neked,mert szépen követi a sárvédő vonalát,és frankón van kikeményítve a bőr ?Vagy olyan a benyomásod ha egyszer elázik össze esik mint vénasszony a napon.Én is polírozom ,és vaxolom sonax hard vakszot használom még a kipufra is.
Ja láttam ,hogy a kipuffokról érdeklődtél,ne rakj fel nyitott rendszert mert 10km után megőrülsz,én vissza raktam a gyárit ami meg van furva és gyönyörű a hangja .Vissza lett kötve a szonda és a szonda vezérlő elektronika is.Mikor vissza engedem a gázt nagyon szépen hörög a rendszer,ja és sok rendőr ismerősöm van akik mondták ,hogy harapni fognak a zsaruk a nyitott dobokra
ilyen volt rajta
A nyeregtáska 30.000Ft volt(bőr), a fogyasztás kb 5.5l, a lakkozott felületek tényleg hamar karcolódnak de én minden mosás után polirozom ami elég jól eltünteti. Imádom az intrut, nagyon neg vagyok vele elégedve és hajtom is rendesen 170-180at is mentem vele. Szerencsére Nagykanizsán még nincs hó igyhát még motorozom.