Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Déw...
ma megváltozott sok minden...de főleg a lyégmotorzásról alkotott elképzelésem...
kwádos havernak hála ma sikerült kimenni olyan jégre ahol nádasfoltok is vannak.. és kilyelőlt pályaszerűség... főleg balos kanyarokkal.. a jobbosok meg pont jók annak hogy nem kell olyan szörnyű iven dönteni és ezért nincs hiba a kipufogó oldali legszélső csavarsor hiányával
olyat olyan faint mentem mint atom...
lett fain videó is .. még drónaos is.. tán... hogy atom jó...
Imádom hogy igazi pálya volt nem csak egy balos kanyar ami 360 fokos.... volt benn egyenes is.. ahol 5ben is lehetett küldeni...
a kis sx-f 450 élte minden pillanatát...
persze a csavarok igy is beteg mód toltak...sokkal jobban mint sem nagy csúsztatásokat lehetne csinálni... de olyan sebességgel olyan döntések voltak... ..
persze a kwádosok azok sodortatták mint atom...nagyon látványos volt.. mig az én csavaros gumim.. főleg nagyon nagyon tolós és gyors
Nyilván fiatalabb korban motiváltabb az ember, de a hideg az hideg. Régebben normális védőfelszerelés sem volt, az átlag motorosnak. Farmerban nyomtam. De a hideg az hideg, nem jó az embernek, mennyiség kérdése, hogy mikor dobja le a szíjjat.
Én 14 éves koromol minden télen motorral jartam először a tanmuhelybe aztán a munkahelyre. Volt h ogy mínusz húszban dupla kesztyű 3 gatya. 5 km re volt a cél. Kutyaszarra fagytam. Mostanara fájnak az izuleteim . Szerintem ki lehet fázni de csak evek múltán veszi észre az ember. Lehet van akinel.nem jelentkezik semmi elte végéig. 8 foktól már simán lehet jókat menni! Alatta inkább csak rövid edzésekre jó korpalyan.
Én is így vagyok már a hőmérséklettel, 14 évesen simsonnal csapattam mínuszban is, egészen a kulccsonttörésig.
A 30 napos időjárásjelentés az egyetlen reményünk, mert a tapasztalat szerint, álltalában nincs 8 fok egész februárban.
Januártól nem vártam.mast. szerintem február is kemény téli hónap lesz. Sajnos itt április végéig stabilan hó van. Bár 3 éve januárban 16 fokban.motoroztunk.odahaza. Az egy enyhe tél volt. Nekem 6-8 fok alatt nem jön be a motorozás.
Hály kolbik..
Gonzó úr.. imádom ezeket a 30 napos előrejelzéseket de legyen úgy hogy februárba már + fokok lesznek

20kvárná úr
barátodon te ti tudtok csak segíteni....
volt nekem is ilyen kedélyállapotos motoros ismerős... hihetetlen hullámvölgyekbe jutott a (saját maga által készitett )magaslatairó... de az is mint a hullámvölgy a saját fejében van....aztán az egyik hullámvölgy..(vagy magaslat végén) felakasztotta magát a garagéba...sok sok elvarratlan szálat hagyva maga után...motorok lizingek a csapata nevére stb..nem volt szép történet.. és az hogy még amit hátra hagyott az sem volt piskóta kibogozni...
ugyhogy vigyázzatok az ilyen emberre.. mert az egyik pillanatban fenyegetőzik, beperelni a másikat a következőben meg visszafelé történik a dolog...de gyanúsan csak saját magában küzd.....(ezek is hullám völgyek és magaslatok!)...
egyik pillanatban mindenki szereti . másikba mindenki utálja.....ez nem jó...
stabilnk kell lenni érzlmileg.. és van hogy tényleg csak a kezelés segit...ahogy Szali is irta az okos szomszédjánál...
de ez nem a mi dolgunk.. ez a barátai és családja dolga...

itt a fórumon jöhetnek a motoross videók okos műszaki dolgok.. meg a marhák szerelik a kerekeket
de a gyűlölet, győlölnek megöllek megölnek.. ez ide teljessen felesleges...
a tisztelet az vizon itt is jön ki..hogy kinek mit mond az ember...

lényeg.. ha valakinek a fejében béka van az a világgal is tud békében élni.. ha nincs... akkor a világgal sincs béke...
Ámmen

reggeli ébresztő gondolataimat olvastátok...
de lépni kell mert hív a természet
A drónos felvételek nagyon jól adják a látványt.
5-ikétől megszűnik a fagy és plusz 8 fok lesz -állítólag.

https://www.idokep.hu/30napos
Jó kis terep. Rendesen be vagyok már szarva a tavasztól. Lassan 4 hónapja nem motoroztam.
Hááááát láttam már ezt-azt!!!!!!! :)
Kiviláglik hogy nem ma kezdted a huncutságot:-)

vidéken élesztő a gyakoribb!

A szakembernek meg a púrhab.

Amúgy szerintem azért jobb a élesztő mert az nem hagy nyomot.
Igaz kicsit költségesebb ( kb1500ft),de a purhab csodákra képes. :)
Bár semmi közöm hozzá de csak nem kéne hogy idáig fajuljanak a dolgok.
SZERESSÉTEK EGYMÁST GYEREKEK!!!!

http://youtu.be/zvC7_JeOlcQ
én olyan vagyok hogy megpróbálok kb mindenkit elfogadni ahogy van, aki nem tetszik inkább elkerülöm és nincs balhé
én a diszkó korszakot is úgy végigvittem hogy egyszer sem vertek meg pedig néha elég durván toltuk
az ilyen megverősditől félek, mert törtem már bordát el játékból..... szóval inkább nem izmozok senkivel sem
az ilyenekhez szakember kell, aki nem esik túlzásba de kihozza a maximumot a helyzetből
Mondom nem.irom le mi lett a vége.
Drgonzo 300 forintját símaszkra kell költeni.
Feltételezem ami ciki a történetben, hogy a bátyád szívta meg, aki fellépett a "közösség érdekében" is az okoska ellen, mert bizony a jog az okoska mellett áll,
a bátyád meg önbíráskodott.
Okoska mindent jogszerűen csinált...
Én elhiszem amit mondassz. de hidd el a mi szomszédunk jó útra tért. Segítettünk neki. Azóta csendben meghúzza magát és a fal mellett jár mikor meglátja a bratyot vagy én megyek haza. Szerintem többet nem jelent már föl senkit. Amikor egy évig gyógykezelésekre jársz utána jobban atgondolod legközelebb mit csinálsz. Ha kopacsol a szomszéd inkább fejhallgatót húz. Vagy letakaritja az olajfoltot.
Nem kell lebecsülni az idiótákat, hihetetlen mekkora elszántság van bennük, nekem volt egy dilis munkatársnőm, olyan dolgokat kikombinált és véghez vitt hogy csak pislogtam...
Jó kis baszós anyuka volt aztán dugták sokat sokan, aztán aki megszivatta nagyon keményen visszavágott, félelmetesen járt az a kis zakkant agya.
Komolyan mondom ha ezer évig élnék akkor sem jutnának olyan dolgok az eszembe.
Úgy gondolom az ilyeneket jobb elkerülni figyelembe se venni mint leállni kötekedni