Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nissin jo persze, de azert erezni "kis" belemagyarazast...
Japanbol..persze..
India es Kina lesz az a Nissin brake factory...
Ja es joval olcsobb, mint a Brembo (nem a nagy- es kiskereskedelmi szinten).
A másik téma az angliából olcsóbb alkatrész: azért azt talán könnyen belátható hogy az értékesítési láncolat hossza (hány nagykereskedőn keresztül jut el hozzád az áru) nagyban befolyásolja annak árat. Valamint az is hogy az a kiskereskedő, akitől te megveszed mekkora piacon dolgozik. Az a kereskedő aki napi 100 alkatrészen kell megkeresse a napi betevőt olcsóbb tud lenni mint aki napi 20 alkatrészen keresi meg ugyan ezt. A magyar enduro piac azért nem túl erős (kevés lakosra kevesebb motoros jut és azok egy része is épp csak életben tartja a motort mert nincs pénze) szemben a nyugati országokkal. Így nem csoda hogy az angol és német web áruházak olcsóbbak jóval mint a magyarok legyen szó alkatrszéről vagy akár kiegészítőről.

Nekem amúgy a husqy (nem ktm éra) kapcsán nagyon jó tapasztalatom van a Mauergépesekkel. Az én motorom nem egy gyakori darab, de legrosszabb esetben is 2 hét (de általában 1 hét) alatt a kezemben van bármi, ráadásul olcsóbban mint amennyiért külföldről rendelni tudnám.
Az én szempontom ktm kontra egyéb témában: a vétel ár és értékvesztés része kevésbé érdekel, ráadásul gonodolom az összes márkánál hasonló (ktm 2,8-ról 2re esik egy év alatt a többi meg 2ről 1,3ra, nem láttom a különbséget). A ktm szervizháttere viszont erős. Alkatrész bármikor van hozzá, ráadásul egy csomó aftermarket kiegésztő is. Valamint ismerik a motorszerelők ezért nem kell azon rugóznom, hogy valyon ki vállalja el illetve hogy jól csinálja e meg. Ez utóbbi nekem a legfontosabb mert nekem a motorozás a hobbim, nem a szerelés.
Most el fog tűnni egy kis időre innen zsír, aztán visszatér, mintha új volna... Mindig ezt játsza!
Most Laller lett az ev motorosa! Egész jó az iràny.m int az osztrakoknal mikor koncsita nyert!
ez a jó amikor valakit szembesítenek saját hülyeségével
http://youtu.be/SB4YlPbOM5U
6:30 tól kérem hallgatni
lehet gazdag vagyok csak meg nem tudok róla!
Az a lényeg....van alkatrész a ktm hez 1 hét alatt... Az nem baj ,hogy 10 év kellett,hogy egy működő öninditót csinàljon a 2T hez.És még mindig nem tökéletes. Emberek vagyunk....és ellnézünk a tények felett. Azt làtjuk amit akarunk...Ez van. Engem nem zavar,,hogy egy vàltótengelyre sokat kell vàrni....mert valószinü...soh nem kell majd.. Ugyan ez van a Ferivel is. Nem akarom védeni....mert nem kért meg rà...ésnincs szüksége rà.de nem rosszan ő...mint bàrmekyikünk...csak màs. Mindenkinek van jó,és rossz tulajdonsàga. Egy biztos...Ha a legjobb 100 extrémenduróst sorba àllitjuk...többen lesznek mögötte....mint előtte. (Magyarba)
Feri ! Barátunk ! "Az irigység azt jelenti, hogy valami olyat akarunk, ami másnak van, de MI vágyunk rá; az a fölismerés, hogy valami nincs meg nekem, ami másnak megadatott. Csak olyan dolgokra irigykedhetünk, amelyeket mi magunk is akarunk" Mi lenne az amire irígynek kellene lennie itt bárkinek ? Mi az amitől te itt többnek gondolod magad, bárkinél ? Egy komplexusokkal küzdő szerencsétlen embernek láttadod magad, aki rendre idejön (hazudozni), ahol újra és újra belerúgnak, ahol már évekkel ezelőtt is utált szinte mindenki. Te szeretnél egy kis elismertséget ettől a csoporttól, de évek óta nem tudod elérni. A veled szembeni viselkedést, te magad érted el a rossz stílusoddal. "Az ember maga a stílus" Te rakod ide a videóidat, írásaidat, hogy nézzük, olvassuk, majd te reagálsz a mi egymásnak írt (tehát nem neked) írásainkra. Egy idézettel zárnám soraimat (szerző: Zsírferi) "simán nem kell elolvasni nem kell megnézni" Ui: Egy valamiben nagyon sikeres vagy, el kell ismernem. Méghozzá hogy ilyen rövid idő alatt ennyi emberrel sikerült megutáltatni magad, ez szerintem világszám. Guinnes rekord gyanús, le kéne hitelesíttetned.
azért hagyta a haver is a magyar BETA importőrt
az a lényeg hogy a ktm motorhoz ha valami kell szinte bizonyos hogy 1 héten belül meglesz
ezt a szintet kb még a honda tudja hozni a többi mind lassabb
pl a shercohoz hiába olcsó minden amikor egy fasz a szálítás és logisztikájuk, ott se a miksi a hibás hanem aki "elfelejti" magyarországra küldeni a cuccot mert tudok ilyenről is
vagy épp a gerecse és a többi hasonló cég is ilyen helyzetben van, a tőle megrendelt husky idom vagy 3 hónap múlva ért ide
angoloktól meg alig több mint egy hét volt, és 1/3-al olcsóbban mint itthon a gerecsééktől
Feri nem erről van szó nem érted!! De majd személyesen kifejtem Ajkarendeken
ez jóóóóóóó
haver is a betához most vett hozzá alkatrészt hááááááááát nem a ferenczet választotta na Ausztriából vásárolt mindent onnan jött pik-pakk a az alkatrész ja és olcsóbban
nemtom telefonos ár volt
Nem a micival van a baj. Hanem a kornyezetével. Olyan mint amikor egy jokepessegu kis Magyar gyerek szuletesekor bekerül egy 20 fős cigàny csalàdba és ott kell felnevelkednie.csirketaknyon.
Feri ebből hogy jössz ki..... Ugyanez volt tavaly haverral. 17 vacsi uj moci. egy valto hiba miatt kimaradt a nyari szezon.mert nem volt elerhető a boss turnezott. Motor sorsa uganez lett mint a tied.
Szia.. A 2007 Ktm 250 SixDays amivel a képeiden mész, az az enyém volt.. :-) De jó volt viszont látni a paripát..!!!
Üdv.
hol is kezdjem!
mindig ia bejött nekem a beta
ezert úgy gondoltam veszek egyet
hozzá jutottam egy 2016 os 300 rr hez külföldről
(csapi beta volt a szerencsés kiszemelt 2017 ben)
nagyon tetszett a motor minden porcikája kivéve a telók
gondoltam h felújítom kb 3. írtam a neked allatresz ügybe egy rohadt válasz sem jött! ezert úgy voltam vele ha ilyen jó a magyar alkatrész ellátas pedig csak alap dolgokra lett volna szükségem. akkor mi van ha kicsit komolyabban bele kell nyúlni (1 2 hónap pihi?) így hát eladtam bagóért mert külömben rám rohadt volna!
az h van piac az relatìv 2 milios( új ára) mocit 1 év múlva eladni 1.3 ért elég nagy értékvesztés!!
meg mindig a véleményem az h szerintem jó motorok de nem tartják az árukat és ha csak nem piaci ár alatt adod nehéz eladni!véleményem szerint ugyan ez ( sherco gasgas tm )
Melyik betara kapta?
Köszi,!
Nem csak shercosoknak ! http://youtu.be/qpvjx3o1e2w