Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megmondták, hülyeség. Nem lett senkinek magas a vérnyomása!
(Én is sokat ismerek, szinte mind pfizert kapott.)
ezért írtam hogy kb lehetetlen bizonyítani csak fura hogy most ért el egy csomó embert
van olyan évfolyamtársam aki 17 éves kora óta focizik, igaz most már csak öregesen de heti 2-3 alkalommal edzés, futkos annyit egy hét alatt amit én az elmúlt 20 évben összesen, aztán olyan vérképe van hogy a doki egyből írt neki vagy 6 féle gyógyszert
amúgy vagy 15 emberről tudok akinek mostanában(fél éven belül) lett szar a mája, 30+ emberke mind, aztán egyik se alkesz, még hétvégi ivónak se mondanám őket
én el se merek menni vérvételre mert utána nem pecára költenék hanem gyógyszerre
Blődi osztrákban ragadt? 🤔
Tudod, ini, ha nincs előtte-utána mérés, akkor ezt így nehezen lehet értelmezni. Gondolom sokan olvastam Moliére-től valamit.
nincs tagadva az oltás vazzeg hiszen benne van a harmadik cucc is, szóval kurva jó polgár
a zongorás felvetés meg olyan mint az alusapkás hülyeség
akkor ha már ilyen geci okos vagy mivel tudod magyarázni a fájdalom meglétét?
házidoki egy röntgenre nem volt képes elüldeni, nincs ott semmi és ennyi mehet haza

az hogy az oltások óta egyre több ismerősöm lett (3 oltás után) szar májfunkciós, többnyire magas vérnyomással, ez már adhatna vitára okot, mert mivel mindenki 40+ éves elérheti a baj, de fura hogy ennyire soknál lett szar a májfunkció, olyannál is aki nem ivott szeszt 20 éve
itt lehetne gyártani pro és kontra elméleteket, de igazándiból sosem derülne ki hogy tényleg az oltás miatt vannak ezek a bajok
Egész héten köcsög vagy, vagy beosztod műszakba 🤔??
Persze hogy vannak, de én most konkrétan azokra gondoltam akik a linkben szerepelnek, akik írogattak a gyerekeknek!
De az itteni körzeti is egy fasszopó, rettegő, buzeráns!
Ordított a cimbi feleségével, mert betegen oda mert menni hozzá, persze a telefont nem vették fel!
Nem mond, hogy ez kötelező, mert sírva fakadok!
Ahogyan van gyógyszerben is placebo, pontosabban ahogy működik az, úgy működik az oltás elleni agybaj is.
Ez meg egy igazi oltástagadó idióta hozzászólás volt.
Ez legfeljebb akkor lehet ez amit leírsz ha beletörték a tűt, de sokkal valószínűbb hogy más problémája van, de az ilyen barmok, még azt is az oltásra kenik ha fejükre esik a zongora.
látod ez az igazi eszevesztett oltás fan hozzáállás, elvakult mint az öngyilkos merénylő
egy pontban szúr az izületektől távol
kb ott ahol megszúrták, lehet valami ideget ért mert nem túl vaskos a hölgy
nem a csont fáj nem az izület fáj és nem is olyan izom fájdalom mint amikor izomlázad van, egy ponton szúr ha mozdul a kar, teljesen mindegy hogy egy tollat vagy egy vödör vizet emel fel se jobban se kevésbé nem változik a súlytól, de pl egy takaró igazítás is ugyanilyen szúró fájdalom
kb 4 hónapja se jobban se kevésbé, megszokni nem lehet mert ahhoz eléggé fáj
doki leszarja, nincs ott semmi és ennyi volt a vizsgálat, mert se csomó se semmi nem kitapintható
Na már reumát is az oltás okozza? 😂
Köztük is van sokféle. Van normális is, de muszáj a protokollt követnie.
Engem az "orvosok" viselkedése aggaszt inkább!!
kicsit fáj a karotok....
van olyan ismerős akinek október óta fáj
tény hogy még él, nem vitte el a covid, lélegeztetőgépen se volt
de már bánja a szurit.
Nem láttuk a kommentelést éegalábbis csak annyit amennyit a faszi leírt közben simán lehetett káromkodás hegyek és fenyegetések és akkor még ha igaza is van könnyen lehet eljárás belőle.
Bogyó homár ofisz. 😂
Ennek.bogyó fog a legjobban örülni,.mehet az ötödik oltásért,.miközben az egész élete egy home office 😁
Itt van a hülyéknek az újabb ok, hogy hörögjenek!

https://index.hu/kulfold/2022/...
👎️ 🖕 👊
Végre valami jó hír! 😆

https://index.hu/belfold/2022/...
makkba nem jó az nem fáj annyira, aki kemény herébe tolja
Ez így van! 😊
Úgy gondolod, hogy attól megnő a pöcsöd? 😆
Vettél volna inkább BMW-t, az kevésbé fájdalmas módja a dolognak....