Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*...Tankira...
Sziasztok, mi a helyzet most a Tankival és az endúró körrel, még most is tilos rájuk hajtani?
Sziasztok,rendelt már gumit ebayről valaki?mennyire megbizható?
Interphone f4 sisak beszélő,telefon kihangositó+mikrofonnal,sok kiegészitővel eladó
Sziasztok!leo vince 4road rendszer ga esetleg valakit érdekel
Itt vannak a képek a Kornéllal való tréningről!

http://www.sportmotor.hu/motor...
Hello eladó egy mivv carbon dob.E betüvel hangtompító pipával.Szép és durva hang.Kawasaki z 750 en (2004) volt ha kell tudok hozzá összekötőt is 10 eFt.Bármelyik motorra felszerelhatő.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen az életben!
Valaki tudna segíteni nekem 4 motor körül választani? (125ös mindegyik amiből egy 4 a többi 2 ütemű)
túl kombináltam..
A meghirdetett motor nem indult. Az enyémen minden jó. Addig pakoltuk volna az enyémből az alkatrészeket a másikba amíg be nem indul. Így nem kellett volna szerelőhöz vinni és fölöslegesen kidobni a pénzt a sok kicserélt hülyeségre! De már megtudtam,hogy elkelt!
Na és mi volt? Ellopták a motorod,behirdették,te meg megláttad és meg lett? Mert akkor grat!
Megtaláltuk!
Bukkon nem vagyok,de már mondtam az egyik illetőnek,hogy a vaslovasokat nézze meg........csak ugye elfelejtettem azóta,mert azonnal nem ment ugye!
Köszi!
Hali! Esetleg próbáld meg, hogy szolgáltatótól szám alapján megtudni a nevét ha nem tudod, és Facebookon rákeresni. Vagy ugyancsak Facebookon van egy Vaslovasok csoport...rengetegen vannak benne, ott is megpróbálhatod
Üdv
Ja,elfelejtettem,hogy Debrecenben lakik mindkettő kolega ha minden igaz.
Mire vagy kíváncsi Go-pro ügyben?
Sziasztok! Remélem valaki tud nekem segíteni. Volt 1 eladó 2008-as rxv 550 Debrecenben 500-ért. A telefonszám megvan,de folyamatosan ki van kapcsolva. Kellene nekem ez a gyerek. Esetleg egy Kidy felhasználó nevű személy,ha minden igaz akkor ő is tudna nekem segíteni.
Köszi szépen!
Sziasztok.Nemrég vettem egy 125ös pegasót és nincs szikrám semmi tudnátok ajánlani Debrecenben elektromost aki megtudná nézni.Vagy esetleg valaki aki megtudná nézni kimérni,hogy mi a hiba mert nemtudok mozogni a géppel.
Üdv!

Ilyen rögzítő állvány nincs itt valakinek? Kölcsönbe kéne.
Szia, csak most olvasom, rohanok.
Szia.
Kéne a bukó.
Mikor tudsz erre jönni?
17ig itt vagyok.
igen a piros az az lett volna de sajnos nem aktív már a hírdetés