Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit hiányos, de neked ez elnézhető 😉
Szerintem csak segíteni akart, ezt úgyis el kellene bontani 😆
Nekem szerencsére csak volt nyaraló, se időm, se energiám rá.... eladtam hipp-hopp... ma ezek a nyaralók csak nyűgnek vannak...
Selytettem.
igen azért keresem, hogy felszereljek neki egy vadi új lámpabúrát amit tőled veszek meg 5000+postáért(meghajlós)
Én azt az elvet vallom, ha megdobnak kővel segítek eltévelyedett felebarátomon(meghajlós)
És ráadásul lehet 12 és 24voltos is. Ha segíteni szeretnél a cserbenhagyónak, nekem van teljesen új, 5db ezresér a pár.
Nem adom meg azt a lehetoseget, hogy vitaban a kormanyhoz kotheto linkeket masoljam. Az gul egyszeru lenne, ha ott talalokvalami lenyegeset, akkor az ott levo adatokat megkeresem mashol inkabb.
Szeirntem meg a baloldal kezeben van a legtobb. Hozzateve azt, hogy facebook nem kifejezetten az, de jelenleg a celokat figyelembe veve az o malmukra hajtja a cenzorait.
Szerintem erre gondolhatott. 🤔
Szerintem te valamit sejtesz (gondolkodós) Esetleg tűzoltóautó? (kérdőjeles)
Ez lényegében egy univerzális lámpa, szóval sosem fogsz rájönni ez alapján hogy milyen autó volt.
"A tulsulyos baloldali media"

Ezt úgy érted, hogy magyarországon a média túlnyomó többsége, a baloldal kezében van?
hát minimum kolombó kellene (gondolkodós) Az már a házat is tudná, hol lakik az elkövető (kezeit széttáró)
Nem kell a csoki. Ha én eleszem a Bogyó elől, esély sincs rá, hogy a torkán akad. :)
Nem egyszerű, mert van még vagy 3 PSA konszernes modell, amire ez a lámpa megy: a patós Movano, Jumper meg hasonlók. Ennyi nyomból ennyit lehet kihozni.

https://coub.com/view/875ge
vagy ilyen vagy olyan(kezeit széttáró) Ezért még nem jár a milka(gondolkodós) Nem mindegy, hogy a jakab pistát verem nyakon vagy a kanalas jóskát(kezeit széttáró)
esetleg rendszámot nem tudnál(kérdőjeles)
...de ahogy elnézem, újabb platós Renault Master-en is ugyanilyen van.
Iveco Eurocargo.
Na visszatérve a saját nyaralóra (fetrengős) szóval, kb. 10 éve nem nyaraltam ott most pont tudok mutatni 1 szopást ami egyébként ezzel jár, mert hát van nyaraló(meghajlós) /de mondjuk minek/ vasárnap délután lementünk 1 délután kisvasutazni a mamával és a gyerekkel kécskére, mert hát ugye a honlapon ki van írva, hogy megy a gőzös(meghajlós) Persze nem ment 😂 Ha már itt vagyunk nézzünk rá a nyaralóra is. (kezeit széttáró) Aztán valami ártány kiütötte a helyéről a kerítést(fejét fogó) Megtaláltam a forró nyomot(fetrengős) A kocsog még arra is lusta volt, hogy összeszedegesse a lámpabúráit(kezeit széttáró) Szóval ennek a lámpabúrának keresem a gazdáját.(kezeit széttáró) Aki meg tudja mondani a pontos típusát annak az autónak amiről ez a hátsólámpa búra darabkák valók, annak felajánlom a bogyónak szánt óriásmilkát(meghajlós) ő úgy sem érné meg mire megkapná(gondolkodós)
Olyan széles az utca, hogy szerintem egy szóló ifával megfordulnék benne(gondolkodós) Hát nem tudom miért volt akkor kevés a hely egy Y fordulóra(kezeit széttáró) Amint láthatjátok kerítésépítő is lettem(meghajlós) Visszaraktam a helyére a kerítésdarabot. Szerintem elég jó lett(meghajlós) Bár az a darab beton tuti volt egy mázsa(fülét bedugó)
Persze, ebben nincs vita.
Mongyuk ennek nem így kén működnie egy halálosvilágjárvány közepette!! 🤔
Marika a kisbótba nem dolgozhat 3 ótás nékű, mer tulaj előírta néki, közben meg holmi háború miatt horgyák befele a mindenféle mutáncsokat ellenőrizetlenül!!
Ebbű hatodik...........khmmmmm..........hetedik...........(hun is tartunk?)..... hullám lesz, akáki meglássa!!
Valami hatvanezer feletti számban jöttek be az elmúlt 2 napban, kétlem, hogy volt rá idő, hogy szűrögessenek.
Amúgy a zukrán menekülteket szűri valaki, vagy simán hozhassák a mutáncsvariánsokat, oszt majd jól minnmeghalunk ha nem könyörgünk a baromlaci feleséginek, vagy most mivan!?!
baján volt egy btr50 az pipec állapotú volt
avval is lehetne jót csapatni, egyből nem 15 km volna a csatorna csak 5
Jaja, igy kell nekem.
Az hát! Most, hogy a keci befagyasztotta a benya árát, már negyvenyolcezerből lecsavarsz vele egy százast simán, a bétéer meg fasza volna a szúnyog ellen füstgépnek a pecaparton.
ural remek peca kocsi lehetne, ha vízzel menne 😁