Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egész nyugat európának annyi!
De nekünk is, csak minket a cigányok fognak felzabálni!
De te b+ nyarra kifutsz a 365 bol is. 😆
Én ebbe a parttalan vitába tuti nem megyek bele, csak azt látom, hogy aki valamilyen indoktól vezérelve elfogadta azt, hogy beoltsák, azok szinte kivétel nélkül CSAK megjegyezték, hogy megtörtént, ezzel szemben mindenki más, indulattól vezérelve akarta az oltott embereknek beadni, hogy szerintük miért .......... és ide írtak egy csomó dolgot.
Mintha az oltottakat ez különösebben érdekelné.
(Nyilván ezek az egyedek, te, saját magadat akarod meggyőzni, hogy jól döntöttél.)

Gondolj bele, akiben már benne van a grafén meg egy P166-os csipp, azt érdekelni fogja, hogy te milyen jól jártál, hogy benned bezzeg nincs semmi ezekből? Csak logikusan gondold végig.
Ha valami folytan tuleled az optimuszt,mer az nem a csoffadt vuhani.
Noneg szerinted tavalyi tudas ota nem lett tobb karikonak?
Nem kell. Mondtam, kell olvasgatni a konzuli oldalakat, eddig csak ausztria ilyen debil hogy 3oltást kér. A Horvátok 356napig elfogadják a betegségen való átesést, náluk nem csak 4hónapig marad antitested ?
😁
Már kilencedikén.
Ja, a tűzoltónk is ilyen - JÖVŐ ÉV februárjában hátha kijut a rokonaihoz.
Nem ezt írta. Azt írta hogy nagyjából 6hónap alatt eltűnik az antitest, de ne aggódjon mert ha nullára zuhan az antitest száma, a szervezete újra termelni kezdi amint a vírussal találkozik. Ezt valamiért elfelejted.
Most azzal fogsz jönni hogy akkor lázas leszek. Legyek, engem nem érdekel ha 2napig lázas vagyok és enynivel letudok egy a világot rettegésben tartó vírust.

Ugye ezt te, ti nem akarjátok felfogni. Nem akarjátok reálisan látni a dolgokat mert bennetek már van oltás (ugye az utazáshoz kényszerből kellett) és szerintetek csak az oltás véd meg.
Elvittek a motort mar?
Nem akar sehova menni,fontosabbak az elvei. 😆
Egy kis covid űző kirándulás a hegyen ma délelőtt. 😀+ A kilátó.Kisebb fiammal lenyomtunk egy 8 km- és kört,az elején majd meg döglöttem.De király volt kimozdulni.
Nem kell rettegned, sose mondtam ilyet - egészséges fiatal vagy. Oltakoznod viszont kell, ha Orfűnél messzebb készülsz.
Mert hulyebb vagy a szelutott orangutannal. 😆
nem mondanám mert lassan cuccol haza, megunta a sok hülyét
amúgy nem feltétlen van igazad mert az életvitele sokkal jobban hasonlít az angolokéhoz, leszámítva a fürdést mert az angolok nem viszik túlzásba
Bogyó, ha az első vírusvariáns erősebb volt, súlyosabb lefolyású. Azt én nevetve átvészeltem, miért kell rettegjek egy annál sokkal gyengébblefolyásútól ?
De leirta hogy 6 ho es zoro antitest,nomeg azota van az optimusz ami veszelyes,huzzal oltatni. 😆
Ne vinnyogj. 😆
De akkor nem tettétek érthetően.
Milyen 20-30 év?
Csak rólad tudok 🤷🏼‍♂️ Azt hogy még mindig nem adattad be a harmadikat pedig rámerőltetnéd az elsőt…
Ajj Bogyó… ez nem oltás, amiben csak egy apró részletét ismertették a szervezettel 🤷🏼‍♂️
A grafikonrol mondj mar par ertelmes szot. 😆
Te meg azt olvasd már el, hogy MIKOR írta: egy évvel ezelőtt, a kínai variánsról.
No,latod mennyi idom van meg.
Szal csak toprengek es iszom a szavaitokat.
Amennyi okossag itt elhangzik. 😆