Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menjetek oltakozni! 😆
Ki mondta?
Mert azt is mondták, hogy aki átesett a víruson, anni ak nincs szükséges a vakcinára.

Ezért sokmindent újra kell gondolni 😂
De nem arrol van szo, hogy az oltas a sulyos kovetkezmenyektol ved meg???

Ujra kell ezek szerint gondolnom mindent, amit eddig az oltassal kapcsolatban tudtam.
Gyerekek lassan ideje átállni virológusról háborús szakértőre. 😆 A Covid téma már lefutott.
Csak addigra nehogy cirilbetűsek legyenek a feliratok, mert már elszoktam tőle 😅
szifilisz ellen is védhet? idén már lesz balaton sound meg sziget is 😀
Háborúban véd az óttás fejlövés ellen is! 😆
Nálunk a tágabb családi körben mindenki pozitív lett aki még nem volt beteg de be van oltva… érdekes.
Unokatesómék hatan vannak a családban, mindenki 3x oltott. Mindenki pozitív lett egy kis családi összejövetel után, ez is érdekes 🤷🏼‍♂️
Nnnnna…. Hányan voltatok ma oltásért? 😂
A Szputnyik jó, mert abban benne van a tömény marxizmus! 😆
Akkor én meg szputnyikkal... 😆
dehogyis... a Főni megmondta: "Az oltás olyan, mint a golyóálló mellény, aki be van oltva, arról lepattan a vírus" és nem igaza lett? dehogynem.... én covidos sem voltam, mert rajtam van a golyóálló mellény 😆
Kicsit elvonatkoztatok:a Taigetosz pozitívok,valamibe belehalnak.Ha nem a kovid,akkor influenza,tüdőgyuszi,.....stb.Lehet,hogy jövőre én is közéjük keveredek,de a véleményem nem változik.A Jóisten eddig vigyázott rám,remélem nem fogok kiesni a kötényéből.
Ez a fájzer annyirá jó anyag,hogy még az ezüst étkészletet is ki lehet vele szidolozni (apró képzavar)Az idei szezonban a láncot is ezzel fogom kenni!
Nekem erről, nem pont Bogyó jutott eszembe.
Tudjátok hogy kommunista Bogyo miért mondja ,hogy menyünk oltakozni mindig ??????????
Mert részvényes biztos 😂 😂 😂 😂
http://youtu.be/a7xSWHrt4B4
Gyorsan adasd a 4.et is mielőtt kifogyna.
Direkt tozitanak,billgétsz az oka meg a csipphiany.
Es amugyis kifogy az antigen az oltasbol. 😆
Dehogy, komolyabb mint a többi 😆 megszámolták 😆
Ez media,hazug es manipulal. 😆
Ok,meggyoztel,megyek oltatni magam,aprilis 29.en,csak meg nem dontottem melyikkel. 😂
Homnan szeded? Mgirta.a net? 😅
Mer nekem.meg 110% 😅
Megmondták.a szakembereid csak a három oltás véd meg és punktum
Dehogy kell.
74% 😆