Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jó idő lesz holnap 2 fele kint leszünk.... Én motorral szoktam kimenni, egy sárga 250-es RMZ-vel.. Piros fehér bukóban..
Velem biztos nem találkoztál, mert a környékén sem jártam
Egyébként meg ne magáz! mert baromi rosszul esik
Ma szinte találkoztunk!Én egy szürke Bravóval gurultam be,ön meg pont akkor ment kifele a pályától egy kishaszonjárművel(vagy minnek nevezik :D )!Csak én szokásomhoz híven nem jó úton indultam ell.Viszont megnéztem a pályát!Az igazat írva az állam leesett!
Sziasztok!
Holnap, azaz május 1. tud valaki valami krossz vagy endurokrossz versenyt a dél-alföldi régióban vagy annak környékén?
A válaszokat előre is köszönöm!
Majd belejössz
Hát ha olyan ugrálgatás mint ami a képeken van az durva nekem egyelőre.Oda csak nézőnek mennék csak ki( de szívesen)!Szeretem ha néha a motor eltávolodik a talajtól!De ha 4-5 másodpercnél van a levegőben az sok nekem egyelőre! :D
Tegnap pont nem ott voltunk , hanem Gyömrőn az gyümölcsös kertben.. Van ott kint nekünk egy rámpa azon ugrálgattunk ...
Megfelelő volna,de nekem kicsit nehéz kijutni 2 keréken!De jártam arra kb 2 hete (Vasárnap) motorral,senki sem volt!Ma is voltam ott délután 4 környékén,de ma sem volt senki!Ma Pécel és Maglód közt jártam a határt,találtam egy vagány minicross pályát is.Egész délig kint voltam,de egy árva motorrossal sem találkoztam. :(
Megfelelő volna,de nekem kicsit nehéz kijutni 2 keréken!De jártam arra kb 2 hete (Vasárnap) motorral,senki sem volt!Ma is voltam ott délután 4 környékén,de ma sem volt senki!Ma Pécel és Maglód közt jártam a határt,találtam egy vagány minicross pályát is.Egész délig kint voltam De egy árva motorrossal sem találkoztam. :(
Sziasztok, segítségeteket kérném.

Nagy dilemmában vagyok, nemrég vettem egy nagyon jó állapotú '96-os Suzuki RMX 250-et, egy hete voltam kint a városhatárban motorozni néhány haverral, nagyon jó volt. Eddig csak négyütemű vasaim voltak, ismerősök is azokat erőltetik, nem tudok dönteni, hogy mi legyen. Szívem szerint én is vennék 4 üteműt, de egyáltalán nem tudok dönteni. Szeretnék kimenni pályára vele, de azért endurozgatni is jó lenne. Tudtok-e valami olyan olcsóbb motort, ami mindkét célt teljesen jól kielégíti?
Ha az Ecseri crosszpálya megfelelő akkor gyere ki . Hétvégenként szombat vasárnap többen kint vagyunk...
Sziasztok!Vannak itt olyanok akik Ecser,Pécel,Maglód,Vecsés környékén enduroznak?Maglódi vagyok és szinte minden hétvégén kint vagyok egy 200 as Kawaval!Szeretnék valakikhez csatlakozni,mert egyedül mégsem igazi.Kb 1 hónapja vettem a mocit,így már összeszoktunk.
Ma úgylehett itt túrtam a sarat!Ha ez a hely Pécel mellett van a Fay tanya mögött!
Azta ez mar egy szaltó!
Hu bakker!azota mar háromszor akartam diszidalni!;)
Figyu egyszer gyere ki velünk ecserre,és ott megbeszéljük.vamnak ismerőseim akik járnak meg ki arrafelé!
De most ez jobban kezd érdekelni!
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy Budapesten melyik boltban tudnék belsőt venni egy 110/90 R19 krossz kerékbe?
sziasztok.most vettem egy 125r dt t. rossz a gyujtas kapcsolo kivan iktatva.kerdesem az,hogy aksi nincs benne es igy müködhet-e a pover.jelenleg hengerfejtömitesre várok igy nemtudom kiprobálni.
Sziasztok.

Nemrég vásároltam egy régi dr 400-ast, de a karburátor ami rajta van, valószínű nem a sajátja. Nem tudom normálisan összehangolni a motorral.

Nincs valakinek 400-asra való karburátora? Ha lehet nem horror áron! :)

Előre is köszönöm.
05-ös rmz,kxf 250 blokk védő. 5000ft
20 376 46 36
Krosszpályákat szerintem 24/7-ben használhatod, sőt, egyiknél-másiknál talán még az is előfordulhat, hogy hétköznap - mivel olyankor senki nincs ott - még pályahasználati díjat sem kell fizetned.
Dél-Pest környékén ami így hirtelen eszembe jut: Halásztelek, Taksony, Bugyi, Gyál, az M0 melletti kis placc, ahova Kerkyra-ék szoktak járni, kicsit messzebb Monor.
Sziasztok!

Segítsetek légyszi hogy hol vannak Bp. környékén cross- vagy enduro pályák...olyanok ahol kezdőket is szívesen látnak és van esetleg gyakorló rész is...vagy akár tartanak edzéseket is...lehet menni hétköznap is...stb..stb..

Köszi előre is!
(olvasgatom a fórumot itt közben...nyomozgatok...ötletet merítek )
Sajnos mi is ritkán endurózunk,mert Ecserre járunk ki a pályánkra motorozni ..