Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, hát ez így mindjárt más. 😁
Huzzatok oltasert! 😂
Hát igen, egyesek úgy csinálnak muntha eddig nem lettek volna betegségek, ma meg már ott tartunk hogy nem akarok náthás lenni ezért ha kell 216szor is beoltatom magam.
"Ezért most MINDEN eszközt bevet..."
Be. Mondjuk eddig is. Hangulatkeltő cikkek/műsorok voltak, vannak és lesznek. Itt ez a rendelkezés is, miszerint a plasztikkártyával max nedves applikátoros tankmatricát fogsz tudni feltenni, ha nincs 3 szurid. Plusz ott van a "a kórházi halottak közül írjunk a covid rovatba, akit csak lehet" - él bennem a gyanú, hogy ezért 3% feletti a halálozás aránya.

...és emelett egyre zavarosabb, egyre kuszább a szituáció. Véd, nem véd, de mégis csak nem úgy, az új vírustörzs ellen mégse, de négy oltás után igen, vagyis nem határozottan igen, de lehet.

Egyre inkább megértem azon tiltakozók felháborodását, akik átestek rajta és egyre kevésbé tűnnek viccesnek a "menjetek oltakozni" tartalmú posztok.

Még Bruce Lee is ki van akadva, mint a sezlonyrugó
http://youtu.be/SyGEksAZaUI
Tipikus családi idill.
akkor lassan seggbe is lehet tolni az asszonyt nem lesz csokis a ceruza 😂
2015-ben nem volt járvány?
Eddig majd minden évben arról szólt a történet, hogy mennyi ember terheli a közegészségügyet ilyenkor.
2017-ben , 3 hónap alatt kb. 7000 honfitársunk hunyt el, senki, még csak le sem szarta, mert nem volt rátéve egy médiahiszti!
Mindenkinek jobbulást!
Engem nem érint a dolog - én túl vagyok rajta. 😁 A többi már a ti (oltatlanok) bajotok....
Ok. 😅
Leesett az kúrva ótás, hogy fel kell venni?
A világ legszebb, legkifejezőbb nyelvét beszéljük, erre ti megbasszátok, mert mást nem tudok rá mondani!!!
Tegyél be egy székletmintát ide és azt ki lehet elemezni. 😷
A jelenlegi felállás nálunk.Én egy hete itthon,nagy fiam két napja hőemelkedés de leszarja, asszony egy órája hasmenés most pihen.Másik gyerek nyomja a számítógépet.Elemzés? 🤔
Írtam már ezerszer: én ÖNSZÁNTAMBÓL vettem fel az oltásokat, semelyik oldal propagandája nem befolyásolt ebben.

A kormány célja az, hogy ne sokan haljanak meg a lerohadt kórházakban az újabb járványhullám alatt (mert ez politikailag neki nagyon kedvezőtlen lehetne áprilisban), ezért mint legegyszerűbb, mégis leghatékonyabb eszközt (nem drága, rég ki van fizetve, csak be kell adni őket) az oltást erőlteti. Mivel a nép "nem szereti" a korlátozásokat és a karantént.

Ezért most MINDEN eszközt bevet (ha korrekt dolog ez, ha nem) hogy vegye fel mindenki az oltást. (Te is, Blődi is, Levi is...). Most a propaganda, a törvénykezés, a rendeletek - szóval minden - ennek van alárendelve. Politikai oldaltól függetlenül, ha tetszik, ha nem.
Huzzatok oltasra! 😂
Ha következetes lenne ez a sok intézkedés, még lehet én is beleállnék!
De nagyon nem az!
Most jelentették ki, hogy a természetes védettség nem és semmit, csak az oltás miatt kaphatsz OLTÁSI igazolványt!
Bízol egy olyan kormányban, amelyiknek amúgy egy szavát sem hiszed el!
????
Nem szerintem - nem vagyok orvos. Én a saját elhatározásomból, jól megfontolt érdekemből oltakoztam amint lehetett.

Csak már fáj, hogy ti "mindenek felett álló nagy macsók" hónapok óta mit össze nem vergődtök az oltás ellen. Csak magatokkal basztok ki, főleg hogy a KORMÁNY meghozta ezeket az intézkedéseket - talán nem ok nélkül.
Ne allj bele, felesleges.
Szóval szerinted, ha valaki átesik egy adott betegségen s túléli, az nem ér egy kalap szart sem, mert Most azt mondják?
Mert hogy számodra ez azt jelenti hogy nincs?
Ennyit a "szerzett" védettségről:
https://index.hu/kulfold/2022/...
Mert nincs.
Van akinek a tűzről a tűzoltó jut eszébe.
A vízről meg a vizvezetékszerelő. 😂
Ravasz egy ember ez.
Nem értem az összefüggést a kettő között.
Hú ez nagyon durva sertés 😂
Te is mit rugózól már ezen tűzoltó sorompós (gondolkodós)
F2 mondta, hogy fél tőlük mint a tűztől erre mondta bogyó2, hogy a tűzoltó komája is értelmesebb nála. Én ezt el is hiszem neki(meghajlós)
a kovid is hozza ne aggódj te ezen. (ujjával nemet mutató)