Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A haver a patakba...
http://youtu.be/XhLQlsHrYWs;feature=youtu.be
Vs az en..1:33 alatt mentem fel :P 6:20 tol van a patak.
http://youtu.be/I8TzcVtyj4Y
Nézegetem, mit lehetne venni endurot. 800körül 2T jobban szeretnék, egyrészt könnyebb is. GasGas ec 300 van pár eladó, de fogalmam sincs mire lehet vele számítani.
4T exc 400, 450. sok variáció nincs, sokadik gazdás, lerúgott darab. drágább motort nem viszek erdőbe, arra a 30 órára elég egy egyszerű vas
körbejárom a kérdést, vétel előtt. Figyu már, biztos te nem láttál erdőben full crosst. mondjuk 250nel, le lehet szopatni bárki fejét.
Zari!! A hasznàltautón hirdetnek egy 20 óràs 450 exc...2014 es .Csak ràd gondoltam....tudom, hogy szertnél egy ilyet....Jó kis motor....
Jól néz ki csak a berugókar kevés.Vannak olyan helyzetek amikor az önindító nagyot ment!
Ez még olcsóbb... És tublissal mindenre képes...
Jó àllàsu az még midig...
Gabi ha hiszed ha nem eszembe jutottál.Az elég jó álásu motor volt!
Így van......Rohadt sok pénzt fizetünk azért a frànya öninditóért...
Par honapja hoztam egy 2010 es yzf 250 yamahat.6 ! Uzemora volt benne. Vadi uj volt. 3200 korul adtam el. Volt hozza komplett ohlins ttx elol hatul . Akropovixs . Rekluse. Ugy volt asszem 4300 euro. Abbol egy hatso kerekkel mocsok jo endurot csinalsz. ezt csak az ara miatt irtam be ide. Beleszaladhatsz hasonloba.
Jó......de a nap vègére màr rugni kell.....Akkor màr mindegy ha 250 4T cross motort rugsz.... Azt legalàbb lehet olcsón venni..
Nézegettem a 250-es négyütemű tényleg nem sok van főleg 2011utáni
.A 2008-2010es széria nem jó?
A 250 ccm gondoltam......föleg ha extrémezel....ha tempós endurót akarod....jobb a 350..
Az árral egy kicsit tudok feljebb menni.Egyébként 80 kg alatt vagyok.De milyen kisebbre gondolsz.
1.2M nem kapsz 350 est. A 250 exc f pedig 2014 től jó...Azt meg nem àruknak....Ez az a hatàr......hogy gyüjts még egy kicsit..Ha 80 kg alatt vagy akkor a kisebbet venném....
Sziasztok!Motorvásárlás előtt állok szeretném a véleményeteket kikérni.Két motor között vacilálok Ktm exc f 250 a másik 350exc. Ha tudtok valami infót ezekről szívesen venném.Vagy esetleg ötlet mit volna érdemes venni 1.1-1.2m-ig.Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!
Gratula, látszik a rutin....az írásodban. :) Sok sikert a következő versenyhez!
Nagyon jo..szerintem is kell elvezni az elvezheto hatarokon belol.Gratula!!!
Vennél endurót...Ahha...Akkor miért sxf-et akarsz venni ami full krossz... ?
Doki ez kurva jo szoveg :)) mindenki enekel valahogy . ....aaaaaaaa
Doki ez kurva jo szoveg :)) mindenki enekel valahogy . ....aaaaaaaa
Köszi, hogy leírtad!
Szerintem nem az eredmény a lényeg, hanem az út, ahogy mész rajta.
Ha élvezted a versenyt, akkor minden rendben!

Szerintem jól döntöttél, hogy nem erőltetted, általában sérülten, fáradtan már csak a motor zúzás megy, nem tud úgy figyelni az ember, meg valószínű az agya is lekapcsolja a testét ezért hibázunk már sokat akkor.
Ma kiszaladtam kicsit edzeni, elkaptam vállal egy fát, de utána még erőltettem a gyakorlást, vitt a hülye fejem, meg is lett az eredménye, úgy eldobtam a gasgast mint eddig soha, lehet szerelni...
Epp ezert gaz hogy nem igy lett talalva.
Nyilván felmerül, hogy a versenyben milyen eredmény született, hiszen a stopper is számít: a szombati napon a veterán osztályból 32-böl 17-fő tudta teljesíteni a távot, a listán 21-ik voltam, vasárnapi rajtnál a nyomvonal összevont expert-veterán 154 indulója közül a 103-ik "legjobb" helyre voltam beosztva, az előző napi szombati eredmények alapján. Erre azt tudom mondani, hogy mindenki énekel valahogy.