Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan volt már hogy lementem a géphez és minden átmenet nélkül nem indult be, de olyan szinten nem, hogy fűnek-fának telefonáltam mondjanak már valamit. Aztán, mintha mi sem történt volna beröffent és azóta sem csinált ilyet. Igen, vannak ilyen és ehhez hasonló "ribanckodásai" a Dukiknak, de hát ő egy király lány és ezt elnézzük neki.
Tehát. Elsősorban a sarkok mögött megbúvó rémek érdekelnek, ha vannak :), a jósággal azt hiszem elbírok.
A népek azzal ijesztgetnek, hogy gyakran elromlanak, meg hogy titokzatos elektromos anomáliák kerítik hatalmukba a Dukikat. Nem szeretnék egy szezont valami bizgentyű hiányában vákozással tölteni, amire később IMF hitelt kell felvegyek. Gondolom nem ilyen drámai a helyzet és ezek az infok másod-harmadkézből igazak vagy sem. Nincs Ducatis ismerősöm. Ezért szeretnék itt hozzájutni bármilyen autentikus véleményhez, akár jó, akár rossz.
Üdvöz!
Nekem 750 ss van. Mi érdekel a mocival kapcsolatban?
Sziasztok!
Egy 600-900-ig SS-t szeretnék begyűjteni, de kevés infom van róluk és azok is ellentmondásosak. Ha valaki pro-kontra tudna róluk szóló tapasztalatokról írni pár mondatban megköszönném.
Üdvöz.
hát amikor nincs specifikus topic, a coffebarba szoktunk osztani az észt. de nyugodtan nyithatsz is új témákat :)
Neked meg alapból köszi.....
Klub oldal az ok, de melyik topik-ba? , sajnos olyan hogy "Ducati általános", olyan nincs.....vagy nem vettem észre.
Szal, Dibosco. Megrágom.
Köszi.
jahogy ja. én nyaraltam, szval védve vagyok :P

tomi, ha van egy 10 perced kéne msnbeszélnünk, kellene tőled kis help :)
Ízé... már feltette a klub oldalon is... csak nem válaszoltunk rá. Visszanéztem, valahogy elsikkadt...
Egyébként én is a dibosco-t ajánlom.
ha fontos, ne itt tedd fel, hanem a klub oldalon, ott kicsit nagyobb pörgés van :)

egyebkent ha nem gál tomi, akkor marad a dibosco. jók, megbízhatóak, profik, de az árak is ehhez idomulnak :)
"20 ezres szerviz előtt állok. Gál tomi után, kit vagy melyik szervizt ajánlanátok nyugodt lelkiismerettel, árban - színvonalban, Bp-en?"
Ez most nagyon fontos lenne........
Ezt meg kell beszélni a DOC presidenttel... Nem tudom jóváhagyja e...
Viccet félretéve, ez nem így működik. Egyszerüen eljössz velünk gurulni és kész. A klub oldalon a Goooooo! topic-ban szoktuk közzétenni, hogy ki, mikor, merre szeretne gurulni. Ott lehet csatlakozni, vagy te is beírhatsz, hogy merre leszel és akkor majd mások csatlakoznak hozzád ha tudtok egyeztetni. Pl. tegnap is volt egy kanyar Bp- Visegrad - Esztergom - Dorog - Bp utvonalon, ami szintén az említett topic-ban lett meghirdetve. Csatlakozz bátran, ha időd engedi! Biztos sokan kíváncsiak már az új vasadra!
Bevesztek a "Duki-bandába", néha-néha gurulgatni?
szia !
remélem neked is segít !
Hálás vagyok, nagyon köszi.
Akkor lehet, hogy csak én értettem félre sting kérdését. Azt hittem a matt (selyemfényű) feketére fényezett idomokra gondol...
szia !
feltettem az adatlapomra a fényképeket ott megtudod nézni a nevét ( ixtar ) és a rendelési számát meg a többi adatait amiről egy renault szervízben be tudják azonosítani.akkor 1200 ft volt az ára, ennek már van vagy 2-3 éve, azóta is ezt használom a műanyagok ápolására. azóta jó pár ismerősöm ezzel ápolja a műanyagokat kocsin és motoron egyaránt. én egy szivacsra fújtam nagyon keveset és finoman bekentem vele,nem kell eláztatni felesleges, utánna nem szöszölő ruhával áttöröltem. kevesett és vékonyan csináld mert a por beleszáll és beleragad. nekem első kenésre is sokat segített másodikra pedig olyan lett mint az új. ha itt laknál a közelben szívesen odaadnám megcsinálni mert minimális amit használni kell belőle. nekem bevált, nagyon remélem neked is használni fog ha kipróbálod.
Desmo620 kérdésére válaszolva nem fényezett hanem rücskös fekete műanyag van az autómon.
Az autódon a műanyag elem fényezve volt?
Ok, megköszönöm.
szia !
nekem az autómon volt így a műanyag. egyik oldalon kifehéredett, foltos lett. ki akartam cserélni újra de a szerelőm ajánlására a renault szervízben vettem hozzá spray-t amivel bekentem , most olyan mint az új. holnap megnézem és ideírom a nevét ( ha elfelejteném és érdekel téged akkor üzenj rám ) .
sziasztok !
érdeklődöm kinek mi a véleménye a következő motorról : http://www.hasznaltauto.hu/2967357 itt megnézhető. hihető a km benne ? esetleg ismeri valaki az eladót ?
előre is köszönöm.
20 ezres szerviz előtt állok. Gál tomi után, kit vagy melyik szervizt ajánlanátok nyugodt lelkiismerettel, árban - színvonalban, Bp-en?
Azért annyira nem vészes a helyzet, csak arról van szó hogy ha napfényben megvizsgálom mindkét oldalt, akkor szerintem hajszállal eltér az egyik oldal a másiktól.
Nah ez egy kicsit megnyugtató, azért még alszok rá egy párat! Köszönöm szépen az infót! Üdv