Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha te mondod biztos ugy van......
Semmivel sem komolytalanabb mint maga a covid-19.
Na jo de ezek romanok,van aki millióért vett civid elleni talizmánokat.

https://telex.hu/koronavirus/2...
Ezt nem a vicc topikba akartad tenni? 😂
😂 😱
A Steaua Bukarest román futballklub tulajdonosa bejelentette, hogy többé nem engedik be a csapatba a kovid elleni védőoltással beoltott játékosokat, mivel azok hajlamosak "elveszteni az erejüket" vagy "meghalnak a kórházban".

Gigi Becali, a csapatot irányító üzletember és politikus szerint azért nem engednek több oltott játékost, mert megunta, hogy az egyébként nagyszerű játékosok elgyengülnek vagy meghalnak. Legjobb esetben is csak korábbi önmaguk árnyékává válnak, és ő ezt nem bírja tovább elviselni.

Elmondása szerint a rivális csapatok, például a CFR Cluj és a Rapid Bucuresti több játékosa is az oltás miatt küzd vagy halt meg. Egyikük a 36 éves szélső Ciprian Deac.
Azt tudtam, hogy te ma is mész 😂
Ne aggódj, tegnap óta abba adják! 😂
Én vettem az olasz motorra kulcstartót, az oltásukat basszák+. 😇
ha nem herébe adták akkor semmit sem ér
Één🤣😂
nnna valljatok, ki volt ma oltakozni? 😆
Napos part már 2x voltam, oda még megyünk. Már idén is mennék nejemmel, de most nem akar. De ha a fiunk kiköltözik bulgárba csajához, akkor meg majd basztat nej, hogy mi lesz má induljunk. 😊
egyre jobban az ingem...
sajnos a bulgáriai körutazás nem jött össze, egyedül oda mennék el aszfalton
20 évvel ezelőtt egy budapest-bamakót szívesen bevállaltam volna..ha lett volna 😁
utána meg nem volt rá se idő se pénz
most egy ideje mindkettő meglenne csak az egészség nem bírná, mondjuk azt sem tudom létezik-e még ez a buli
Hát... akinek nem inge...
Mondjuk husvet necces,de addigra kesz kene legyek.
Az meg 1,5 honap.
én már mindenhol voltam ahová el akartam menni, ráadásul 4 motorral..... meg egy robogóval is
namármost
ahová még szeretnék menni a buzi zöldek miatt nem lehet, büdös aszfalt csík meg a házunk ajtajátóltól 15 méterre van szóval bármikor látom-érzem, ezért mi a fasznak üljek motorra és menjek rajta többszáz km távokat? ott is fekete meg ott is büdös
Az te vagy, Pöcsisajt! 😂
Te simán mész is Levi, de itt akad azért több fotelmotoros.
Én mennék már nagyon. El kell vigyem bepadoltatni, új gumit felszerelni, első telóban olajat cserélni aztán húsvétkor irány a tenger.
Nem targoncás vagy hanem buzi 🤷🏼‍♂️
Mert mi a hihetetlen benne?
Ha kifogok valamit a vízből aminek emberi feje van meg két darab, ötujjban végződő karja, én is mindig halként adom el a piacon!
Ini mindent IS tud. Ja amúgy itt mindenki mindent tud, csak a motorozásra baszik. 😇
Sose voltam buzi targoncás... ....Ini a megmondhatója, hogy minden targoncás (még a múltbéli is) buzi. 😆
Akkor a tied lennék. 😆