Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,meg ugye elkergették azokat akik nem akartak oltatni.
Az osztályos betegek nem jutnak ellátáshoz, mert a dokik és az asszisztensek heti három napon az oltóponton vakarják a micsodájukat.
Ha rendszeresen, akkor intézhetnél 😘
Mert milyen betegeket kell oltani?
A Goldfren S3-ak fognak igy, de halisten a tarcsan meg nem lattam nyomat komoly kopasnak.
a legfaszább fékbetétem az volt amit hajdanán a sanyi hozott, az úgy fogott hogy ha már hozzáértem a fékkarhoz máris fékezett mindegy volt hogy vizes sáros vagy izzásig volt a tárcsa melegítve
évekig kitartott, de a tárcsával együtt kellett kicserélni mert durván megette, szerintem nem ehhez a betéthez volt a tárcsa kifejlesztve 😁
Az is van 20paír alatt előre/hátra bár ezzel nem nagyon baszatom... ja de idén már februárban is farkasgyepűi kanyarokban... és vigyorogtam rajta...
mondjuk én direkt organikust vettem, mert az szinte semennyire sem koptatja a tárcsát, aztán amikor csavarsz le a hegyről van hogy fél órából 25 percet kisebb nagyobb mértékben fékezel
Az van 10papír kb előre/hátra oemen ennél akkor jobb. Ez is fog de nagyon kopik és szemetel...
jó pár éve nem vettem már de a ferodo nagyon jó ár-érték arányban volt akkor
a mindenféle hoki betétektől sokkal jobb volt, ellenben a drága márkásaktól jóval olcsóbb
3-4 éve ilyen 3500 környéke volt a ktm-be
Szépen ül össze a segge fékezéskor. (sz@r lett)
Sajnálom, hogy megöltem a totyikot, azért ezt megérdemlem... párszor... 😇
Oltakozzon a fszom van 2ő az éppen elég!
Inkább kipróbálom milyen lett a retyemók munkám a hátsó fékkel... 😊
Az rms fékbetétek helyett túrok brembót, mert azért fognak, de b@szottul gagyik szerintem...
Második nekifutásomra engedtek a kipudob csavarjai, kaptak is rézpasztát rendesen, meg nem húztam agyon őket, mert megint továbbképzésen voltak káromkodásból a szomszédok. 😅
Minden csütörtök-péntek-szombaton oltási nap van március végéig.

Gondolj bele, ez mekkora faszság: napi egy-kétszáz (!!!) oltást adnak be a tengernyi oltóhelyen ÖSSSZESEN, miközben ezernyi személyzet áll ott reggeltől estig céltalanul, hétvégéken is. Jól kibasznak az orvosokkal, na meg a betegekkel is.
Miért,, adják még most is?
Menjetek oltakozni, motoros tezsvíreim! 😍
Immár nem kényszerből, hanem becsületből! 😂
Hihi nálam is, most vettem 14m3 fát pálinkám meg van saját barack fáról mondjuk tavaly elfagyott így mástól szereztem igaz úgy tudta lekvár lesz belőle 🤣 dehát amiről nem tud az nem fáj 🤣
előbb gyújtanék be veled... 😆
ja, hogy begyújtósnak használod a pálinkát(meghajlós) Az más(kezeit széttáró)
Vigyázni kell a készletre, rendszeresen jön 20l gönci barack, a 60l a vésztartalék 😂 van aki benzint, lisztet, olajat, adbluet táraz…. Nálam tűzifa és pálinka van. Én azzal kihúzom az apokalipszist 😂
ha addig élnék amíg meg ne iszok 60 liter pálinkát szerintem sose halnék meg(fetrengős)
Haver 2 oltás után covidos lett, mondom iszol rendesen? Napi 4 liter bort. B+ pálinkát kellett volna akkor nem temetjük el 28.-án
A pálinka mindenre is jó 😂 nálam ezért van mindig itthon legalább 60l 😂
Én nem is voltam covidos, azt csak a gyengék kapjak el… meg akiknek nincs otthon pálinka 😂
Enyém simán! 😇 🤗
Hát..... Nem tudom a nagy oltott brigád gyomra hogy veszi ezt itt be.
De nem ám 🤣 na jó csaltam ettem nèmi vitamint meg nèha öblögettem kicsit pálinkával 🤣