Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lényeg, még mindig van egy adatsor, van egy másik, ami szerint többen vannak a túlsúlyosak, és ezzel szemben van a te állításod.
Érted már?
Tudom,és ezért írtam hogy a te megérzésed meg a kalkulátorod elvitt egy tévútra .
A megérzés, tudod, a megérzés.
De tévútra vitt,ugyanis te beütötted a bmi kalkulátorba a két adatomat majd közölted hogy dagadt vagyok.Annyi eszed nem volt hogy a tisztán látás végett megkérdezd hogy sportolok-e mit mennyit ,csinálok-e valamit ami boríthatja az egészet.Szóval de,szépen elvitt a tévútra.
Nem vitt tévútra, ugyanis 54 éve itt élek, látom amit látok. Például a strandokon, a Balatonon.
https://novekedes.hu/medicina/...
Igen,mint ahogy téged is tévútra vitt mert csak erre a két adatra hagyatkoztál.
Egyes esetekben.
Ez már bő két hónapja történt, nem is meséltél róla... el is voltál tűnve, csak az tűnt fel, kevesebb az 1 oldalas hozzászólás 😁
Te odaát voltál a kocsmában? Hogy nem vetted észre, hogy ég?
Na,nekünk elmondhatod,mit mókoltál?
Nem kell hozzá szélsőség,én sem tartozok a szélsőségek közé mégsem vagyok elhízott,viszont a bmi kalkulátor alapján igen.Egyszerűen ez a két adat igen hamar tévútra tud vinni.
Sokadszor kell leírnom, szeretem, amikor fotelprofesszorok vitatják az igaziak állításait, végső érvként szélsőségek alapján akarnak általánosítani.
huhh.........a szigetelésre már nem lesz gondod..... 😮
Ú, ez durva... kellett a biztosítási pénz? Legalább támogatott benzint használtál? 😁
Attól még a testzsír %-a 5-10% míg egy normál sportos alkatnak 15% az ini féléknek meg 25%,de lehet hogy keveset írtam.
ma megyek egy hajdu bojlerért kecskemétre
nem volt ingyen mert 7 ezer volt de nem is túl drága
kb 11 ezerből itthon van
és indulhat a gázcsökkentés
A zsír új ariston ott van a kép jobboldalába dobozába, mint ahogy az új kombisütő is és a járólapok is dobozába csak a rossz tárolási körülmények miatt eltűnt a csomagolás(kezeit széttáró)
ja nem (legyintős) csak nehezebben megy az átállás a vegyes tüzelésre mint gondoltam(kezeit széttáró) Végül is a hő az jó csak a korom a sok szerintem(gondolkodós)
Azt írtad, nincs semmi zsír, ergo a színtiszta izom miatt vagy túlsúlyos (-nak tűnő).
Erre csak példákat írtam, mi lehet még, amit nem láthatsz, de van.
Na,ez már csak a fingfűrészelés.Az alap felvetés nem arra irányult hogy hogyan érte el hanem a hiányos bmi kalkulátorra.
Itt is bekötötted a villanyboilert?
nekem most volt(kezeit széttáró)
Zsírmáj? Megnagyobbodott máj? Koksszal teli tüdő?
Hát hogy is győzhetnél meg mikor a tények engem igazolnak.Egyszerűen te voltál figyelmetlen és ezt most próbálod úgy palástolni hogy engem degradálsz.Leírtam a saját paramétereimet kcal szükséglettel kiegészítve,majd hoztam később egy másik pl ami ugye E/3 személyben volt alkalmazva,ezek az adatok egy profi testépítő paraméterei,ezt csupán csak azért írtam mert a bmi kalkulátor szerint 35,49 ami első fokú elhízásnak felel meg.ami azért érdekes mert gyakorlatilag semmi zsír nincs az emberen.a lényeg hogy ott volt hogy Ő!
Na ebben egyetértünk pont ezt kívánom én is 😁
Látom, még nem volt szükség a családban tűzoltói segítségre?!
Kívánom, hogy soha ne is legyen!!!