Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem értem most az eszmefuttatásod(kezeit széttáró)
Laca ha akarna vehetne nyaralót, repülőt, hajót vagy amit felsoroltatok, tök mind1. Ezzel vagyunk azért így sokan. Éves szinten kb. amennyit használná nem töltené el boldogsággal, mert csak a macera van vele(kezeit széttáró) Nyaraló kb. semmire nem jó legfeljebb ha megörexel azt kijársz a hétvégi házadba(kezeit széttáró) Inkább befizet valahová töredéke pénzen minden évben. Tudom mit mond mert pl van egy családi nyaraló amibe szerintem 10 éve nem nyaraltam már. De mindig gond, hogy ki szedi össze a leveleket, ki gazol ki tartja nagyjából rendbe stb. Aztán az van, hogy a családból kb. senki nem jár nyaralni oda. A rokonok szokták évente néhányszor elkérni a kulcsát(kezeit széttáró) Na ezért tök felesleges. A kiadással meg senki nem akar baszakodni. Én miért baszakodjak vele amikor a bevételt meg szét kellene osztani mert ugye az annak is "jár" aki már ki sem találna oda(kezeit széttáró) A hajó. Olyanom volt vagy 6 évig. Nos talán az 1-ő év esetleg a 2-ik amikor azt lehet mondani, hogy volt értelme. Amikor még lementem 10-15 alkalommal 1 évben. Amikor már csak 2 szer akkor elvesztette az értelmét(kezeit széttáró) Pont ugyanannyi fizetnivalóm és karbantartási munkám volt amikor 15 szőr mentem le mint amikor 2 szer egy szezonba. A különbség csak az oda-vissza utazás üzemanyagában és a csónak által elfogyasztott üzemanyagban volt az meg az összhöz képest kb. lófasz. Szóval Sokkal jobban járok ha napi 60 ezer ft-ért bérlek egy hajót arra az éves 2-3 alkalomra.(kezeit széttáró) De ezeket a dolgokat akkor tudja meg az ember amikor benne van. (kezeit széttáró) A mai fejemmel nekem sosem lett volna hajóm.(kezeit széttáró)
már lecsengett a divatja, most a ruszki faszságot tolják a pofánkba mindenfelől
Amiből 199 az elmúlt fél évben volt covidos, vagy valami hihetetlen oknál fogva a halálos ágyán az utolsó napján lett egy pozitiv eredménye… és biztosan lesz 1-2akit tényleg a covid vitt el.
Ásod már a bunkert? 😅
Azt majd egy hét múlva....
Lött sebekkel......
Azért szinte biztos, hogy holnap reggel 9-kor újabb kétszáz halottat jelentenek be.
Nahát......napok óta nincs kovid a hiradóban. Senki.nem halt meg nincs lélegeztetögépen és nincs uj fertözött.
Meg a vágókép se virus már hanem tank........érdekes.....
szeretem nézni azt hogy más dolgozik, ez erőt ad a pihenéshez 😁
amúgy már kicsit unom, nagyon várom a peca szezont hogy tudjak lazulni
Katasztrófa túristaként látogatod a dolgozókat? 😁
Phű, akkor ezt megúsztam. A Zolitól azért félek egy kicsit.... 😆
Ezt nem tudom teljesíteni 😂 minden szarra nem áll fel 😂😂
Qssss! 😆
Basszad+ egy hétig gechit fosson, aztán jöhet a lapát! 😅
Megyek megyek, de hozzád te vén komcsi, megölelgetlek hogy végre te is átess rajta ❤️
Menjél oltakozni! 😍
Én is most kell menjek könyörogni a kórházba… hogy csináljanak egy kurva pcr tesztet 20ezerért 🥺
Aztán mehetek akárhova nem csak Orfűre 🤷🏼‍♂️
Most biztos könyörgő háborús sebesülteket ment.
Pardon 😉
Nincs kovid. Háború van. Nem vagy naprakész. Már a kéri feleségének se könyörögnek a lélegeztetőn
A menekültek teszteléséről valami infó?
Kötelező maszkhasználatról?
Mert nálunk még szabályok vannak.
Ez a barom kérilaci szerint igen. Aki nincs oltva annál az a minimum hogy az ő feleségénél könyörög az életéért.
ez a különbség
én mindent is megveszek amire szükségem van, van amiből többet is
peca kocsit se azért nem veszek mert nem tudnám megvenni, hanem mert értelmetlen áron vannak és ennyit nem ér meg nekem, még akkor sem ha megvan a pénz