Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel tele van a youtube sokkal durvább sértő tartalmakkal, lehet a hivatalos útból sem lenne semmi, hiszen a konkrét szolgáltató esetében gondolom azért nem történik durva dolog, csak motorozik, erre meg simán azt mondják ez nem sért semmi youtube szabályzatot.

Mindegy a lehetőséget megismerte aki még nem ismerte.
A videó tartalmak szolgáltatása céllal történik a szolgáltató részéről szerintem tök mind1 mik a szolgáltató céljai,
egy közös soknál van a bevételszerzési lehetőség, de ezen felül még marha sok cél lehet, ha a saját céljaidhoz nem szükséges a tartalom nem kell nézni, minek néznéd,
esetleg ha a saját céljaiddal ellentétes fel kell lépni ellene. Lehet jelenteni a youtubenál (továbbiak funkció a megtekintés szám alatt balra, ott a bejelentés amin a zászló van),
Le fogják törölni, főleg ha sokan jelentik s nyomós érvet adnak mellé. Max fellebbezhet a tartalom szolgáltató, ha akar.
Nem ő az egyetlen, aki ezt csinálja, tele van a youtube videókkal, amik tartalmat szolgáltatnak és globálisan nézve több kárt okoznak mint hasznot, nem kell az egyénen fennakadni, csepp a tengerben.

Ki lehet takarítani a szerinted szeméttől/sértő dolgoktól a youtubet elég gyorsan csak venni kell a fáradtságot és jelenteni kell, a végleges hatáshoz kell egy kritikus tömeg akit sért,
aki itt nemtetszését kiírja és már mind jelentette volna a sértő tartalmakat rég törölték volna!
Nem akarod jelenti? Miért nem? Ha zavar, csak ez a hivatalosan járható útja, nyilván érdek ütközések lesznek, de most is vannak, csak nem teszel ellene semmit hivatalos formában,
leírod a véleményed (sokaknál ennyiben kimerült nem tesznek semmit) próbálsz beszélni az emberrel hátha megváltozik, de ha nincs hatása csak a hivatalos út marad.

Hasznosabb dolgokkal kell tölteni az időt, aminek van értelme, felesleges másokkal foglalkozni fórum beszélgetés szinten, olyan mint az öregasszonyok értelmetlen pletykája.
Az emberekről alkotott véleménynyilvánítástól senki nem lesz okosabb, haszontalan infó, bár ha annyi a célod, hogy meg tudja nagyvilág mit gondolsz egy egy emberről helyzetről akkor lehet róla írni.
Lehet értelmesebb dolgokról is dumálni a fórumon ami előre visz, mint folyton másokkal foglalkozni, szívesebben fogják olvasni ha értéket szolgáltat, bár a fene tudja a mai kifordult értékrendű világban lehet érdekesebb a haszontalan "pletyka", mit a valódi érték.

Mindegy, végül is mindenki arról beszélget amiről szeretne! Bocsi

Csak le akartam írni, hogy van lehetőség a netről töröltetni videót a youtubenál, mint "hasznos infó", ha valaki nem tudná, csak kicsit hosszúra sikeredett
A tartalomszolgáltató biztos nem fog örülni neki, de ez van ennek a kockazátával neki is tisztában kell lennie.

Engem inkább az aggaszt cseppet, hogy manapság Magyarországon az emberek megelégednek annyival, hogy leírják/elmondják a véleményüket, de többet nem tesznek, pedig lenne rá lehetőség, persze lehet nem is érdekli/zavarja őket annyira, hogy többet is tegyenek érte!
A videókkal kapcsolatban leírtam az utat, aki szeretne élni vele megteheti.

Jó egészséget és sok kellemes motorozást kívánok mindenkinek!
Ferikém!! Ezek a farok videók mire jók?? Az aki ezt a sportot űzi az csendben tisztelettel és alázattal teszi!! DE JAVÍTSATOK KI HA NEM ÍGY VAN!!!!! Miért kell a közvéleményt borzolni amúgy sem szeretnek minket az erdőbe. Erre te telefosod az ilyen videókkal az egész nettet! Mire jó ez???? Ja és van egy régi közmondás "embert barátjáról"
Ha olyan ügyes lenne mint én...... akkor lenne annyi önkritikàja,hogy belàssa,ez nem az ő terepe....
Ha annyira tudna mindt zsir akkor 3 napot is siman tudott volna telyesiteni :))))
Értem, köszönöm még az első tengely és a lábtartó közti távolság érdekelt volna. Egyébként ezek a méretek teljesen megegyeznek pl. 2014es 4T KTM-ével.
Egy média celeb...aki elhitte hogy tud motorozni
Első évben nem is engedték ki a dakarra mert semmi tapasztalata nem volt
Így nevezett pár versenyre, ahol ért el eredményeket
Pl volt amikor egy indulóból az első lett
A múlt évi dakaron feladta elég az elején, idén az első nap már géphibával küzdött....
Amúgy saját bevallása szerint nem szeret homokon motorozni
Ezekkel a tényekkel szemben olyan média felhajtás van körülötte hogy hihetetlen, az év motorosa címén röhög most fél ország. Közben még a zsír is jobban és eredményesebben tud töle motorozni
De biztos ocsó vot
Ki ez a Laller?..sok szerencset neki :P
Az én szememben ez a lali gyerek addig csak macskajancsi lesz amíg nem megy végig a dakaron
Tökmindegy hogy az utolsónak +200órával de akkor is,menjen végig
És ha csak nem robban szét a váltója vagy egy kamaz nem gázolja el addig csak hiszti lesz a kiállása mint pl most az állítólagos géphibája
Vissza kellett volna utasitaia a címet . Herman cimboraja lehet . Az meg kurvnagy egynap dakaros legenda. Azt se nagyon tudjak kipiszkàlni a szekebol. Pedig erősen probaljak. Mx berkekben kb mindenki ruhelli a csavot.
Jó ilyen dolgokat olvasni itt...
Laller témához ezt írtam. Egy idézet Lőrincz Olivér ultrafuró, edző gondolataiból:"Vigyázzunk, hogy azért ne ragadtassuk el magunkat és az objektivitást mindig tartsuk a legfőbb mércének fejlődésünkben és sikereinkben. Szerencsére a mi sportunkat méterben, szintben és percekben mérik. A bírók nem pontoznak, így egyszerű helyén kezelni önmagunk. Összehasonlítani eredményeinket másokéval, vagy az évekkel ezelőtti eredményeinket a mostaniakkal. Értékelni önmagunk az alapján 3 vagy 3000 fős volt a mezőny, illetve a világ elittel küzdve lett valaki 20., vagy a falusi tornán győzött. A bulvár imád mindent eladni és látok sportolókat, akik élvezik a fals csillogást a feltupírozott félsikereiknél. Aztán vannak, akik csak csendben, szinte észrevétlenül hülyére verik a fél világot. Őket mindig azzal vígasztalom, a szakma pontosan tudja melyik eredmény mennyit ér, nem az számít Juli néninek a faluban tátva marad e a szája, mikor a Blikkben olvassa a hangzatos eredményesőt. Már ha kell vigasztalni, mert azért sokakat még nem tántorított meg az értékrendszeréből kibillent világ.
Hogy a média mit hoz le, annál ezerszer fontosabb, hogy mi maguk, hogy viszonyulunk az eredményeinkhez, milyen érzéseket generál magunkban egy-egy szereplés. Igen fontos, hogy ne a taps erejéhez mérjük magunkat. Tudnunk kell tisztán, objektíven, minden külső hatástól mentesen önértékelni. Csendben, befelé figyelve. Nem azt alapul véve hányan ki és hogy veregeti a vállunk, vagy épp hányan szólnak be. Keveseknek megy ez jól, pedig esszenciális lenne."
ugyanolyan celeb mint a győzike és a fekete pákó, és ugyanolyan viccesen szomorú is.......
csak ő a motorozás fekete pákója
nagyon jól elő tudja adni azt a semmit amire képes
szerintem itt a fórumban legalább 10 embert lehetne találni aki jobban teljesítene tőle
ismeretségi körömben is van legalább ennyi aki alá betennék most a "dakar motort" edzeni és jövőre jobb eredményt érne el mint ez a műmájer laller valaha is elér-elért
érdekes az a dési ember miért nem sztárolják? pedig sokkal tehetségesebb, sokkal több mindent elért mint egy műmotoros laller
év motorosa beszarás.... mint ha a szintiboy lenne az év előadója vagy akár a zsanett várlak a szökőkútnál az év irodalmi győztese
Ez a Laller témakör azért több dimenziós:
Egyfelől az ilyen nyilatkozatok azért kiverik a biztosítékot:
https://www.sportmotor.hu/maga...
(megnyerte igaz, de az is hogy egyedül indult)

Másfelől, az hogy össze szedte az indulásra való lóvét az pénzügyi teljesítmény és nem motoros. A motoros teljesítménye annyi volt hogy kiesett a második napon (műszaki hiba).
Számomra az csak marketing, hogy promótálja magát a különböző versenyeken a teljesítménye meg nem sok (a felemlegetett nevekhez képest pláne).

De, ha ő így érzi jól magát akkor tegyen így, én meg tudomásul veszem hogy nem én vagyok a célközönség. Pont mint Feri esetén (igen sajnos néha látom amit ír mert a köcsög böngésző kilép a sportmotorból így a tiltás nem mindig működik).

Ami viszont dühít ha Laller lesz az év motorosa. Mert szerintem lokukit sem tett a motorsportért. Ha már, akkor jó pár olyan embert tudok mondani akik önzetlenül végig dolgozták a 2017-es évet a terepmotor témakörben a sportág népszerűsítése és fellendítése címén, sőt olyat is aki közülük mint versenyző is eredményes volt. Na nekem inkább ők a példaképek.
2017 2T , de ha van időd és donor megmérheted a többit is kíváncsiságképp változtattak e rajt, hátsó tengelynél kb. középállásnál mérj. Köszi!
Szia! Megkérnélek megmérnéd nekem a betán a lábtaró közepe és a hátsótengely közepe közötti távolságot, és ezt az első tengelytől mérve is. Illetve a lábtartó magassága a talajtól. Köszönöm!
Gratulàlok. Beszàmolókat vàrjuk.
Haverom végül megvette a Gasgas-t. Ma hozta el. Nagy az öröm. Szerintünk jó lesz ez. Haladó szintig bőven kiszolgál és megfelelő minden alkatrésze úgy vélem. Környéken 2 ember van aki használ 300at, 1-2 apróbb kellemetlenséget eltekintve semmi kirívó vagy döbbenetes dolog nem történt. Nem több, mint a többi márkával. Szerintem megér brutto 2,1et az ec300.
Majd beszámolok közben, hogy mi történik vele és hogy milyen a 250 TPI-mhez képest.
most miért mondod?? te kis irigyke
ktm brutto ár 2.8
beta brutto 2.4
valyon - vajon