Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Saját adagolás,nem tudományos de én álltalában egy tank banzinhet kb 60 l hez szoktam egy litert önteni. Pontosan azt teszi amit írtál a vizet összekeveri a benzinnel és nem hagyja kiülni. Atz, hogy mi lenne a pontos adagolás valami vegyész emberkétől kéne megkérdezni de én évek óta (telente) így járok. Üdv: Szabi
Még régen mikor postás kisemzéztem ha nagy hideg volt előfordul némi denszesz belöttyintése a tankba, hogy ne fagyjon bele mert a vízzel keveredik. Később barkasban és már járművekbe is töltögettem keveset ugyanebből a célból.
Köszönet,de majd akkor mikor olyan az idő is mivel mocival akarok legurulni hozzátok,mert akkor a hangokat is össze hasonlítjuk .Ja ez szombat szopás bár én nem dolgozom
Miért ez a denaturált cucc megköti a vizet?milyen arányban kell használni?
Hello, gyere csak, de szombat meló, vasárnap pedig quadozni megyünk a csajokkal és 1-2 haverral Siófokra.
A hang pedig nem inkább hidegen alapról gázt húzva mély-morgó hang? Van a lány gépének valami halvány cicergő hangja is fordulaton, de az a szelepek felől jön és semmi gondot nem érzek. Igaz 16000 fölött van benne és autópályán haladtunk is. A májusi horvát utunkon még nem kaptam meg a békát, de az SV-t már leadtam így én mentem egy utassal az M800-al. A lábtartó rendesen elkopott a szerpentinen. Van videó is amin halani a karcolásokat, de nem bírom a dvd-ről avi-ba konvertálni. Tudom vannak progik, de amit találtam fizetősek illetve csak 5 percet hajlandóak ingyen melózni.
Valóban télen a nagy mínuszokban jót tesz, hogy nem hagyja különválni és megfagyni a vizet a tankba de a denaturált szesz ugyan olyan jó. Évek óta ezt használom telente.
Ezekhez az üzemanyag stabilizálókhoz mit szóltok?Nem lehet hülyeség ahogy olvasgatok róluk,nem engedik a vizet elválni a benyától ami már magában ha csak ennyit tud már nagyon tuti ,mert nem csesz oda a tankanak.
Valaki használ ilyesmit?
Akkor ez van,nem halgatózunk,inkább motorozunk
Én ugyanezt a cicergés hallom !
ÜdvTsanyi,te azt a cicergést nem a két henger közül hallod a moci bal oldalán?Olyan mintha az injektor ciceregne a fordulat fügvényében .Egyébként hét végén az engedelmeddel meg akartalak látogatni de amilyen fos időt mond ez valószínű elmarad .,de ha nem zavar majd valamikor bepótoljuk
Sziasztók.Én majd minden nap használom a VIRAGÓ 535-öst.Pesten még mindig ez a gyorsabb közlekedési eszköz.Remélem még ebben az évben kitart a jó idő.Jó motorozást a bátraknak.
Sziasztok! Nagyon régen írtam már bocsánat érte. Ha valaki nem olvasta volna, volt egy dilemmám a Virago 535, és a Honda vt 600 között. Először a Yamaha volt a befutó, de nem akart az enyém lenni/hitel/. Közben jobban utána tudtam nézni a dolgoknak, és beleszerettem egy Honda Shadow-ba. Mondjuk volt biztatóm ezen a fórumon is! Köszönöm! Na szóval megvettem. Azt hiszem, nem csak motort vettem, hanem barátokat is szereztem ezzel együtt. A motor szuper, a mai napig is élvezzük. Élvezzük, mert a feleségem is velem van ezerrel! Többet majd legközelebb.
jó lehet, még nem próbáltam
Én már 2 hónapja nem motoroztam. Nem baj vasárnap megyünk quadozni.
voltam ma motorozni egyet váááá nagyon jól esett, igaz nem volt melegem:)
ja-ja.....azért szilveszterkor motorozni kell....
Most néztem a neten ,esőt mond hétvégére. :((
Elvonási tüneteim vannak motorozás iránt ,ma is csak nézegettem a vasat a garázsban ,ilyen olcsó a benzin és nincs rá mód ,hogy elhasználjam .
ha valakit erdekel kulfoldi papiros chopper vagy veteran az latogassa meg a www.thormoto.eoldal.hu
Ha jó idő lesz akkor biztos gurulunk valahova hétvégén. A gumikérdést talán egy gumis meg tudja válaszolni, amikor SV650-em volt akkor a 160-as helyére 180-ast tettem és nem volt vele gond.
Üdv
Milyen időt mondanak ,hétvégére?Ma is olyan szép idő volt ,de hát dolgozni is kell,csak az a gond ,hogy mindig akkor jó az idő mikor dolgozom .
Hétközben marad a moci simizése a garázsban
Ja,tapasztaltabb kolégáktól kérdezném,szerintetek a 170hátsó kerék helyére befér a 180as vagy az már beleérne a gardán tengelybe ?Elég dögösen nézne ki hátulról a vas
Nem gondoltam volna ,hogy ekkora lányod van,én meg akkor a fiad lehetnék ,no azért ez csak vicc volt mert sajna már én is 35éves vagyok
Ő az aniM800.
Az egyik, a legidősebb. A többi egyenlőre utasként van jelen a túrákon.
Aki a kék intrun ül ,ő a lányod?Mert ugye rájöttem ,hogy kell a képeket megnézni
A lányomnak van M800-a és általában velünk jár túrázni(kivéve ha nem ), de azért én is mentem vele. Nem rossz gép, a kategóriájában szerintem a legjobb.