Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Keresek Kawasaki kx250f (2008) légszűrőházat és gyári jobb hátsó idomot és jobb blokk védő műanyag idomot.

Komplett idom garni és érdekelhet...

Akinek van valami írjon
Köszi

racccccing@gmail.com
Te is ütődött lettél?
Ja tegnap fasza volt, egy leérkezőn jól bekúrtam a fejem a kormányba :)
Porog a topic
Akkor tudok menni amikor ráérek
Mondta hogy tegnap csomóan voltatok.
Rosszkor jössz
Tegnap kint voltunk vagy 8-10-en....
Voltam ma kint az ecseri "pályán" de csak egy EXC-s sráccal meg a kutyájával találkoztam...azért csináltam róluk pár képet
Pécel
Eladó!
05 kxf,rmz 250 blokkvédő. 5500ft 20 376 46 36
Holnap valaki tapolca, sáska, lőtér, csapatás?
Sziasztok!

Az Easy Clutch(kuplung rásegítő) szerkezettel kapcsolatban szeretnék véleményeket/tapasztalatokat kérni! Ér valamit vagy sem?
Köszönöm!
Hello!
Használt 120/90 v.130/90 18 as krossz gumit keresek, ha tud vki segiteni írjon.
köszi
üdv
Igen! 3 fővel.
Vasárnap (március 1-én) valaki jön Dunaföldvárra EC?
ez tetszik :)

otthon CR250-em van játszós motornak
és imádok erdőben meg a hegyoldalon motorozni :P

nagyon menni akarok a rodeóra.. korábban is nézegettem már :)
Felesleges elővételben venni,mert ha bármi közbejön,és nem tudtok menni elbukod.Mi két napra mentünk,szombat, vasárnap.A Hare Scramble a főesemény ami vasárnap van.Szombaton délelőtt,még volt hely,a városi focipályáján kialakított kempingben,ahol van wc,zuhanyzó,meg egy kis csehó ahol lehet enni inni.Ott tudod hagyni az autót,nem kell a parkolással szarakodni.A bánya ettől kb.fél-háromnegyed óra gyalogosan,vannak közelebbi parkolók,de értelmetlen autóval menni mert hosszúak a kocsisorok.A bányán belül vannak folyamatosan járkáló buszok amivel gyorsabb a közlekedés az egyes szakaszok között.A honlapon mindent meglehet találni,jól használható a térkép.Nem árt ha előre megtervezitek hogy hol,és mit szeretnétek látni,hozzáteszem nem egyszerű.Érdemes az első check pointok közül kiválasztani egyet,ahol még az egész mezőnyt látod,aztán átmenni az utolsók közül valamelyikre.Tavaly a Dynamiton voltunk ami azt hiszem az utolsó előtti,de oda már csak kb.30-an jutottak el,de ott láthatod szépen sorban a krémet.Jó hangulatú az egész,nagyon szép,és érdekes maga a hely,iszonyúak a méretek,és ha szereted a hard endurót,látni fogsz olyan dolgokat,hogy csak ámulsz-bámulsz.
ha elővételben veszek jegyet akkor azt postán is elküldik?
vagy csak ott lehet át venni?

amúgy milyen buli? :)
tudnál írni róla?
Itt mindent megtalálsz:link
Odajutni meg úgy lehet,hogy beültök egy autóba,és addig mentek míg oda nem értek Szállást már csak kempingben tudjátok megoldani szerintem, mert a többi már ilyenkor le van kötve.Ha mentek vigyetek sok-sok meleg ruhát,meg vízhatlan cuccokat.Nagy előny ha van gumicselló kéznél.Kurva sokat kell gyalogolni,de megéri. Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz,mi tavaly voltunk
hello
Erzberg rodeoról tud valaki infókat?
hogy lehet oda eljutni?
esetleg szállást milyen áron lehet keresni?
az
van enduró szettem xr 650 hez ha érdekel hívj :) 06209732999
Ez endurrro?
Sziasztok! cserélném supermoto szettemet cross szettre! rexfelgen felnik,talon agyak!