Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oltatlanok, nesztek baz+!

https://index.hu/belfold/2022/...
persze, felcímkézve havi bontásban rendezve
lyézus(fejét fogó) te ezeket 3 éve elrakod? (kérdőjeles)
az elmúlt 3 év összes vizelet és székletmintáját nem kérik?
😂
ennyi erővel aids tesztet is kérhetnének minden határon átlépőtől nehogy fertőzzön....
👍️
Megneztem gyorsan. Francia, olasz, albán, montenegro sem ker semmit az átesettől(pcr-rel igazolt pozitiv eset után 180napig) a pcr-en a hangsúly.
Úgy emlékszem, kérik a teljes oltási sort (3) és az átesettség (barhanyszor) 1 oltás
Hmmm akkor változott? Pont Ausztriát és franciát néztem 2-3 hete
A nagyon sok ország most hirtelen egyet sem tudok mondani. A románok kérnek mellé egy negatív pcr-t. Amúgymeg ausztria, szlovén, szlovák, horvát egyiknek sem kell semmi más mellé.
Nagyon sok országba úgy engednek be, hogy átesés plusz két oltás…
Szerintük 😎 uniós kártya megvan, elvileg itthonra is kérhetem de azt ugye kérik szinte sehol 🤷🏼‍♂️
Jól kibasztam Zolival, mehetek Orfűnél messzebb 😎
Milyen fél év? Meggyógyulsz aztán már böknek is.
De azért megy minden ugyanúgy. Ma lett pozitiv pcr-em. Fizettem érte mert hivatalból nem csinálnak hiszen a pozitiv pcr után fél évig nem tudják eám erőltetni az oltást. Mmindegy hogy 25.étől van tünetem, mától kaptam a karantént…
Azt mondja apunak a mólus hogy egy szerencsés ember mert az oltás miatt nem kellett kórházba vinni 😂😂😂
Érdekes dolog ez, jól mutatja az egész kovid mizéria súlyát hogy jön egy háború a szomszédba a média azzal foglalkozik egy szót nem szól a kovidról és hopp ha nem látnánk egymáson maszkot akkor nem is létezne a vírus. Tökéletesen érzekelhető hogy milyen szinten tolta túl a média.
azokat nyugodtan szurkálhatják!
szerintem meg pont ezért jönnek. Beindult az oltás turizmus. 😄
Átjövünk a határon, 1 hónapig tejbe-vajba fürösztenek, április elején van a fizetés nap mielőtt leadjuk az x-et a fideszre 😅
Legalább nem romlik rájuk rengeteg vakcina, minta tesztek. 😂
Ez is egy barom.........ez lehet a legnagyobb problémája egy menekültnek.....bár ha kötelezővé teszi még lehet vissza is fordulnak, inkább a háború 🙂
A Kásler most a menekülteket akarja oltani! Ha már itthon nem talál kuncsaftot. 😂

https://index.hu/kulfold/2022/...
hosszú jé vagy rövid jé rendhagyó, nem kell mindenkinek ezt tudni(kezeit széttáró)
Lyézus(fejét fogó)
egyetértünk(meghajlós)
Pedig diplomatálya 😆 is van drága Moúnika!
Nembaly. 😆