Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

no para.....raktározni kell...... 😆
Pedig bogyó ugrándozott hogy ők bevezették, aztán mlég ezek a nagyon liberális még nagyobb okossággal rendelkező osztrákok is kihátráltak a faszságuk mögül. Bár az osztrákba szakadt hontalan is váltig állitotta az intézkedés jóságát, nem tudom hogy fogja most ezt feldolgozni. Bogyó már átesett a traumán, azt nyilvánvalóan látni, most inkább harcászati politológiában próbál érvényesülni inkább csak mérsékelt sikerrel 😂
majd odaér a para
pl mellettünk egy kecel nevű faluban már bezárt a kút, állítólag kifogyott a cucc, de ez nincs megerősítve, de biztos bezárt
Beszari pöcsök. 😆
Baszki,megin beszarattatok,es nrgint lukra futottam 8 oszlopon 6 auto,a robotreszlegen rogton sorrakerültem. 😡
Most vallottad be, hogy suttyomban mégis voltál oltakozni! 😆
Hazudsz! Oltás nélkül nem lehet túlélni a covidot. 😅
https://www.portfolio.hu/gazda...

Na.mi van a hülye osztrákokkal....
De oltani gyógyszer nem eszek évente összesen 20 darabot se majd széjjel böködnek most elég kettő most már 8 se majd ha eldöntötték mit akarnak akkor esetleg amúgy se volt bajom tőle 2x se meg amúgy is Torrente megmondta ha meg kell b@szódni akkor meg kell b@szódni 😁
oltatni kellett volna vazzeg 😂
mindenre is oltás, egyenlőre ingyen utána meg majd jó pénzért amikor tényleg kitalálnak valami fasza vírust amitől hullik is a nép
Röhögni fogsz van neve 😁 Influenza A (H3N2)
Ennek is adhatnánk valami nevet!
Kétszer kaptam el ezt a sz@rt oltatlanul először 4-5 napra vett le a lábamról simán tavaszi fáradság címszóval másodszor meg nem is tudtam róla csak a cégnél csináltak tesztet oszt akkor derült ki 20 éve nem voltam lázas ellenben most gyerek hazahozta az óvodából az influenzát mert a doki azt mondta ez influenza na ez földhöz küldött 4 napja hideg fürdő meg lázcsillapító mellett 38,5-39 között stagnál a lázam ha valaki fosott a covidtól akkor ettől meg egyenesen rettegjen mert ez azt mondom 5x rosszabb 🤒
vegyük csak meg nálunk a cigó kérdést
egy este le lehetne rendezni ha lenne összefogás, de amilyen szar szemét a magyar nép(egy része) tuti lenne aki felnyomna mindenkit
ráadásul olyan sunyik hogy nem is gondolnád ki a legnagyobb besúgó
régi cégemnél is pár emberről tudtuk hogy jelentget a vezérek felé de olyan is volt akiről nem gondoltuk volna sosem
teljesen ledöbbentem rajta
szóval lehet összefogni, de teljes siker sosem lesz, nézd meg a magyar gárda se élt sokáig hivatalosan....
Neked adom az összeset, ha kell beléd is szúrom!! 😃
Értelek, de nem értem!
Birkaként menni a vágóhídra nem nekem való feladat!
Ráadásul ott is hibádzik az elméleted, hogy trüdó is meghátrált, valamint az amcsi konvoj hatásait sem ismerjük!
Iszonyat összefogás van, csak minden médiafelület hallgat róla, legyen az "bal" vagy "jobb" oldali!
Beleverték az emberekbe, hogy "ááááá, nem ér a semmit" és el is hiszitek, pedig mi majd nyócmilliárnyian vagyunk, a férgek meg gyakorlatilag párezren!
De hát kinek mi!??
Ne lázadozz az oltás ellen hanem fogd fel ajándékként! 😍

Három adag Pfizer az 3x20 dollár - mióta ilyen sz@r a forint, itthon még sokkal értékesebb. 😂
lehet tiltakozni se sajnos semmire sem fogsz menni vele, ez tipikusan a széllel szemben hugyozás esete
ha a felső polc eldönt valami az alsó polc beszopja, ez így volt mindig és így lesz ezután is
nekünk kicsit szokatlan mert a rendszerváltás után nagyon szabadjára volt engedve a nép és azt hiszi neki mindent is szabad, és mi ebben a fene nagy szabadságban "nőttünk fel"
ha beismerjük ha nem, a köznép csak azért van hogy az uralkodó réteg jól éljen
Igen, jó lenne!
Azért a háttérben nem csak háború van!

Figyelem, emberek!
Az EU meg akarja hosszabbítani a covid bizonyítványt, és bővíteni akarja. Lényegében létre akar hozni egy digitális azonosítót, amely tartalmazza sok személyes adatunkat, amely eddig még magántitoknak minősült. Az EU hozzá szeretne jutni ezekhez a magántitkokhoz, amelyeket eddig még csak a magyar hatóságok ismertek. Ezeket olyan számítógépes adatbázisokba akarják beletenni, ahonnan soha nem leszünk képesek letöröltetni. Ezekkel az adatainkkal hozzák majd létre a szociális kredit rendszert, amikor majd a háttérhatalom dönti el, hogy mennyi pénzt kapsz tőle. Ez szükséges az új világrend kialakításához.
Tiltakozzunk ellene! Most van a jogalkotás abban a szakaszában, amikor szabad ellene tiltakoznunk.
Regisztrálnod kell ahhoz, hogy a véleményed be tudd adni az EU web oldalára. (eddig több mint 70 ezren véleményeztek).
A lépések: 1. Menj rá erre a web oldalra:
https://ec.europa.eu/info/l...
2. Regisztrálj. Tudom, hogy ez macerás, de érdemes, mert innen kezdve tudsz majd tiltakozó posztokat beterjeszteni más témákban is!! Figyelni kell ezeket a szép ruhába öltözött embereket, akik a jogszerűség látszatát keltve fokozatosan rabszolgaságba akarnak minket dönteni!! Ne engedjük!
3. Utána posztold azt a szöveget, amit gondolsz.
Nagyon fontos most, hogy minél többen tiltakozzunk ez ellen a jogszabály tervezet ellen. Emiatt nyilvános megjelenést kérj majd az EU web oldalán! Azért, hogy minél több ember el tudja azt olvasni, angolul is megfogalmazom a poszt szövegét. Magyarul és angolul lesz megfogalmazva, egy posztot képezve. Az egészet egyben posztold, légy szíves!
Nincs mese, tiltakoznunk kell, mert ha nem, akkor azt úgy értelmezi a háttérhatalom, hogy beleegyezésünket adjuk a rabszolgaságba döntésünkhöz!
Azt javaslom, hogy aki szeretne az EU web oldalán tiltakozni, ezt posztolja:
" Ezen az úton is tiltakozom a EU digitális COVID Certificate bevezetése és most tervezett meghosszabbítása ellen, és kérem annak az azonnali, végleges megszüntetését. Nem járulok hozzá ahhoz, hogy a személyes adataimat kezelje az EU és Magyarország coviddal kapcsolatban. A COVID oltások azonnali leállítását kérem. A COVID járvány azonnali eltörlését kérem, hiszen számos ország megszüntette már a járvánnyal kapcsolatos valamennyi intézkedést. Tiltakozom a covid19 oltásokkal kapcsolatos emberkísérlet ellen, amely kapcsolatos ezen jogszabály tervezettel. Álláspontom szerint ez a jogszabály tervezet jogszabály ellenes, megsérti a Nürnbergi kódexet, az OVIEDÓI Egyezményt. Nem kaptunk megfelelő felvilágosítást a covid19 oltásokkal kapcsolatos emberkísérletről. Álláspontom szerint a covid pandémia hibás PCR teszt eredményeken alapul, és ezt az EU és a WHO nem ismeri be. Ezért nem egyezem bele abba, hogy a jövőben az EU és a WHO bármilyen intézkedést tegyen a coviddal, és a járványokkal kapcsolatban. "

In English: "I do not give my permission to the EU to create this new regulation because I do not trust the EU regarging this matter. I believe that the EU intentionally misinterpreted science about the covid pandemic, did not accept the opinion of the independent scientists. Therefore, I oppose this new regulation, and I ask the EU to stop any further action regarding covid. I ask the EU to stop the production and administration of the covid vaccines. I ask for the removal of the current leaders of the EU because I believe that they are not independent people - they act as a sales person of the drug companies. Therefore, I believe that the EU forced the member countries of the EU to participate in covid19 vaccine human experiments without informed consent. Therefore, I believe that the leaders of the EU violate the Nuremberg code. This is a crime. Therefore, I ask for the prosecution of the leaders of the EU and the WHO."
Mondjuk az ukran hirig gazdasagi hatasai oriasian nagyobbak lesznek mint a covide es a kontenerhajoe egyuttveve.
Ha zelenszkij nem adja be a derekat,vagy nem nyirja ki egy csecsen vagy egy wagner egyseg akkor nagyon cudarul allunk.
Es nem biztos hogy a medve jon ki rosszabbul belole.
Jo lenne a holnapi csucson dulore jutnanak.
Dehogy nyaltam.
Van,volt covid,a hiszti feleslegespro-kontra.De letezik.
Es mivel ketevalatt nem nyaltam be semmilyen formaban a virustes nem volt semmilyenformaban oltasi mellekhatasom igy az oltasi hisztit sem ertem.
Azt meg mivel nalunk a leheto legliberalisabb volt a kezelese az egesz szarnak ezt a covid-oltasi diktatura hisztit is kirohogom.
Pragmatikusan siman tudok utazni is.
Tudod mi a vicces?
Elnézve a dolgaidat, azt kell mondjam, hogy ezt az ukrán hiriget teljesen tárgyilagosan és jól látod, de annak ellenére, hogy hajszálpontosan ugyanazok akarták letuszkolni a torkunkon, majd mintegy varázsütésre meg is szüntették a veszélyt, ezt a kovidot csontra benyaltad.
Érdekes.
Ennek talán lehet valami értelme a kovid ellen(gondolkodós)
A ráolvasás többet segíthet mint a vakcina(kezeit széttáró)
tuti nem kamu mert mintha egy kicsivel én is gyengébb lennék az oltás óta
hamarabb elfáradok és a koncentráció sem a régi