Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szoktam ritkán endurozgatni ha időm engedi, sajnos ritkán.
De gyertek motorozni, mert kevesen vagyunk, egyre ritkábban találkozom másokkal a pályán.

terkep

meg itt is van jó pálya
Egy több mint 5 éves hsz-re írtál rá
A nagytarcsai crosspálya megszűnt, csak a környéken az enduró nyomvonalon tudsz motorozni, de nagyon nem szeretik a környéken lakók...
Szia!

olvasgatom itt a bejegyzéseket,ugy látom Te jártas vagy a Nagytarcsai pályán.
Tudnál pár infót adni róla?
Lehet-e oda menni "külsösöknek"
Fizetős-e?ha igen kinek hol?

Köszi

ZsH
Én ma nem voltam kint, de hívtak a fiuk hogy kint vannak 4 környékén..... Sajnálom hogy nem sikerült találkozni senkivel...
Ma f3 körül kimentem az M0 mellé, de csak egy markológépet meg egy feketeruhás (gyalogos) mókust láttam kint, úgyhogy vártam pár percet, aztán hazajöttem.
Köszönöm a választ.
Azt hiszem 18 colos a hátsó. De majd megnézem.
Nem kell hogy odavaló legyen,de rengeteg szívástól kíméled meg magad ha belevalót veszel...
Amennyiben nem odavalót veszel fennáll hogy tengelyirányban máshol helyezkedik el a féktárcsa,lánckerék,nem egyezik meg a féktárcsa átmérője,lánckerék fogmodulja,más a tengelyátmérő,távtartózni kell,szval jól nézd meg mivel akarod kiváltani.

18" v 19" os kerék van benne? Mert 19" os ráfom van,azt elég ha csak átfűzöd,bár gyanítom 18" os.
Jó álapotba lévő cross gumit keresek 120*90 /18
Sziasztok

Van egy 600as TT - m . Amiben a hátsó kerék szinte már kuka. Gumival együtt. Ha nézek egy új kereket. Az mindenképpen tt be való kell, hogy legyen? Tehát ha pl tengelyátmérő ok, féktárcsa is, vagy eredetit rárakom, ha megengedi a csavarozás. Lánctányér is megközelíti az eredetit. Akkor lehetséges egy másik, típusú motorból? Esetleg nem is feltétlenül enduró kerék? Vagy ott már óriási a különbség esetleg szélességben, vagy tengelyátmérőben?
Köszönöm előre is. Főleg, ha ostoba a kérdés.
2x fiatalabb mint teeeeeeeee!
Mi ez az őskövület ?
Ez mire való?
Nem régi a szerkezet, szóval még nem akarom szétszedni. Csak már elpattog. El is fektettem miatta a gépet sajnos. Előkeresem neked pontosan. WP 4860 MXMA-be kell. Liter/száranként kevésnek tűnik, de hiszek neked. 5W-s van előírva és 120 mm -nyi levegőoszlopot kér. Csak sehol nem írja, hogy mennyi megy bele, ezért kérdeztem. De köszönöm!
Még mindig nem árultad el hogy mibe kell! :D
Száranként bőven elég az egy liter...azt tudod hogy milyen viszkozítású való bele?
Cseréhez valóban nem kell,viszont célszerű szétszedni,elmosni,megnézni cserére szorulnak-e a perselyek,milyen állapotban van a belseje,mert a benne maradt fémüledék/lepedék tovább fogja csiszolni a belsejét.
Igen, minden van. amúgy olajcseréhez nem kell. a mennyiség kell, csak literre pontosan, h mennyit vegyek. 3,4,5,6 liter?
Ahány motor annyiféle mennyiség...perselybeütőd van az összerakáshoz? Robbantott ábrád a szétszedéshez/összerakáshoz,célszerszám ha szükséges?
Sziasztok,
megtudjátok nekem mondani, hogy mennyi olajat kell vennem az első lengéscsillapítók olajcseréjéhez?
Arra gondoltam én is Ferihegytől az sincs messze
De nem Ferihegyen vagyunk, hanem Ecser mellett az M0 mellett.
Tegnap kint voltunk elég sokan... szombat vasárnap menni szoktunk...
Melyik nap szoktatok Ferihegyen motorozni? Hétvégén lehet kimennék fényképezni...
Nagyon haldoklik ez a topik
Sziasztok eladó egy RENTHAL CROSS KORMÁNY MEG EGY ACERBIS kézvédő!
a kézvédő még motoron nem volt, meg vettem öket de sajna nekem nem passzol egyik sem!egyben vagy külön külön is eladók!
Képet e-mailben küldök
Érdeklödni ezen a számon: 0630 99 42 278