Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a hegy túlsó oldalát motorozzuk. Ott csak kemping van. Mikor mentek legközelebb? És hányan? Cladovára lementettek? vagy a várhoz?
Jajj itt a panzió, ez előtt szoktuk a kocsit lerakni! http://www.booking.com/hotel/r...*M*Z4gjT*A*2yQwS44707947265%3Apl%3Ata%
3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=b0f269973dd2cb3d1ba60e7f43839be7;dcid=
4;ucfs=1;srfid=5f27b14933d116782e83a3b81c7c01e7c0a41fc7X1
Mi Makóról megyünk onnan viszonylag közel van. 80-100km. A van turista útvonal de mi nem az alapján mentünk hanem saját kútfőből és a kereszteződésekben kötögettünk szalagot.
Mi úgy csináltuk, hogy egy két hegy megmászása után találtuk egy utat amiről jobbra balra voltak kihívást jelentő kaptatók. azokon el tudtunk időzni és ki is lehet rajtuk fáradni. A táj szép de hangsúlyozom, hogy itt kezdődnek a hegyek. Panzió van meg találkoztunk már német motoros brigáddal is. A panzió tulaja is motorozik! Érdemes megnézni! Remélem tudtam egy kis kedvet csinálni. Majd rakok fel 1-2 képet is.
Honnan mentek ? Van ott valami camping? Turista útvonal, látni való?
Casoaia -ra járunk, azt ismerjük. Bár a csapatot elvinném új helyre mesélj még a helyről
Romániában Arad után huszonpár km Ghioroc! Én ott voltam párszor Nagyon jó kis hegyek vannak! Nekünk kihívást jelent! Mi nem használunk gps-t, mert ismerjük. De aki nem annak ajánlatos!
Sziasztok!

Ha esetleg érdekel valakit eladó cross kerék szett:

Első kerék:
80/100-21
Hátsó kerék:
100/90-19

Tartalmazza: Dunlop gumik, fogaskerék, első-hátsó féktárcsa

A kerék szettet eredetileg HusaberG motorkerékpárhoz készítették.

Ár: 110.000 Ft

Érdeklődni lehet a 06/306910104 telefonszámon
Kérlek titeket (akinek van Facebookja) lájkoljátok ezt a képet és azt az oldalt ahová a kép fel van töltve. Versenyen veszek részt. Köszi!

https://www.facebook.com/hunga...
Bükk környékén endurós csapathoz ketten csatlakoznánk.
Bükkzsércen van szállás és elég jó helynek tűnik.
Email : moczaz[kukac]gmail.com
Itt is részeg voltál!
Látod tudod te!alkesz!
Írtam? inkább ittam nem ?
Itt is hülyére írtad magad Gabi!
Photoshop!
Tegyél mar fel igazi képeket!
Ma is jót motoroztunk
Erdélyben tudtok valami jó túra útvonalat ? (casoaia)kívül
06 30 635 9305
3.800 ft db
egybe 3.500 ft db
Valaki használ defekt elleni szert ? Hol tudok venni, (slime)-ot? Tömlős kerék.
Bencsik attila telefonszámát valaki el tudná nekem küldeni
Kérsz érte biztos vagy 10-15 ezer forintot....
Mit kell csinálni vele?
06 30 635 9305
Kívülről 45 vagyok, de belülről.........
Motorosok között nincs magázódás.. Még a 100 éves harleyst is tegezik....
Én sajnos minden Szombaton dolgozom!Néha akkor nem ha szakad az eső!De ha esik akkor ti nem mentek ki,ha meg nem esik én dolgozok,tehát a Szombati összeröffenésnek lőttek :( !
Lehetséges,hogy valaki más volt?Azért gondoltam,hogy magázodunk mert adatlap alapján te 45 én meg 27 vagyok!A tisztelet meg alapból jár!