Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

grat a gépedhez! és persze a hegymászós "agymenésedhez" is:)
ha már se sör, se pia, haverod kezéből verd ki a cigit! :)
elektromosak. lehet oda is szánják őket...
na igen a hiba az ésszerűség szó
városban ésszerűbb lenne egy ilyen mint bármelyik más sportmotor.......
Rendőrök idén ilyennel nyomják
Isten széke a kelemen havasokba
En is úgy voltam vele hogy a haverom haverjanak az inokatesojanak a baratjanak van tpi...:))..viccet felre teve a 17 est el vittek jo penzert es agyaltam mit venni..aztan ez a faluba volt a botba es elhoztam de elotte utana szaglasztam hogy eggyaltalan erdemese vuk foglalkozni es a madarka azt sugta hogy vagjak bele mert jo lesz az...aztan mondom egye fene kirpobalom es ha szarok lesznek akkor majd jovobe veszunk masat
olvad már
1-es kű?
A sok munka meghozta gyümölcsét!
Na ez igen! Nagyon jól nyomtátok. A motorhoz gratulálok és a túrához is!
Na sok sikert hozzá, kíváncsi vagyok neked hogy jön be.
Jaxy, eddig te terjesztetted a rémhíreket a TPI-vel kapcsolatba. Most hogy vettél, elmúlt minden baja ?
Mindtha igen..ennek a szinet is kiprobalom :)) az injektorok eddig jol muxenek,a motor szepen jar,olyan egyenletesebb a kakao leadas de kraft az van benne..nem ugrik olyan hirtelen paraszt erovel de szepen megindul es jol megy,mas a mozgasa mindt a ktm nek..de ezt havon es laposba nem lehet meg telyesseggel allitani..majd mikor a hegynek neki tamasztom es a patakba megcsovelem..na akkor..de a sok tpi remhir ellenere jonak igerkezik annak ellenere is,hogy hardendurozni kell
JAXY, lecserélted az idomszettet és beraktál egy injektort? :)

Milyen a gép, próbáltad már?

Gratula!
Nyugodtan...en is szeretek irigykedni...motival is egy bizonyos szinten :)
Zsírt meg a haverjait ilyenek nem érdekli! Csak az egó számít!!
Milyen érdekes, hogy nem is ismerjük egymást és pont így gondolkodik mindenki a környékünkön is. Télen nincs motorozás az erdőbe, kicsit regenerálódik a terep nyárra. Csak homokba járunk néha el, ha nagyon nem bírjuk moci nélkül.
Na ez a valami! Nem baszni kaparni széjjel idiotaknak a téli alvo erdőt. Ezert javasoltam.a betont mint lehetseges opciot az erdőből tavozni.
Szabad irigykedni..?
Egy kis pillanat sorozat a téli élet szépségeiről..meg mielőtt meg kérdeznétek nem fagytunk be a sátorba,ejjel -9 volt de a sátorba..ott a kép,pihe hálózsákba 20 cm havon aludni akár az ágyba. Legfontosabb egy ilyen téli túrához a minőségi lábbeli amibe nem fázol meg ..ha kint bebelsz akkor a hálózsák majd a sátor ...a tura alatt a legfontosabb a megfelelő hidratálás..nem sör,pálinka..viz vagy meleg tea.
Soknak furcsa lehet de kurva szép es kitisztul az agyad a vadonban mikor magadra vagy utalva es minden lépésednek és tettednek miértje kell legyen mert hanem bajba kerülhetsz.Itt nagyon fontos a higgadtság a megfontoltság es a legfontosabb élvezni kell..es persze mind ezt mi 1 m hoban dee szél és vihar nélkül élveztük...
nekem a téli motorozások után hetekig ropogott a térdem, már a szimós korszakban is verettük keményen, kutyalánc volt a kerékre tekerve oda-vissza
akkoriban nem hallottunk még szöges gumikról