Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az a lenyeg jobb e. Hanem hogy megvetted.a tpi hez is lesz majd sok minden amit meg lehet venni.a jd ceg jopar markahoz azon belul tipushoz gyart kütyüket. Vilag szerte nem kis darabszamok ezek. Ügyes!
Eddig kétszer vettem JD jett kittet, de mindig visszatértem a gyári tűkre, mert jobban be udtam állítani velük..
Biztos ismeritek a JD nevet. Na annak a tulaja mar erosen rajta van a dolgokon. Furcsa mod en kuldtem neki fotokat injektoros rol ausztraliaba. Fogalmam.sincs min dolgozik. De biztos hogy ehez is lesz majd sok jo draga bizbasz.
amennyire ismerem ezt a ktm céget tuti kitalál ebben is extrákat
pk nem kör alakú injektor szóráskép hanem csillag vagy kettőskereszt a "jobb keveredés érdekében"
hát az injektort
kíváncsi leszek mit fognak kitalálni a "kényszeres" szerelők ha a karbit végképp lecserélik injektorra, mit fognak napi szinten állítgatni
Nem olvastam vegig de nem is kell. Vege az xc w utolso karbisoknak is.... Szerintem az sx be is beleteszik jovore. Aztan helo.
Szerintem gps/telefon vagy kamera tartó.
Csabi ez nagyon jo video! Baromi jo kis cuccokat pakoktal ra ! Az a kis jostik mi a jobb oldalon? Gyari ventibol van ra ketto ?
Linket tudtok arról a kuplungról?Sehol nem találom.
Minden ami terepmotorozás !

http://youtu.be/tt2Bcn6cFeg
Ok. Semmi probléma. Beteg vagyok, ugysem tudtam volna menni.
Csak én voltam....Ezért nem szóltam....
A beta is nagyon finom...Nem kétség..hogy a legjàmborabb 2T. Ezen a motoron éreztem először,hogy nem kell belőle 250.
Jó kis fellépők.... Shercom szerti az ilyet. Butitva nagyon tudja...Tol mint a traktor.
Taknyolok, meg nem motoroztam már szeptember óta, lemostam a masinát télére. Idénre kimotoroztam magam, nincs hiányérzetem. Köszi amugy. Ha mentek ki dobjál egy üeznetet, lehet kimegyek beszélgetni, bámészkodni.
Sisakba nem érzed.. Meg nem is crossozni fogunk... Gyere te is... Utàna lehet 3 hónap szünet....
Olyan szél lesz, hogy elveszi a kedvedet.
Holnap megint tavasz......Nehogy kimenjek lőterezni......
A tanulás alap már minden szakmába és a fejlődés! De valóban kell hozzá szerencse is nem kevés de szerintem a pozitiv hozzáállás sokat segít!! És soha nem adom fel hisz az endurozás is erről szol! De szokták volt mondani mindenki saját szerencséjének a kovács!
Biztos hogy kell a piaci rést is keresni, de pont az asztalosság olyan, hogy ott is fejlődnek bizonyos dolgok, akik 20-30 éve csinálják azok is futnak bele új dolgokba... Így előfordul hogy bizonyos szakmákban, az a mai világnézet hogy: egy embernek az élete során legalább 3 szakma kell legyen, ez megdől! Én azt mondom: az üzlethez szerencse kell, nem is kevés! Amit előzőleg mondtam: jó időben jó helyen kell jó dolgot akarni, igen ez mind emberfüggő, de hogy ennek a háromnak a metszéspontja egybeérjen, ahhoz kell a szerencse.
Így igaz: előre, aztán lesz valami! :)
Én egy rést rontottam el, a pc üzletet
Pesten melóztam rengeteg alkatrészt, gépet raktam össze rendelésre
Vidéken még nem volt semmi pc cucc akkoriban(kétezres évek eleje)
Csak inkább az építkezésbe ment a pénz aztán mire kész lett a ház a pc biznisz meghalt
Ez volt az egyetlen lehetőség amit nem aknáztam ki
Mondjuk kőrösön inkább biceg a pc biznisz mint fut, szóval milliomos nem lettem volna belőle
De kell hozzá jó szerelő is!! Aki az egyebet is meg csinálja!