Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fiam 2x evett így holnap nézeget... 😂
512Gb vagy 1 terra koruli nncs ilyen? 🤔
Ez az orvosi szakvelemenyed? 🤔
Microdrive
Alin 22-23 usd a 256gb
Hat, pedig igy latva meg jobban... Ize, ismered a Pavlov kutyajanak az esetet?
mi köze a foghúzáshoz? a karodon kersztül húzták?
kicsit pirosodik az oltás helye aztán annyi a nem kívánt hatás
De a harmadik után újra nő a fog.
Amikor kihuztak nem lehetett 3. at kerni se.
Szoval fuss neki ujra,tudsz jobbat is. 😆
Mert még se a harmadikikért se a negyedikért nem kuncsorogsz.
Ha beadattad volna már, ahogy a vezér diktálta, akkor a fogad se bánta volna 😂
Így jártál. 😉
ha ennyire jó az a telefon miért küzdesz vele?
soksoksok éve a huawei olyan volt simán csak bedugtam az aliról rendelt 3 ezer dual forintos pendrivét a lyukába aztán lehetett filmeket másolni ide-oda
nekem eddig volt egy sony, egy huawei, egy xiaomi telefonom, a sony az viszonylag drága volt a többi meg inkább gagyi mint jó és sose nem volt egyikkel sem gondom, igaz a hetessel sem( a tizes néha megfagy mint a szar, ekkor semmit se lehet csinálni vele valakivel meg kell csörgetni hogy észheztérjen)
az tény hogy a sony volt a legjobb, ellenben a másik kettő összesen nem került annyiba mint a sony
szóval jó az az ájfón kis sunák előtt villogni, de ne akard úgy használni mint egy normális telefont 😂
én a hetest azért szeretem mert kurva jó lassítós videókat csinál, még kevés fény mellett is, plusz a készenléti idő sokkal jobb mint bármelyik eddigi telefonomnál(ha nyomkodom ugyanúgy merül mint a xiaomi)
ezek miatt melóban nekem fasza az ájfón, de ha bármi egyebet kell csinálni akkor egyből jön a xiaomi a kézbe

pendrive meg ez a fasza, nem is drága, már tesztelve van és kurva gyors: https://www.alza.hu/sandisk-ex...
áj betűsökkel nem tudom mennyire kompatibilis..
Pont azóta nyugodt az életem mióta az androidos szutykokat száműztem.
A telefonról le tudom menteni de nem tudok képeket a telefonra tölteni és egyszerűbb is lenne ha simán egy külső valamire menteném le.
az összes áj betűvel kezdődő kacatot szórd ki a kukába utána nyugodt életed lesz

amúgy vicces hogy a hetest bármikor feldugom a laptopra ott vannak a képek, bár a könyvtárszerkezet megér egy misét de ott vannak
a tizest meg 5ből 3x észre sem veszi, ugyanaz a kábel ugyanaz a laptop, és sokszor másolás közben is megszakad
Sandisc ixpandot szemeltem ki amit az istyle is ajánl, de elég horrornak hangzik a 256-os ~35ezerért
Abban segíts nekem légyszives, hogy milyen pendrive vagy ssd vagy bármi megoldás van amit kezel az ios. Ios-ról akarok képeket átmásolni de ez az itunes kiidegel és a laptop is.
Sok ssd gyártó került anno górcső alá, mert elkezdtek trükközni a chippekkel és a drágább ssd-kbe is olcsóbb chipek kerültek… így tudtak olcsóbbak lenni, azért lett lassabb több ssd is. a Samsung és a Micron nem trükközött…
Pedig nagyon szívesen... 🙂
ssd csak samsung
régen a kingston is jó volt de vagy mind hamis ami nálunk forgalomban van vagy ennyire alja lett mert az olcsóbb samsunghoz képest is picsa lassú, a gyorsabb samsunghoz meg nem is lehet hasonlítani
Noh,alza durva.
Tegnap delutan rendeltem egy egeret,az ma 8 kor alzaboxban volt 650 forint postakoltsegert.
Siman mukodik a bilkentyuzettel egyutt mint egy laptop.
A hikvision ssd lukrafutas volt,minden elfogad az android,csak azt nem.
Sima memoriakat,ssd-t game bird tokban igen ezt nem.
Szoval a kulso tar meg kitalalas alatt.
Es ma megkapta a miui 13-at is. 🤔
itt van egy baszott nagy rét aztán annyi, régen voltak fűzfák de ki lettek vagdosva aztán lófasz nem volt akácig
Szerencsére olyan a környezet hogy nincs szükség semmiféle kényszerpótlásra. Ősszel rengeteg a szolidágó, tavasszal rengeteg a mogyoró, som, fűz aztán a gyümölcsfák.
Ez még viccnek is rossz volt
pedig a cukorlepény nem volt rossz, ha nincs se repce se fűz akkor akácra jobban megerősödnek
lehetett kapni boltit is de abban voltak mindenféle egyéb szerek is ebben csak porcukor méz meg egy kis tejpor volt
monjuk a tejpor nem tudom mennyire válotta ki a virágport.......
Ó, de messze, nem érnék oda ebédre...
én gyurgyalagot keltetek van már vagy 200 darab(meghajlós) vinném most már etetni őket merre vannak a méhcsaládjaid?I(kérdőjeles)
Nem cipelem sehova őket, meg tejport sem kapnak 😃 sőt, semmilyen vegyszert. Aztán mégis élnek, bar ez hihetetlen, nekik is kellene legalább 2oltás 🤔
Bogyóval leoltatnám az állomány összes méhét