Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszony olvas Sportmotort? Kűggyek neki linket? 😁 alhacc utána a Renyóban 😂
Meg szakállkával.... 😂
Simán! 😆 Kétszer is! 😍
Nikotinos bajuszkával. 😊
Nem azt akartam mondani. Egy tényt mondtam... saját tapasztalatból.
Ne bántsuk, mert sértjük Bogyó érzékenységét! Ő simán kinyalná - de az nem kell tőle a nőnek, csak a szavazata 😅
Tehát mivel te nem kaptad el, egyetlen oltott sem kaphatja el, ezt akarod ezzel mondani ?
Mit mond az aki 3oltas után szarabbul volt mint ez oltatlan ? 🤔
Tényleg? Én a Cannibal holocaustban tudnám elképzelni.
az úrihölgy betegen is úrihölgy 😂
amúgy nekem nem jön be, olyan a feje hogy egy vámpíros filmben is megállná a helyét
Na végre. Amikor én lotyóztam le, akkor mindig kaptam, hogy hogyan beszélek. Végre egy lelki társam is van.
Á, csak szerepelni akar a féccen a hazug lotyó, most ágyjelenettel próbálkozik, mert az ajtós nem igazán jött be 😂
Tegnapelőtt még volt... de állítólag a Zomikron gyorsan lecseng 😁
Érdekes volna az itteni tagadók tavalyi posztjait visszakeresni. A Pipi "nincs is járvány"-a volt a legdurvább, de a többiek "nem is súlyos" verziója is sokáig ment... aztán azóta az összes átesett rajta, némelyik szarul is volt.
Én, a hülye oltott, meg nem is kaptam el 😁 vagy talán mégis, csak nem tűnt fel 😁
Még mindig jobb, mintha kolbászcsöcsöket, esetleg valami parizeres ótvarságot villantana.
Az jo,mer nemtalalom az eddigit. 😆
Zoliiiii! 😅
Ja, hogy szerinted sincs járvány? 😂

Nem baj ha kemény a szilikon cickó, csak el ne törje a térdemet! 😆
Milyen életszerű, hogy ágica pushup melltartóban fexik a kórházi ágyon 😅 te ezeket benyalod, Bogyó? 😅
Vagy az implantátum sikerült keményre? 😂
Hát jó.
Nem,viszont a kivancsisagom is hatartalan.Erdekel,csak utana nem.
Fura mi?
Igaz.
Téged nem foglalkoztat amit más mond. Igaz?
Te a vesémbe látsz, Sanyi bácsi! 😅
Fogadjunk, hogy ezt csak a Kunhalmi képéért linkelted. 🤑
Egy kis olvasni való, csak hogy ne punnyadjon be a topik:

https://index.hu/kulfold/2022/...
Nem.