Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

harmadik? már a negyediknél kellene tarnaia a kis oltás trollunknak 😂

én meg azt mondom mindenki buzi aki nem herébe oltat hiszen ott a leghatékonyabb
Na, már megint rohadt okosat akartál írni, de valójában jó nagy baromság. Az oltási reakció már magába a mellékhatás része. Ha tényleg olyan okos lennél mint amennyire itt próbálod előadni, akkor tudnád hogy a mellékhatás egy gyüjtő fogalom, ide tartozik az oltásireakció és a szövődmény is. Mindkettő a mellékhatás része. Szóval azzal hogy azt írod hogy nincs mellékhatás csak oltási reakció, ismét a valós, okoskodó de tudatlan énedet mutatod.
Erre mondta Rusvai, hogy aki átesett igazoltan, annak teljesen felesleges.
Ő is azt várja, hogy átessen és soha többé nem kell oltakoznia.
Rögtön jött rá a reakció, hogy ő csak egy állatorvos.
Ha egy virológus nem hiteles, akkor kinek hihet az ember???
Csodálkoznak, hogy megosztották a társadalmat.
És az elkenzék oltásellenes?
Még mindig csak az a nagy kérdés hogy minek oltassa be magát az aki igazoltan volt covidos? Azzal a coviddal megfertőződve ami sokkal halálosabb mint a mostani 🤔
Túléltem a hiperhalálos vírust és egy influenza erősségűre gyengült miatt oltassam be magam. Ja hát ez teljesen logikus.
Eregy a harmadikért, mert nem vagy hiteles igy 😆 és az pfizer legyen 😆
Viszont nalam zero mellekhatas,ha igy ha forditunk szemszoget faszsag a para tole. 🤔
"hipochonder"??
Mán megin ostoba vagyol 😂
Nem vagyok beteg, nem voltam beteg beteg (voltam taknyos) és nem képzelek be semmilyen betegséget, valamint nem félek a betegségektől!
Ellenben te , beoltattad magad, mer " úristenminnmeghalunk" !!
Akkor ki a hipochonder, te agyhalott??? 🤔
A meret a lenyeg.
Nincs, mert ez nem gyógyszer.
Oltási reakció van, ami elég jól behatárolható, és egyáltalán nem olyan mint amit a sok oltásrettegő hipochonder kitalál rá, egymást erősítve, az ostobaságban.
Még az is idióta aki nem! 😆
ezen nem lepődök meg, hiszen te is idióta vagy csak másképp
😂
De én azt írtam, hogy úgy kezelem...
Ez komoly... ja nem... 😆
Meg mindig ragjatok? 😂
Ja, és nem az oltottakról volt szó, mert látom nem érted.........
Szerinted.....a hatmillióból.legalább öt azért oltatott hogy mozoghasson szabadon vagy dolgozhasson a munkahelyén. A maradék egymillió se fanatikus, ugyhogy nem olyan sok az.
Akkor van 6 Milla barom nálunk,a maradék ökör mellett. 😂
Jó válasz 😉
Bármelyiket........
Melyik barmot? 😂
Hogy lenne. Vitamin a szervezetnek....mondjuk az ilyen barmokat én havonta oltatnám........
Akkor ezek szerint az oltásnak nincs mellékhatása?
Én ezt a sok állatságot kihagyva is rohadt elégedett vagyok. IS! 😇
azért nem egy liga a kettő
ufóra nincs bizonyíték, a szar májra meg a többire van
nem tudom ki mennyire aktív orvos látogató de többnyire évente van munkahelyi vizsgálat
2 éve én is voltam vérnyomás cukor látás hallás vizelet az alap, van ahol sokkal szigorúbb
szóval ezek kb mindenkinek megvannak 1-2 évente
bár ha az ufóról lenne fénykép esetleg video felvétel akkor se hinné el senki sem, ha itt mászkálna a ház előtt még akkor sem

az agy fura szerzet van aki drogok hatása alatt sárkányokat lát van aki meg a mindenható atyát
ilyen ismerős is van, régen keményen tolta, de olyan szinten hogy egy kupit leamortizált full betépve egy szál katanával mire kiért a yard, aztán megjelent az úr az előzetesben és azóta 180 fokos fordulatot vett az élete, még a börtönbe is eljár igét hirdetni annyira fanatikus lett, otthon 7 gyerek napi 16-18 óra munka és boldog, mindennel meg van elégedve
Azt elhiszem, hogy mondják. De én kb. úgy kezelem, mint amikor a sok balfasz UFO-t lát. Egyik-másik még beszélget is velük, még párat meg is kúrnak.