Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a Geri pont nem az aki összevissza beszélt. Időmből kitellett, megnéztem pár kormányinfót és utána az újságírók kérdéseit. Szerintem le a kalappal előtte a sok barom balos hazugságaira milyen visszafogottan és árgondoltan tudott vàlaszolni.
😂
NEM? Eddig folyamatosan azt csinált 😂 Lehet nem egy tv-t nézünk de nem volt 2 év alatt 2 egymást követő kormányinfó ahol ne cáfolta volna meg saját magát(fetrengős) Ő az az ember aki folyamatosan segget csinált a szájából 😂 Bár hozzáteszem nem Ő csinál, hanem csináltatnak vele(kezeit széttáró) Gerinek a döntéshozatalhoz kb. annyi köze van mint neked vagy nekem(kezeit széttáró) Ő csak egy bemondó, egy műsorvezető egy Kudlik Júlia (kezeit széttáró) Minden esetre elég szadonak kell hozzá lenni, hogy folyamatosan leégesse magát az ország előtt de hát van aki ezt élvezi, meg hát biztos van az a pénz is 😂
Gulyás Geri nem csinál a szájából segget.
Mondjuk volt már rá példa.
De most nem hinném, hogy meglépnék.
Ez még nem lefutott kör:
https://index.hu/belfold/2022/...
de kellene..... na ezek trükköznek
ezt értem de pl az aletgia vizsgálatkor kaptam papírt is az
tuti nem fekete volt
ezt át se tudja írni a jövő hónapra
amúgy az időpontok csomó részét szerintem a dokik foglalják le a maszekon végzett dolgaikhoz
amúgy ha a doki fizetne a kórháznak a magánrendelés miatti vizsgálatokéttbnem kellene számlát adnia a beszedett pénz után?
mert ha fizeti zsebből a vizsgálat árát a doki akkor az neki költségnek kellene lenni aztán nagy hiánya lenne hiszen a magán rendelésen kapott pénzért sosem ad számlát
szóval eléggé körmönfont ez a dolog
amúgy már jártunk úgy hogy a nőgyógyász ügyeleti idejében a kórházban végzett el maszekon pénzért beavatkozást
magánrendelésen megvizsgálta, aztán berendelte a kórházba amikor ügyel....
Ennek valaki nem fog örülni 😂
Nem vagyok jó anatómiából de szerintem a kampót 1 herébe is be lehet akasztani(gondolkodós)
ja azokról beszélsz? Az mindannyiunk szívügye 😁
meg azok is akik önhibájukon kívül munkaképtelenek vagy aktuálisan nem sikerült elhelyezkedniük?
Nyugi főni,ahogy kinézel ennyi bagó után félhetsz jánostól eléggé. 😂
Attól még ne érdekeljen hanem cselekedj,a haza érdekében,ne törődj semmivel. 😂
És akinek csak egy van? 😂
Azt nem lehet felfüggeszteni? 😁
Van akit 4 balherénél. 😆
Farkánál fogva "felfüggesztettel". 😆
Te csak ne lázítsál, hanem menjél oltakozni! Rád várnak az oltópontok országszerte. 😍
Felbujtásért a vezéred le fog csukatni! 😂
Mondjuk hűséges híve vagy,megúszod egy felfüggesztettel. 😂
Ne terelj,cselekedj,a duma ideje lejart.Ne legy bogyo. 😆
Bennem nincs elfogyott indulat.
Viszont melléd költöztetnék párat az említett rétegből és kíváncsian várnám a véleményedet!
Kíváncsi lennék mekkora lenne benned az az indulat?! 😂
Tegyél ellene,fogj egy puskát.
Most kiosztottak az ukrik pár százezret,olcson jutsz hozzá.
És rendezd.Ha már ennyi benned az elfolytott indulat. 😂
Térj jobb kedvre, mert lassan indul a wellness! 😉 👍️
Persze, csak most bal lábbal keltem 😆 van ilyen 😉
Tudjuk, hogy neked minden happy.
Így is marad.
Az ingyenélő, hasznoz nem hozó, haszontalan, semmittevő emberekre.
Tudod te kikre gondolok.