Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ohhh, én rendben vagyok, köszönöm 😆
Te? 😆
Na, ki volt ma oltásért? 😁
Miért beszélsz bele olyanokat amit nem tőlem olvastál? Ez nem rólad szólt István, esetleg csak annyiban, hogy láttam a neved ebben a topikban és mivel értelmes embernek tartalak szívesen elolvasom az írásaid. A covid önmagában is eléggé rombolta az életünket, ráadásul az internetről szedett információk alapján osztotta ketté az embereket, konflitusokat generált, ezt én nem engedtem be az életembe. Döntöttem valahogy, nem biztos hogy jól, de ezen már nem akarok rágódni, mert mérgezné a mindenapjaimat. Virológusok szembemennek egymással, pedig vélhetően ugyanazt tanulták és arra felesküdtek, akkor mi alapján gondolhatja azt a laikusok között bárki is, hogy majd ő megmondja a tutit? Engem is érdekel a gyerekeim jövője, pedig ők már közelebb vannak a 30-hoz mint a 20-hoz, de nem próbáltam befolyásolni őket, elfogadtam a döntésüket és azzal lezártuk, pedig a két fiú sem egyforma döntést hozott. Felőlem minősítheted az álláspontom egybites gondolkodásnak, vagy struccpolitikának, ettől még holnap ugyanúgy kisüt a nap, végre lehet motorozni, kertet rendezni...stb, az élet internet nélkül is szép.
Akkor levonom a tanulsagot. Trollkodni, baromsagokat böfögni szabad, hülyesegeket megosztani szabad, ha ezek megegyeznek a “fact checker”- ek “beallitasaival”, más ezekkel szembemenő informaciokat, sajat magunk altal megélt torteneteket megosztani, azokrol vitat folytatni elitelendo szegyenletes, mert megbontja a tarsadalom egyseget, mi tobb sztresszeli azt. Pontositok csak az ellenvelemeny oldalrol jovo stressz a karos, az elmult ket ev alatt a masik oldalrol kapottol mindenki kiviragzik.

Sajnálom Laci, én nem tudom ilyen egybitesnek elfogadni a vilagot. Én félem a gyermekeim jovojet. Jellemzon egesz eletembe a legtobb temaban, dologban ugy erkeztem meg a masik oldalra, nem oda szulettem. Nem tudok ugy velemenyt formalni, hogy ne gyozodtem volna meg ugyan arrol a temarol/ dologrol tobb oldalrol, tobb nezopontbol. Most mar csak azert sincs sok embernek nyugodalma, mert minden eremnek két oldala van, es olyan sincs, hogy valamire csak EGY megoldás legyen. Márpedig most mintha ezzel kene azonosulni…
Azt is nehezen veszi be a szervezetem, hogy egy firkász egy politikus az hiteles forrás, követendő, egy más véleményen levő kutató, orvos, szakember az hiteltelen. Es miért van az, hogy nem az elhangzott dolgokat cáfolják, hanem hiteltelenséggel, meg hogy hamisat állított, mert pl nem volt zöld mérgezett paprika, hanem piros volt…
Amugy részemről befejeztem, tudom eddig is kar volt ide ennyit belefeccolni…
Sőt, jobb nem is tartozni a bámészkodók közé.
anyámék 70+ évesek, elég sok nyuggert ismernek
szinte mindenki az első 2 körre kínait kapott, aztán aki utána fájzert elég soknak fájt az ízületei napokig-hetekig
gondolom ez sem véletlen, na de ilyen nem létezik, mert senki sem ismeri be orvostudományilag
bárki elkezdené feszegetni egyből laposföld hívő lesz
amúgy egyre kevesebb nyugger akarna a továbbiakban is oltakozni legalábbis akikkel anyámék összefutnak
Hova?! Oltakozni? 😆
Szóval nincs itt semmi látnivaló, menjünk tovább? Ok.
Szegény Cole, úgy látszik nincs még elege a fegyelmi vizsgálatokból a téves félretájékoztatásai miatt. Aztán ha netalán mégis igaza van mit tegyünk? Stresszeljünk rajta, mondjuk Angelika hírlevelein keresztül? A stressz is pusztítja a szervezetet, ami majd szintén valamelyik táblázat elrettentő adatait fogja erősíteni.
A normális élet eleve káros, már ott el van cseszve ha kilépsz az ajtón... csoda hogy ebből még nem csináltak tanulmányt a brit tudósok.
Á, ez nem lehet. Minden covid oltás biztonságos. Anyósom végigjárt mi dent semmi szervi baja nincs, a vérnyomása meg ugrál le föl miótta benne van a kettő, anyám ugyanez, csak ő még csak a szívét nézette meg, de gyanítom nála sem lesz meg az ok. És azt mondják sokan vannak ezzel a tünettel. Most jön a második felvonás, az oltottak meggyógyítása.
Nem csak a hosszútávú tesztek hiányoznak, hanem az elsö - rövidfázisú teszteket sem csinálták meg rendesen, a tesztek alatti mellékhatásokat, haláleseteket figyelmen kivül hagyták...
Magyarországnak szerencséje volt (már akinek), hogy nem csak a mRNS vakcinák voltak hadrendben a lakosság oltására, hanem más hatásmechanizmusu oltóanyagok is. Itt németben csak kapkodjuk a fejünk, hogy elvitte ezt a tüdörák fél év alatt, a másikat a szive, a harmadik hatalmas cisztával a nöi szerveiben várja a mütétet. Az ovodába alig tudják biztositani a ovónöket, mert vetésforgóban betegednek meg egymás után (3xO)...
A megvezetett társadalom még mindig felmondja a betanított leckét...és tényként veszik a kibaszott firkászok által "kielemzett" statisztikákat.
Ès most fog az jönni amit eddig csak falra festettek, hogy nem lesz elég korházi kapacitás, mert a sok legyengített immunrendszerü ember majd valóban megtölti a korházakat, rákos daganatok elleni kezeléseket, a többi mellékhatás okozta betegségröl nem is beeszélve. Eddig csak manipulálták a közevélemény a korházak túlterheltségének apokalipszisával...most hogy majd, hogy fogy az egészségügyi személyzet (az oltások mellékhatása, vagy oltás hiánya miatt->nem dolgozhat oltás nélkül), most eljöhet. Akkor aztán tényleg nem lesznek ellátva a "rendes" betegek...
Várom majd hogyan változik az elbeszélésmód mindezzel kapcsolatban.
Most ell lehet indítani azt a számlálót is, hogy az oltások mennyi halált okoztak.
Ha jól emlékszem az influenza oltásnál is átáltak mRNS alap oltóanyagokra (elvileg arra kisérletezték ki, csak ugye átálították erre a virusra), és 2020-tól látható, hogy mekkora lett a halálozás aránya a korábban emlíette oldalakon, ahol regisztálján a gyógyásztai készítmények mellékhatásait, áldozatait...ha jól emlékszem még 2017-18-19-ben kb 100 körül volt influenza oltások halálos áldozatainak száma átlagban, ez tizezres nagyságrendre (talán ca. 80 ezer) ugrott fel 2020-21-ben...
lesz itt még egyéb gond is, ha lecseng a covid buli már meg merik írni ezeket
az első perctől a hosszabb távú teszteket hiányoltam, mivel erre nem volt idő információ sem volt
még pár év és meglesznek az eredmények, már ha tényleg akarják
Egyesült Királyság kormánya kiadott egy olyan jelentést, amely szerint 10 Covid19 halottból 9 teljesen beinjekciózott (legalább 2 injekció)
https://angelikamihalik.substa...

Ryan Cole a tömegesen alkalmazott, Covid oltásnak nevezett génterápia és a megnövekedett számú daganatos megbetegedések kapcsolatáról
https://angelikamihalik.substa...
Mondtam, igyal, csak akkor ne hisztizz a varolistak miatt.
a te fejedben van a baj, hiszen mindet csak az egészségrombolással hozol összefüggésbe
pl 2-3 hiába elvégzett főiskolai diploma simán van annyi mint egy 50 éves alkesz rokkantnyugdíja a rendes nyugdíjig, amennyiben azt megéli.......
azért mert alkesz még nem a nemzet ellensége, kb lófaszt nem vesz ki a kasszából, mert nagyjából mindent is leszar csak jusson egy kettespet borra
ráadásul egész rövid idő alatt eldobja a kanalat így nem kell 40 évig nyugdíjat folyósítani
Itt a baj, hogy te az iskolai oktatást a cigivel és alkohollal, a droggal és más élvezetin cikkel egy kalap alá veszed.

Ezért sekélyes a te életed, mert azt mondtad ki, azt állítod, ha AZ mehet iskolába akkor TE nyugodtan lehetsz alkoholista.
Meg sem próbálom elmagyarázni, hogy miért rossz a véleményed, mert nagyobbik eshetőség szerint amúgy sem értenéd meg, a kisebbik szerint meg úgy tennél, mintha nem értenéd, csak ne kelljen kimondanod azt, amit szerintem és remélem, a túlzó többség azért ért.
aki 2 kilót keres az nem fog havi 50 ezret elcigizni. Az sodorja, ez a mennyiség kijön kb. egy 20-asból. Bár arra nem jön rá mint ahogy bogyó sem, hogy a sodrott cigi kb. 3 slukk azt végig van szíva tehát csak darabszám szerint spórol (kezeit széttáró)
beindításkor van egy fingszaga de simán szokható(meghajlós)
a lényeget nem érted
miért én fizessem a gyereked főiskolai tanulmányait? főleg úgy hogy ő kap több pénzt azért hogy elvégezte
esetleg miért én fizessem a bölcsész diplomáját amivel utána elmegy a mekibe hamburgert csomagolni?
vagy miért én fizessem a tűzoltót amikor a te házad ég?
stbstb
szóval nem csak az egészségügy ilyen közös finanszírozású
tehát vagy mindent vagy semmit
Nem feltétlen, ebben egyetértünk. Én általában beszélek, ha konkrét, akkor jelzem is.
Nem értem, hogy a rendőség kihívása hogyan jön ahhoz, hogy a nem kényszerű, önkényesen vállalt, egészségromboló, élvezeti cikk használó azokkal fizettesse ki a számláját, aki a kezébe sem veszi.
igazándiból nem feltétlen a kórházakról van szó
pl ellopják a biciklid, felhívod a yardot hogy ki kellene jönni, aztán ha utalod a költséget megindulnak, majd nyomoznak stb ismét fizeted a költséget....
vagy ha ég a házad és egy utalással kell kezdeni a tűzoltók munkáját
de akár a gyermeked iskolai tanítását is ki kellene fizetni
szóval az egyéni számlának csak úgy van értelme hogy mindenhol egyéni a számla
Az nem baj, csak nem kell rinyálni akkor, hogy mekkora az elvonás, meg mekkora a várólista a kórházakban.
Ez is jó, az is jó, csak egyszerre a kettő nem jó.
Oltakozni voltatok a hétvégén? 😍
ez a saját kontó elméletileg jó dolog gyakorlatilag meg az emberek 99% beszopná