Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz GD! Viszont ha jól látom csak 18asban van ez a típus. 19esre kéne vmi ajánlás.
Nem krosszgumi, de nekem a Mitas EF-sorozata elég jól bevált hasonló körülmények között.
Milyen szélesebb krosszgumit ajánlanátok endúrózásra, ami azonkívül hogy változatos terepre alkalmas, bírja az aszfaltot (merthogy lábon jut ki a terepre a mocc onroadon)?
Ilyen ez a pop szakma! Na de ha kész lesz,kapja a szecskàt!
Hát akkor te sem jártál jobban.Nekem hogy szétesett a power,szerencsémre rögtön kifujt minden mozgó alkatrészt.Igy viszont vettem hozzá másikat.Én csak véletlenül vettem észre,mert elkezdett csörögni egy kicsit,na gondoltam főtengelyes lett a gép.Ahogy elkezdtem szétszedni nagy megdöbbenés volt mikor meláttam a powert.
Nekem meg valahogy széttört a lamellàm,menet közbe! És alulról kibadzott a deknibõl egy kb 1 cm- es darabot! Az volt a szerencsém,h kb 1 perc múlva megàlltam,és làttam,h folyik ki az olaj! Szóval a motorral amit vettem,eddig kb20 percet mentem! Hozzà teszem,elhozatal elõtt jól meghúzgàltam a mocit,és minden baba volt!
Helló!keresek 2006os EXC 450-re Hűtővédő keretet lehetőleg VASból legyen!Tel:+36302177939 Előre is köszönöm!
Azon vagyok.hálistennek találtam hozzá komplett powert,igaz csak hétfőn jön meg,de addig is van mit csinálni
Fasza! Csinàljad meg! Nekem is van bütykölni valóm! Lamella stb.... de gyorsba megcsinàltatom,mert màr végem van!
yamaha wr 250
Husid van?
rendben,megbeszéljük,mondjuk nekem pont ma hullot szét a powerem a gépbe,de hálistennek nem lett nagy baj
Egy 350 xt- m volt,azt eladtam és most vettem egy rm250-et!Mi is helybe jàrkàltunk,meg Törökszentmiklós,Szolnok pàlyàt lestük meg! Azt nem mondanàm,h verettük rajta! Az idén szeretnénk jobban enduró pàlyàra szétnézni pl Nagytarcsa! Ha gondolod jöhetsz velünk!
Ujszilvásra szoktam néha,meg összevissza itt az erdőkben.De mivel lett vonóhorog a kocsimon igy szeretnék máshova is menni.Te?
Köszke!Te egyébként járkálsz valamerre motorozni?
oké.az ujszilvási is inkább csak erdős
Tavaly voltam kint!Hát lehet,de nekem az cross pálya!
Pedig a szolnoki páylánál volt enduro pálya is egybekötve a crosspályával.tavaly endurocross verseny iss rendeztek
Köszi a választ!Szolnokon voltam,de az cross pálya!Én ilyen dimbes-dombos,lejtős, erdős,esetleg patakos valamire gondolnék! Az újszilvásinak utána nézek! Úgy hallottam,h Nagytarcsán van valami Enduro pálya,mondjuk az messzebb is van! Köszi a választ,és írj ha valami még eszedbe jutna!
Üdv,a szolnoki cross pályánál van enduro pálya is.valamint elvileg ujszilvási cross pályánál is van.Mind a kettő összekötve a crosspályával.
szevasztok! Érdeklődni szeretnék,h tudtok-e Szolnok közelében enduro pályát! NEM CROSST! kÖSZKE
méret probléma miatt eladó
35 e ft
Üdv.
csinált már valaki magyar Tubliss-t?
Sziasztok egy uj forumozó.tudna vki segiteni?nemrég vettem egy kis dt80-at,és kibelezte valami félkegyelmü.most kábelezem ujra.minden ok csak nincs benne fesszabályozó a hőfokmérő meg csak dc-vel jó.gyári fesz szab.meg kb40.valaki vélemény
Sziasztok!Érd es kornyeken keresek enduros-krosszos haverokat!