Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kéri meg van tévesztve
nap mint nap hallott a mennyi beteg mennyi halott stbstb
én összesen egy emberről tudok hogy ha nincs vírus akkor még simán élhetett volna egy ideig, de ő is egy roncs volt a felesége halála óta
és igen ismerek egy csomó embert aki geciszarul volt olyat is aki a felgyógyulás után több hónapig szarul volt és ezek közül sok oltatlan volt
de ismerek olyan oltottat is aki oxigén palackkal téblábolt hónapokig
igazándiból akinek van esze az tudja hogy van a vírus és azt is hogy be lehet vele szopni, az oltás se azért van hogy direkt kibasszanak az emberekkel
ellenben a sok értelmetlen intézkedés már egész más dolog
ellenben vannak jó dolgok is pl az orvosi rendelőben ahol eddig még szappan se volt amivel kezet tudtál volna mosni most teli van fertőtlenítővel, és van a mosdóban szappan is, néha még budipapír is, bár ezt csak hallottam
Kérdezd az okoska kérit, ő mondta......erre emlékszem, akkot még nem.volt letiltva és a feleségének kell könyörögni.......
látszik hogy nem vagy nős, ezek mindenre is képesek......
Hogy tudnak konyorogni egy csovel a torokban?
😅 😆 😅
ezeknek a nyelvük mindent kibír, az egész szervezetükben az adja fel a harcot legkésőbb
Na még1x leírom. Telefonon ment nejemmel a cicaharc, miután őt beoltották két kemoterápia között, a gyomoreltávoltítsa után. Én meg hívtam hogyan érzi magát, és ment vita folyamatosan, minden alkalommal... hogy adassam be én is. Azt egyszer csak rábólintottam.
Na ezért van csakis nekem oltásom!
Ejnye-ejnye, hát nem bizol a szakemberekben.......vagymi......
Mint ahogy nekünk is a 3ik óttás!!! 😇
Kizárt 😆
Aha.
Éneee??
Buzievagy???
Annak a kurvaannyát.....
Vagy meghaltak az oltatlan fórumozók,esetleg az életükért könyörögnek a lélegeztetőgépen ahogy az a barom kérilaci mondta.
Eregy a harmadikért, mert csak az ment meg 😅
Na ha vége, akkor örülünk Vénszent! 😆
nem kell sokat levonni csak kb 3/4 részét 😂
Ja és lassan mi állitásaink igazolja az idö 😂
Neked? Bármit amit az.interneten felleltél 😄
Mit kene?
Mindent IS jobban tudtok. 😆
Bogyó!
Szlávik most mondta a tévébé bele az arcomba, hogy Mo.-n azért sok a halottak száma mert azt is.beleszámolták akik pozitivok voktak de nem kovid miatt haltak meg.
Nos ezt pofáztuk az elejétől fogva, de nem, ez hülyeség. Most hogy már kijelentik a szakembereitek a negyvenezer halottadbol nyugodtan vonhatsz le bőven......
Nyah, elmult a járvány vagy mi van? Pipi se fossa itt az intézkedések mikéntjét meg zoli se okoskodik. Bogyó se kardoskodik az oltások meg a korlátozások mellett. Hova jut igy a világ?
Levertek mint a karót. 😆
Jaaa értem(meghajlós) Mindenki felszabadul csak bogyó marad az ágy alatt(fetrengős)