Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvasd el megint mit írt… mert azt az egyszerűbpár mondatot sem tudtad értelmezni.
Te csak ne gondolkodjál: február 15-én törlik az "előéleti pontjaidat" ha addig nem lesz meg a három oltásod, és kezdheted elölről az egészet! 😂
A grafikonrol roggyant.Amugy tizhonaposan mar kariko szerint sincs antitesteded,szoval huzzal oltasert. 😆
Remélhetőleg......
Te csalni akarsz? Átverni a rendszert? Ha úgy döntöttél hogy nem oltakozol, akkor emelt fejjel viseld is a következményeit!
Miről terelnék? Nem vagy beszélgető partner. Hiteltelen vagy 🤷🏼‍♂️ Prédikálsz az oltás mellett de csak az utazás miatt adattál be kettőt azt is olyat amit nem fogadtak el 😂😂
Adasd be a harmadikat !!!
Ezt gondolom en is,szoval felesleges a nagyhalal es a hiszti. 😆
A kollégám a lányának!!! A kártyájával ment be kézimeccsre, biztiőr úgy csinált mintha nagyon nézné....
Ez bem most,mar regen,a gyarmati mult miatt sokkal nagyobb az importjuk.
Na de unokatesód pont ugyanolyan megélhetési migráns, mint a pakisztáni munkatársa....
Nem, én csak a saját esetemet nézem, engem nem zavar ha más oltat. Pont ez lenne a lényeg, hogy mindenki saját elhatározásbol dönthessen. Én saját elhatározásbol úgy gondoltam hogy nekem nincs rá szükségem, igazam lett, de nem fogok soha senkit lebeszélni.
voltál mostanában angliában? pl london már teljesen elveszett, "igazi angol" alig van unokatesóm kint él egy ideje szokott érdekességeket mesélni
6-nál nem sokkal többx 😅
Hat,tenyleg nem vagy eles kes.
De kell ilyen is,legy buldog. 😆
hosszútávon
ez nem 20-30 év hanem többszáz
Igazabol a german tunik el es 20 even belul megszuletik az elso german kalifatus,teljesen toevenyesen es demokratikusan.
Ha ez kell nekik legyen,de sz a baj hogy mint mindent ezt is tultoljak es magukkal akarnak rantani mindenkit.
De ez meg is lett neki mondva direktben?
Természetesen, de nem szomorkodok mert boldogok a tudatlanok.
Ja, de egy mondjuk 100%-ot keversz egy 20%-os büdös rohadt niggerrel, abból nem lesz jó fogyasztó.
IQ nuku? 😆
Igen, hosszú távon a legjobb módja az ősi germán faj eltűntetésének. A zsidók nem felejtenek, a bibliában azt a részt már nem ők írták 😁
Akkor te tuti kivetel vagy. 😆
Az utolsó diagrammon tökéletesen látszik, hogy az oltatlanoknak magasabb az ICU-ja :)
Nem te látod úgy, hanem mindenki - csak ő nem 😁
amúgy szerintem nyárra már ismét nem lesz hiszti, mindenki mehet amerre lát
már a nagy fesztiválok is szerveződnek, tuti nem fogják az oltást nézegetni