Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tetszett a tiszta jàrása.Működik a különolajzàs..Először éreztem 300 ason...hogy nem akarok 250 est belőle. Meglehet zabolàzni....nem akar megölni....
Sziasztok

http://www.ebay.de/itm/2x-Memb...

http://www.ebay.de/itm/JOllify...

ismeritek esetleg van ezekről véleményetek???

Köszi
nem vagyok biztos benne, de többségében benne lenne az első 5ben
És azzak is szétverne mindenkit....
mr sherco jarvisnak ha egy szatyor pénzt adnának ráülne még a dr350re is és avval versenyezne.......
Mert azt adjak alajuk :))
Akkor Jarvis éknél miért megy mindenki 2T vel??
Semmi osszefugfes nincs 2 t meg versenyzes kozt
2T a versenyzőknek való. Én elporoszkàlok a 4T vel...
Két irassal lejjebb meg kirohogted a kettet. Jovo heten meg veszel egyet.
Igen.Csak 1 cm negatív rugóút volt....de így sem éreztem magasnak.A karbulàlàs hibàtlan....Sok falevél van még nàlunk....igy még a fim es gumi is jó volt.Picit kemény volt a kuplung........(finomabbhoz vagyok szokva). És könnyűnek éreztem az elejét..Gondolom a teló becsúztatàsàval(két hàrom mm ) orvosolható...Csak azérf nem írom...hogy a legjobb 2t ...mert shercoval még nem mentem...De bàrmikor eltöltenék rajta egy egész napot.
Debizony.
Az a lényeg.
Persze...
Zsoltinak bejött?
kár hogy ilyen a stílusod Feri...

illetve abból a szempontból kár, hogy elkezdtem nézni a "ZsirTv Rénó feljáró - Dzsiádzsitccu szörpel!" videodat a 3 éves fiammal. (motorbolond, imádja a videokat is)
le kellett állítanom a sok szitkozódás miatt. hang nélkül meg szart sem ér.

persze tudom, hogy nem gyerekeknek készíted a videóidat. meg hogy fel vagy pörögve, (esetleg be vagy baszva) miközben csapattok. és jól is teszed. meg mindenki kapja be:)

csakhát családi műsornak nem valók... ettől függetlenül majd megnézem ha bealudt a kiscsákó.

forgass gyerekbarát videókat, ne küldj el senkit az anyjába és haza se. hidd el sokkal többen szeretnének
Sràcok.....!!Mi voltunk olyan hülyék ,hogy kimentünk ebbe a szakadó esőbe a hegyre..Mentem Beta 300 al. A legkezesebb 300 2T amivel mentem. Az alapjàrati hangja gyönyörü...Alacsony....Szóval jó motor......
Itt a faszom ..ez nem jo ido...minden este havaz a gecibe..es esik..ma is fullba esett,reggel havazott..egesz nap szurke meg baszott ido van..nem jon h kimenjek a kibaszott hazbol,nem hogy motorra uljek.
Motorozzatok!! Itt a joidő
Azért az elején korrektül mutatja, hogy erősen ráz-rezeg minden porcikája.
brutális és nem csak a motor, a pálya is. jó lenne egész évben ilyen homok pályán edzeni. Azt hiszem nem lennének erőnléti problémák...
A 150 xcw én is kipróbàlnàm.....Szerintem a fiam boldog lenne vele...Még mindig ezt a 2t baromsàgot szokta emlegetni....hogy az az igazi....
ez a veszély nem fenyeget, hogy pl. ez nem fog tetszeni benne, mivel nagyon kicsi az esélye, hogy üljek rajta
Ugy adta hogy kerult az ismeretsegi korbe egy 150 xcw 2017 es. En eloszor azt gobdoltam.ugyanaz mint a nagyobb ccm eknel minden. Aztan ahogy probalgattuk szerelgettuk szepen kiderult hogy par fontos dolog tokre mas. Ebbol nem lehet kivenni pl a kormanyutkizot mert beler a telo a hutokbe. A 300 nal nem. A haspancel nem jo ra a 300 rol. Masabb a vaz picit. Meg meg par apro finom elteres. Ultra jo kis szerkezet! Ultra konnyu es rohadt eros. A gasgasnal akkor ezek az elteresek kimaradtak. Jovanazugy pistabatyam.