Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazeee földik vagyunk
Azért ez nem rossz ,nem laksz messze.
Igen, eléggé össze van épülve vele.
Tárnok valamerre Érd környékén van?
Én Dorog,valamikor össze lehetne futni
Tárnok, de visegrád nincs messze. Miért Te merre?
Tsanyi,te is erre fele laksz,hogy visegrádott említed?
Tőlem ugyan nem kapsz! A gurit kár, hogy ma kihagytuk....mi is elmentünk volna visegrád felé inkább mert így a lányok korcsolyáztak én meg autót szerelgettem. Ritka szép idő volt ma.
Ja,ki volt ma gurulni?Mer én voltam elmentem Visegrádra meg vissza,rendesen jól esett menni ma is ,és ráadásul ma nem kellet mocit takarítan mert az út is száraz volt,és még a nap is sütött ami 3fokban nem volt egy hátrány
És szerényen bejelentkeznék én is egy kis benyára.
Szia!

Szóljál már faternak, hogy tankolja az enyémet is !
Sziasztok
Én nem tudom mennyit eszik, fater tankolja .
Nálam a normál használat városon belül 50-60-at, városon kívül 90-110-et jelent. Így jön ki a 4,5 / 100 km. 90 kg vagyok.
Asszem már írtam hogy egyszer sikerült 3,9 l-t kihoznom belőle.
Képet a profilomban találsz. Avas teljesen gyári állapotú, semmi kiegészíteő nincs rajta. Megmondom őszintén nekem igy tetszik ahogy van. Táska néha hiányzik egy kicsit, de nem akarok vele semmit eltakarni, plexit nem akarok rá tenni, háttámlát meg akkor teszek amikor az utas szól, hogy hiányát éérzi, de még eddig nem szólt én meg még nem soha nem voltam rajta utas.
Szerintem,ami rockos jellegű az mind tuti,bár sokaknak a Pearl Jam stílusú zenék is bejönnek,mint pl.nekem
Asszem sokat nem segítettem,bocsesz.
Na de ez full normál használat mellet ,mi lenne ha egy kicsit meg is húznám a bajszát,amit persze nem fogok.
Így is jó a fogyasztás?
Neked ez a 4,5liter nyáron milyen használat mellet jelentkezik,?,és te hány kiló vagy?Már bocs az indiszkrécióért
A kipud meg van furva vagy nyitott dobod van?Feldophatnál a vasról egy pár képet,plis
Sziasztok!

Szerintetek melyik zenekar illik legjobban egy motoros találkozóhoz?

Blues Company
Zorall
Rómeó Vérzik
Tequilaband

Melyikre mennétek szívesen?
Vagy ha esetleg tudok ajánlani hasonló kategóriájú zenekarokat, megköszönöm!

Köszi a választ mindenkitől előre is!

Üdv!
Csá Chopperesek!
Bocs a zavarásért de azt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek valaki Gödöllőről?
Köszi
Örülök, hogy tetszik !
A fogyasztás szerintem jó, általában náyron szokott az enyém 4,5-et enni!
A természetes, hogy ilyenkor többet eszik!
Vazeee de jól néz ki ez a moci
és a kép minőség milyen szar
Holnapra se mond esőt,ha nem lesz taknyos az út gurulok holnap is ,ha taknyos lesz az út nem megyek mert ma is annyit vaxoltam a vasat ,hogy a végén nem tudtam mi van kész és mi nincs
A fogyasztáshoz mit szólsz?Ez a normális,ilyen időben?
Ja ,raktam fel táska tartót:
ilyen hangokról én is írtam, lehet azt olvastad, de kezdek nem foglalkozni velük és így már nem hallom annyira!
Valaki írta egyszer,hogy hall valami cicergést mikor gázt ad,nekem is van és sokan írták ,hogy nekik is van ,szerintem ez normál mechanikai zaj ,ez nem az M1800 aminél már a mechanikai hangok kizárása is fő cél volt.
No én azt a napkisütést nem vártam meg,kinéztem reggel láttam csak kicsit nedves az út,ruha fel és hajts 8kor már úton voltam .Viszont ez a hideg nincs jó hatással a fogyasztásra ,5litert beverte teljesen full normál hajtás mellet ,50-60város,80-90-100városon kívül,és volt benne pest is,ja és egy mázsa vagyok
Brrrrrr............

Kicsit hideg volt, de azért sikerült gurulnom 150 km-t!
Mikor kisütött a nap, nem tudtam benn maradni !
Ma Nagykanizsán 13.00kor motoros felvonulás. Gyülekező a Deák téren.