Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vàllalom.Nem utazók 1000km egy jó sielésért.....
Ilyenkor csak a hulyek.motoroznak. sieljetek!!
1:35-nél valamit nagyon elbaxhattak a fiúk,hogy a pocsolyában kell nyomniuk a fekvőtámaszt...
Tartósan...sokàra... Utàlom a tetves telet..
Köszi Köszi... ez egy jó hír. Mikor lesz 15 fok megint? :) :) :)
és mikortól rövidülnek az éjszakák?
Sràcok! Még 2 nap.....és hosszabodnak a nappalok...
Köszi a storyt, jó lehetett!
A nyari gumisok otthon maradtak...na a tegnapi hajtipajtirol,a titokjancsik kedveert :))
ugy indultunk,hogy havazott mikor a motort a garazsbol kitoltam,mondom magamba meg hangosan is,hogy fasza.Felcuccoltunk reggel 8kor es irany Oroszhegy a szilvapalinka hazaja,es Zsoci faluja:)..nem volt otthon,de volt akikkel motorozni.A hegyen tul nem havazott de nem is volt 2 foknal tobb,sot ahogy emelkedtunk 1 fok volt es a fold jeges havas.Lehetett igy is motorozni csak a lapisba oda kellett tartani,hogy baszod a fejeseket es a felfelebe ha nem huzol rendes gazt rendes gumival akkor maradsz ott.Szuperet motoroztunk,estem is egy befelebe akkorat,hogy az elottem levot motor nelkul el kerultem,de szerencse mindt egy foka csusztam befele es nem lett nagy bajom,ugymond semmi..sikerult egy foldon hevero vatuskonak nekimenni ami kiutotte a kormanyt a kezembol.Aztan a hatam meg harapta az ideget es szerencse,hogy a hazigazdak zsebeben lapult a fincsi..na miii,hat a szilvakifott es kb 2 deci eleg is volt ahoz,hogy mindenhol nyelgazon menjek par vetejtarsal ahol eddig 2-3 -as kis gazokkal mentunk.Eddig nem koppant a tello,de most aztan csattogtak neha,mert a 2-3 meteres muzsdakat is 3as 4es vagy kitudja milyen gazakon padoltunk..szoval szerencse eses nelkul meg usztam a palinka utani meneteket de az egeszrol egy jo elmenyyel tertunk haza...
Haverok palinka,fanta,na meg a nyelgaz :))
http://youtu.be/775GfGRdhDM
http://youtu.be/ZulBJOsPDSU;lc=z22xxbibtnryijqfkacdp43ba1o3vbhvfmeppviouqhw03c010c
Változik a magasság, légnyomás.. Csak egy országgal mész arrébb, már nem biztos hogy működik. Vannak a gyártóknak is különféle beállítás ajánlásai, pl Brazíliába nagyon dúsat ajánlanak, dúsabbat mint európába télre. De Erdélybe se működik az itthon nagyon jól bevált fúvókázás.. Tehát a kérdésre válaszolva egész biztos nem placebo, csak itt nálunk nem működik jól..
Lehet hogy oda jó is, csak 8-10000 kilóméterrel arrébb, nem biztos hogy működik..
Heló! Ez a jövőre nézve engem érdekelne, itt a fórumon lesz promózva? Mert akkor rendszeresebben benézek. :)
Latod. Ők.nem.igy gondoljak. Csinalnak valamit amit meg fognak venni mert ugy van beharangozva hogy jobb. Te egy csalodott ugyfel vagy. Valiszinu tobbszor nem veszed meg. Na de ott van.meg masik 10000 vasarlo .
15 :50 nel hanyat fektetne meg?? es befele? :))))
de csak verofenyesbe es ebbe a patakba..mashol vege,full jeges es havas.Itt most huzzak ki a kidolt fakat az erdobol Misike es csapata,avagy a Szepvizi motoros baratunk :))
Szepen megy a motor nagyon foleg,ogy ujra tomtem a kipufogot...tello tesztelesen voltam mert az is kapott kis modositasokat..
De jó a talaj most is nàlad... Nàlunk minden tiszta falevél...csúszik mint a jég...a sok vihar àltal leszakadt faàg...meg ott van nehezitésnek...Szépen indul a géped...meg jó erős alul..
számomra az a fura hogy minden évben fejlesztik a motorokat
mégis a nép mindenféle szarságot ráaggat pluszban
mert azt még megértem hogy aki 60 kiló és aki 90+ annak másabb rugó kell vagy épp a 160 és a 200 centisnek kell némi módosítás
de ez a sok biszbasz meg 0,002 milivel vékonyabb vastagabb tű egszerűen katasztrófa
a gyári tervezőknek ez miért nem jut eszébe? vagy ezeknek java része értelmetlen placebo?
Nekem azért elég fontos lenne hogy ha veszek valamit, akkor jobb legyen....