Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megfogad a lényeget. 👏
Akinek annyi zsugája van, az nem írja le Pipi.
De neked ezt tudnod kellene, mert neked IS annyi van 😂
Belöled kinézem, de te sóher vagy.......
spec ebben teljesen igaza van. Ebből én is bármit meg tudnék venni repülőn kívül volt mindenem. Egy szaros csesznát 10-20 millerért simán lehet kapni tehát qvázi 1 autó ára nem elérhetetlen senki számára. (kezeit széttáró) Igazából sokkal olcsóbb bérelni és semmi macerával nem jár én ebben a témában maximálisan osztom laca véleményét(meghajlós)
Ugyanmár......meg hát....'.egyszerre mindegyiket 😅
Nem állítom, hogy nem normális.
Viszont tudjuk, hogy ilyen stílusban, tartalmilag kik fogalmaznak....

"Viszont amit nem használok rendszeresen, azt bérlek. Ilyen a repülő, hajó, nyaraló, vagy tekecipő is, pedig igazából bármelyiket meg tudnám venni."
nekem 2x volt torok kaparós élmény, szerintem ebből az egyik a vírus lehetett, majd 2 hétig basztatta a torkom
a második gyorsabb volt csak pár napig égett, ellenben sokkal intenzívebb volt még szopogatós cukorkát is ettem amit az első körben nem kellett
de a kettő között pár hónap volt csak, szóval jó eséllyel csak az egyik volt a covid
tesztelni nem teszteltem mert drága
mindezt 3 oltással.....
te ebbe is le vagy maradva(legyintős) én 3-on is rég túl vagyok(puszit küldő)
neki juditka a hírforrás (kezeit széttáró)
pesti tv független tv? 😅
Minek történni?? agy átültetések millióinak. Csak sajnos nincs annyi döglött csirke donornak(fetrengős)
nem értem a logikád(kezeit széttáró) Most mi köze a gyalogátkelőnek a kovidhoz??? (kérdőjeles)
Na és akkor most mi van, oltás nélkül mind meghalunk ?
Most voltam másodszor kovidos, 1nap!! Ennyi volt az egész, ha nincs ez a hiszti körülötte dolgozni is tudtam volna.
de véginéztem és elég durva, hogy még kutyává is lehet tőle változni(ujját lefelé mutató) Még talán macskává változnék, de kutyává bazmeg????
Képtelen rá....nem normális...
Igaz, hogy egy nevet kellet volna irnod, de kb erre számítottam.

Egy kérdésben mi lehet terelés te?
A véleményedre voltam kíváncsi, de igazán nem is a tiedre, mert nem a te eszednek való, hanem a feleséged tapasztalatára.

Ideje lenne a földön járnod, és egy normális kérdésre, normálisan válaszolni!
Rusvai-t nem ismerem, Merkelynek nem ez a szakmája. Ettől persze adhatnak hiteles információkat, de nem elsőkézből tapasztalják. Szlávik a frontvonalban dolgozik, ahogy a feleségem is, ő eléggé képben van, és mindig szakemberhez méltóan hitelesen nyilatkozik, nem politikus. Kariko ezzel foglalkozó kutató, ő sem hülye a témában. De teljesen mindegy mi a hiteles, amikor úgy is kiforgatjátok.

De tudjuk hogy részedről ez megint csak terelés.
A probléma az, hogy saját eszedből kéne felismerni a hiteles információt, de ez nem megy mert önmagatokat zártátok vélemény buborékba.
ez is szélsőséges gondolatmenet
persze a pletyka mint kifejezés sem igaz, mert igazándiból ennek a jelentése az hogy szándékosan elferdített igazság terjesztése lejárató szándékkel

inkább közvélemény kutatásnak mondanám, egy viszonylag kis területről származik a többsége
de van infó eger környékéről balaton környékéről(mindkét oldalról), és szekszárd-pécs körül is jönnak az adatok
egy kicsi merítés van dombovárról is de az számomra nem mérvadó mert némileg zizi a csapat 😁
és akkor még nem beszéltünk az itteni motoros közösség tapasztalatairól
Vagyis pletykákból tájékozódsz.
Érdekelne, ha egy nevet kérnének tőled, te kit tartasz hitelesnek a médiában tényeket közlő orvosok, kutatók, virológusok közül?
Rusvai, Karikó, Merkely, Szlávik....?
Vagy amit a kormány propagál?
Ráadásul mind ezt tapasztaljuk.....de hát a fanatikusok mindig a társadalom legveszélyesebb elemei........
Rendszeresen járok több céghez ahol dolgoznak emberek
Plusz van rengeteg "ismerősöm ismerőse" (pl peca cimbi 400+ fős cége is)
Innen meríteni az infókat
És amit itt látok-hallok közelében sincs annak amit a tv-ben sulykolnak az emberbe
Az hogy neked a civil osztályról jön a hír csak azt jelenti hogy koncentráltan kapod a híreket, kb mint amikor a szájsebész mondja mennyi bekötött fogat szed ki nap mint nap, ilyenkor hajlamosabb azt gondolni az ember hogy a tighúzás ennyire rizikós hiszen mennyi beletörik
És honnan tudod hogy nem te vagy a fanatikus? Főleg hogy pont azt csinálod amit leírtál a definícióhoz 😆
Ha nincs közvetlen tapasztalat, akkor "hamisítják a híreket" ha közvetlenül a COVID osztályon dolgozó orvostól van valódi tapasztalat, akkor "elfogult", ha nincs több érved (mivel nem is lehet egy nem létező dologban) akkor meg terelsz, hogy mekkora haszna van az üvegfiola gyártóknak az oltáson. 😂

Amúgy lehet hallani a hírt. Pesti tévén nyomatják elég jól, de honnan is tudhatnád amikor úgy vagy "tájékozott" hogy saját bevallásod szerint semmi híreket nem nézel, nem olvasol, meg tulajdonképen nem is érdekel. 😂
A "hírek" minden esetben irányítottak, legyártott, agymosó szarok!
Az amerikai konvoj is úton van, azt mondták a szervezők, hogy tanultak a kanadai hibákból!
Érdekes dolgok lesznek még!
A kanadai szarság meg úgy alakult, hogy a belvárosból kiverték a kamionosokat, de a külvárosokban még rengetegen voltak.
Közben valaki megkérdezte trüdót, hogy meddig tart még a korlátozás hiszti??
Mire a kis ratyi azt mondta, hogy "eddig a pillanatig"!!
A média hatalma.
a fanatikusok sosem fogják fel
alusapkás vagy és kész, ami bizonyíték azt vagy figyelmen kívül hagyják, vagy elviccelik, vagy hamisnak bélyegzik meg
amúgy nagyon fura hogy a kanadai buliról kb semmi hírt nem lehetett nálunk hallani, a sok kiégett, meggyilkolta, feszítővágóval és társai miatt sosem fért bele egy hírműsornak csúfolt szeméthegybe sem